אופק חדש תשפ''ד נכנסים או לא?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
דחו לשנה הבאה, בתקווה שלא יהיה שינויים

מיכאל.ז

משתמש רשום
יש פה אולי מורה אחד שיצרו איתו קשר מהחינוך העצמאי או מבני יוסף בקשר לדרגה שלו באופק חדש???
כולם מדברים ואף אחד לא יוצר קשר....

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש פה אולי מורה אחד שיצרו איתו קשר מהחינוך העצמאי או מבני יוסף בקשר לדרגה שלו באופק חדש???
כולם מדברים ואף אחד לא יוצר קשר....
במצגת היה כתוב שזה תהליך שיקח מאלול עד כסלו, וההמרה עצמה תהיה מכסלו עד סוף שנה
בקיצור - נשימה ארוכה

בת ה

משתמש רשום
מי יודע מה ההבדל בין מקדם המרה לבין דרגה?
מקדם המרה מביא אותך לדרגה
בודקים לפי הנתונים מה מקדם ההמרה שלך ז"א מורה+אם+מחנכת לדוג מקדם ההמרה הוא 27 זה מביא אותך לתוצאה שבודקים באיזה דרגה את כמובן גם לפי וותק

מאה ואחת .

משתמש חדש
מקדם המרה מביא אותך לדרגה
בודקים לפי הנתונים מה מקדם ההמרה שלך ז"א מורה+אם+מחנכת לדוג מקדם ההמרה הוא 27 זה מביא אותך לתוצאה שבודקים באיזה דרגה את כמובן גם לפי וותק
אז איך יכול להיות שאני מקדם המרה 20 ודרגה 1.50 ויש לנו בצוות גם המרה 20 ודרגה 4

בת ה

משתמש רשום
השאלה כמה את מה מקדמים בהמרה איזה שכר זה תלוי בוותק גמולי ריכוז וכו וכן גם בזח בעיקר בוותק
לדוג אם השכר שלי הוא נגיד 7000 ושל אחרת 6000 בגלל וותק וכו גם אם מקדם ההמרה שלי הוא אותו דבר השאלה במה מכפילים אותו הבנת??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה