כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

מיכאל.ז

משתמש רשום
אשמח לעזרת המבינים...
שנה שעברה חינכתי בז' והשנה יורדת לחינוך בכיתה נמוכה, ובנוסף היה לי קיבוע של 9 שעות בז' ח' [שגם אם אעבוד בכיתות נמוכות אקבל תשלום של מינימום 9 שעות ז' ח'].
הבנתי שבמעבר ל'אופק חדש' כבר אין את הקיבוע הזה ומקבלים רק לפי מה שעובדים.
השאלה היא האם גם באופק חדש יש הפרש בין התשלום בא'-ו- לבין ז' ח' ובעצם אפסיד מהמעבר?
והאם יחשבו לי את הדרגה לפי השנה או לפי שנה שעברה אפילו שאין לי שעות בז' ח'?
תודה רבה
זה נכון שיותר אין הבדל בין א-ו ל ז-ח אבל כעושים המרה מהישן חדש למי שהיה ב ז' ח' הדרגה שלו תיהיה יותר גבוהה. אם עדיין לא קבעו לכם דרגה אז זה בעיה .

jupahjupah

משתמש חדש
מורה שאין לה תקן ועבדה על בסיס מילוי מקום שנתי יכולה להצטרף לאופק חדש או שחייבים שעות של תקן?

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אשמח לעזרת המבינים...
שנה שעברה חינכתי בז' והשנה יורדת לחינוך בכיתה נמוכה, ובנוסף היה לי קיבוע של 9 שעות בז' ח' [שגם אם אעבוד בכיתות נמוכות אקבל תשלום של מינימום 9 שעות ז' ח'].
השאלה היא האם גם באופק חדש יש הפרש בין התשלום בא'-ו- לבין ז' ח' ובעצם אפסיד מהמעבר?
תודה רבה
אני דוקא ראיתי שמי שקיבל ז-ח מכח הסכמים (קיבוע)
כן יקבל המרה לפי ז-ח

מנוי חדש

משתמש פעיל
אשמח אם מישהו יכול להסביר ולפשט את מה שכתבו בדף מידע של החינוה''ע:
1693085482829.png

נערך לאחרונה ב:

מיכאל.ז

משתמש רשום
אשמח לעזרת המבינים...
תודה רבה
זה נכון שיותר אין הבדל בין א-ו ל ז-ח אבל כעושים המרה מהישן חדש למי שהיה ב ז' ח' הדרגה שלו תיהיה יותר גבוהה. אם עדיין לא קבעו לכם דרגה אז זה בעיה .
למה כתוב לי באתר משרד החינוך שיש לי 46 אחוז משרה ובתלוש כתוב 90 אחוז וותק כתוב לי 3
למה כתוב לי באתר משרד החינוך שיש לי 46 אחוז משרה ובתלוש כתוב 90 אחוז וותק כתוב לי 3 ובתלוש 20?
חשוב מאוד לבדוק את זה מול הרשת שאם עובדים.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מה עם ממלאות מקום יש הבדל היום לאופק חדש?????????????
כבר דיברו על זה??????????????

jupahjupah

משתמש חדש
זה שמחליפים מורה קבועה לתקופה אבל מה עם ממלאת מקום שנתית שלא מחליפה שום קבועה היא מצטרפת לאופק חדש או לא????????

חי 523

משתמש פעיל
באלול יוצא שכולם נכנסים, ויקבלו משכורת של אופק חדש, (כשיקבלו רטרו) אך בפועל אין מערכת חדשה, ויעבדו רק קצת שעות, האומנם?? (ימות המשיח...)

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
סימולטור חלקי שיצרתי
ראשוני בלבד, אין להסתמך על זה כלל
אשמח לתיקון טעויות

קבצים מצורפים

• סימולטור חלקי.zip
    KB 731 · צפיות: 93

חי 523

משתמש פעיל
סימולטור חלקי שיצרתי
ראשוני בלבד, אין להסתמך על זה כלל
אשמח לתיקון טעויות
כל הכבוד,
מקדם ההמרה של מורה אם זה גבוה יותר, עשיתם זאת?, וכן ז' ח' י"א 1.37 וי"א 1.49 מה עשיתם??
לכאורה ישנה עוד טעות כי כתבתם גם כפל תואר גם הכשרה וגם גמולי השתלמות בעוד שביוניק כתוב רק הכשרה וגמולים ולא מופיע שורה של כפל תואר

חי 523

משתמש פעיל
אז איך יש פער של 3000 בין הסימולציה הזו לבין זו של החינוך העצמאי?
וכן כאן באשכול הנוסף כתבתם לנו דרגה 5.5 וי"א 6.5 וכאן זה נותן רק 5?
תודה לכל היוצרים....

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כל הכבוד,
מקדם ההמרה של מורה אם זה גבוה יותר, עשיתם זאת?, וכן ז' ח' י"א 1.37 וי"א 1.49 מה עשיתם??
הסתמכתי רק על מה שבטוח, ולכן ז' ח' עשיתי 1.34-1.37
מלבד זאת הכל כמו שכתוב בחוזר
לכאורה ישנה עוד טעות כי כתבתם גם כפל תואר גם הכשרה וגם גמולי השתלמות בעוד שביוניק כתוב רק הכשרה וגמולים ולא מופיע שורה של כפל תואר
אז תשאיר את השורה הזאת על אפס
@טילון אשמח אם תאמתי את הנתונים בסימולטור

אז איך יש פער של 3000 בין הסימולציה הזו לבין זו של החינוך העצמאי
של החינוך העצמאי ודאי לא מעודכן, אבל אני גם לא יודע אם שלי מאה אחוז

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
קצת על זכאות אם
קרדיט: גלעד פורת

הרעיון של משרת-אם בגדול הינו, קיצור שבוע העבודה לאמא לילדים קטנים. משם הכל התחיל. אבל כיום היישום של ההטבה הזו נראה קצת אחרת, ולכן נעבור להשתמש במינוח יותר מתאים:
אל תאמרי “משרת-אם”, אמרי מעתה “תוספת-אם”.
אל תאמרי “אני עובדת במשרת-אם”, אלא אמרי “אני עובדת כמה אחוזי-משרה שאני בוחרת, ומקבלת תוספת-אם”.
מי זכאית להטבה זו?
עובדת-הוראה, שהינה אמא לילד אחד לפחות, שהינו בן פחות מ-14, המועסקת מעל 79% משרה.

הסכם אופק-חדש הגדיר, שאת מקבלת שכר מסויים, ורשאית לעבוד שעתיים פחות, שעה פרונטלית אחת ושעת שהייה.
ניתן לזה כמה דוגמאות:
  • מורה ביסודי שמלמדת בפועל 21 שעות שבועיות פרונטליות בכיתה. ללא המשרת-אם השכר שלה היה לפי 80.5% משרה. אבל התוספת-אם מוסיפה לה לשכר עוד שעתיים, ולכן היא תקבל בפועל שכר של 86.11% משרה.
  • מטפלת ממקצועות-הבריאות שעובדת בחטיבת-ביניים 22 שעות פרונטלית בשבוע (אני יודע שהיא לא מלמדת פרונטלי בכיתה. מה אני אעשה שאלו ההגדרות הרשמיות…
    ‍♂️
    ) לפני התוספת-אם אחוזי-המשרה שלה הינם 94.44% משרה, אבל בזכות התוספת היא תקבל משכורת לפי 100% משרה.
  • מורה בחטיבת-ביניים, שנכנסת בפועל ל-20 פרונטליות בכיתה בשבוע – ללא המשרת-אם אחוז המשרה שלה יהיה 83.33%, ובזכות התוספת היא תקבל שכר לפי 91% משרה. (נוספה לה גם עוד שעה פרטנית שהיא צריכה לעשות אותה בפועל)
אני חייב לציין שלא בכל המקרים אחוזי-המשרה יעלו לפי תוספת של שעתיים. לפעמים אחוזי-המשרה יעלו לפי 3 שעות, ואז יהיה צריך לבצע שעה נוספת (פרטני או שהייה). ולפעמים אחוזי-המשרה יעלו רק בשעה אחת, ובעצם אפשר יהיה לבצע פחות שעה שבועית אחת (פרטנית או שהייה). הכל לפי הטבלאות שנקבעו בהסכם אופק-חדש.
(נציין שבעבר היו מורות באופק שקיבלו תוספת-אם למרות ששובצו בפועל פחות מ-79% משרה באופק-חדש. פורמלית זו היתה טעות ומשרד-החינוך די הפסיק את החגיגה הזו.)

טבלת שעות מורה אם ביסודי מתוך אתר הסתדרות המורים:
אחוז משרה:​
100%​
97.22​
94.44​
91.67​
86.11​
80.56​
פרונטלי​
25​
24​
23​
22​
21​
20​
פרטני​
5​
5​
5​
5​
4​
4​
שהייה​
4​
4​
4​
4​
4​
3.5​

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
כל הכבוד,
1693144300498.png

זה מחוזר המעבר לאופק של המוכש"ר
לפי זה המורים נחשבים יסודי מקדם של יסודי ומקבלים הטבה של 12.5????
ז"א מורה אם 24+12.5
36.5???????

זה הוגן וקביל???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה