כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

מנוי חדש

משתמש פעיל
במה שקשור לבג''צ תלוי מאוד מה עמדת הייעוץ המשפטי של משרד החינוך שאמורים להגיש את התשובה מטעם משרד החינוך, בכתבות שהובאו כאן לא הוזכרה עמדתם (או שממילא היא לא רלוונטית מול משרד המשפטים)

משושי

משתמש פעיל
שבענו מהבטחות שווא!!!!!! די כבר!!! לא מוכנים לעבוד שנה נוספת כמו שעברנו ועבדנו לחינם השנה!
כל עוד לא רואים כסף בחשבון ואין אישור סופי של בג"ץ לא מסכימים להצטרפות לאופק!!!!!!!!!!
למה שלא נחזור לעולם הישן וזהו? לא היה שם כזה גרוע!
הסחבת הזו עייפה אותנו!!!
ההם למעלה, לא רוצים שניכנס לאופק? לא צריך!!!
כסף מנין?! ה' יעזור לנו כמו שעזר עד עכשיו!!!
על ספק חלוקה של 1000 ש"ח היית מוכן לעבוד יותר, פתאום עכשיו שמדובר בתוספת של אלפי שקלים כל חודש לא מסכמים לקחת את ההימור שבסוף יקבלו הכל רטרואקטיבית,
פתאום יש בורא לעולם, אני רק מזכיר לכבודו שאותו בורא עולם שעזר הוא גם זה שרצה שיעבדו עוד, לא משתמשים באמונה רק שזה נוח לך.
יש השתדלות, ובתנאים שנוצרו היה נראה (כנראה כי אני לא מכיר את כל הפרטים, אבל גם לי זה נראה הגיוני) בתחילת שנת הלימודים האחרונה שהדבר הנכון הוא להתחיל במתכונת אופק חדש, ובכל שלב ההחלטה הנכונה הייתה להמשיך עם זה, זה שבסוף זה כן הצליח או לא הצליח, זה לא תלוי בנו, יש כמו שכתב כבודו הקב"ה בעולם שמנהל את הדברים, לגדף זו לא חכמה זו חולשה....
אני רק מבקש שאם יקבלו בסוף רטרו תזכור להתנצל כאן בפורום על ההודעות הנרגשות שלך....

HODAYAK

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
על ספק חלוקה של 1000 ש"ח היית מוכן לעבוד יותר, פתאום עכשיו שמדובר בתוספת של אלפי שקלים כל חודש לא מסכמים לקחת את ההימור שבסוף יקבלו הכל רטרואקטיבית,
פתאום יש בורא לעולם, אני רק מזכיר לכבודו שאותו בורא עולם שעזר הוא גם זה שרצה שיעבדו עוד, לא משתמשים באמונה רק שזה נוח לך.
יש השתדלות, ובתנאים שנוצרו היה נראה (כנראה כי אני לא מכיר את כל הפרטים, אבל גם לי זה נראה הגיוני) בתחילת שנת הלימודים האחרונה שהדבר הנכון הוא להתחיל במתכונת אופק חדש, ובכל שלב ההחלטה הנכונה הייתה להמשיך עם זה, זה שבסוף זה כן הצליח או לא הצליח, זה לא תלוי בנו, יש כמו שכתב כבודו הקב"ה בעולם שמנהל את הדברים, לגדף זו לא חכמה זו חולשה....
אני רק מבקש שאם יקבלו בסוף רטרו תזכור להתנצל כאן בפורום על ההודעות הנרגשות שלך..
לכל אחד הזכות להביע את דעתו האישית!
בואו נשמור על אווירה מכבדת.. ודי לחכימא...

צוק איתן

משתמש פעיל
בעיקרון שר החינוך מתכנן מחר לחתום
אבל בכל מקרה זה תלוי בבגצ, והיועמשים יכולים לעכב את הכסף גם לאחר החתימה
על פי הכתבות שהשר קיש יחתום על התקנות ויעביר 600 מליון זה לא ככ נשמע שתלוי בבגצ והמשפטים .לכאורה הוא היה צריך להתנות את החתימה

שמוליק דוד

משתמש חדש
כבר התעוררו כל "אוהבי החרדים"
זה רק מראה שזו בע"ה בשורה נפלאה
הרבה תפילות
Screenshot_20240814-014438_WhatsApp.jpg

ברכה וישועה

משתמש פעיל
בג"ץ שולט בענייני פנים ולא במדיניות חוץ.
===
שליטת בג"ץ הוא לא בג"ץ לבדו
בג"ץ יחד עם היועמשי"ת והפרקליטות.
כל חוק שהם לא חפצים בו הם מבטלים ולפחות תוקעים לו רגליים.
כל מי שהם לא חפצים בו הם פותחים נגדו תיק [פתיחת חקירה נגד מישהו מספיקה בדרך כלל לחסל אותו פוליטית].
השליטה שלהם היא הרבה יותר גדולה ממה שנראה ממבט ראשוני.

זה כלל לא שולי שהם יכולים לאיים על כל אחד [כולל ראש הממשלה] בפתיחת חקירה.
ברגע שיש לאדם חקירה הוא לא יכול לעבוד כמעט בכלום וזה עולה לו הון כסף ובריאות.
כמעט ונתניהו הודח מראשות הממשלה על ידם [והוא אכן הודח לזמן מה, בעיקר בגללם]
רבים מהפוליטיקאים מפחדים מאוד להתחיל איתם ומיישרים איתם קו [ראה אריאל שרון, ליברמן ועוד].
הם יכולים למרר לבן אדם את החיים כפשוטו ולפגוע אנושות בבריאותו הנפשית והפיזית.
ראה רפי רותם ורשות המיסים.
ראה סיכול מועמדותו של גל הירש למפכ"ל.
אגיב פעם אחרונה היות שזה לא האשכול. צריך לראות כמה מצליחים להוזיז ולא כמה דברים קטנים לא מצליחים
זה נכון שיש חוקים שקשה לקדם בפרט חוקים שמצירים זכויות של אנשים אחרים יש מלא חוקים שעובר את היעוץ המשפטי וזה נתקע כי המחקוק עצמו נסוג בו בגלל בעיות של שווין וכדומה
[לאיים על ראש ממשלה לא כל אחד יכול, אבל כן אנחנו במדינה מתוקנת וכל אחד אינו חסין בפני החוק. וכל אדם שעובר חקירה ואני מכיר אנשים שהיה להם פחות כסף מנתניהו פחות אנשים ששלטו בתקשורת כמו שיש לנתניהו ופחות ראיות שהיה נגד נתניהו, ואמללו אותם במשך זמן אבל כל זמן שלא מביאים דרך אחרת וזה בעיה אבל לא ראיתי ברפורמה שמישהו מנסה לתקן ניסו לתקן רק את הכוח שלהם]
רפי רותם וגל הירש זה שולי שבשולי ואני לא נכנס לעניין יש למדינה מספיק אנשים טובים ולא צריך תמיד למצוא אנשים בעיתיים [אמר לי מישהו על אחת מהמנכליו"ת שלהממשלה שהוא מכיר אותה שלא הייתי לוקח אותה למאפרת ומינו אותה למנכל והיועצת אישרה אותה וחבל,
כן אין לאף אחד עניין שיביאו אנשים גרועים למערכת ולכן אפי' שהפולטקאים חייבים לפעמים לאנשים הכרת הטוב נא לא לעשות זאת על חשבון האזרחים ולא אכפת לי מי שיעצור אותם העיקר שיעצרו אותם ויקבעו כלל מי יכול להיות מנכ"ל ולא יכלו לעבור על הכלל אפי' אם האדם שהוא רצה למנות עזר לו מאוד בפרימריס
תראו את יהודה מורגנשטרן אף אחד לא יצא נגדו אפי' שהוא חרדי והוא אחראי על מיליוני אזרחים חילונים [ואפי' שלא היה לו נסיון בבניה וזה לא שאוהבים את החרדים יותר פשוט יש אנשים שמביאים סחורה דפוקה ביותר למשרות הכי בכירות וצריך שמישהו יצעק לבם דייייייייי מותר לנו לקבל שרות טוב ניתן לבדוק את דבריי

R112233

משתמש צעיר
אני רק מבקש שאם יקבלו בסוף רטרו תזכור להתנצל כאן בפורום על ההודעות הנרגשות שלך....
אמרת את התשובה..
מוטב שלא תתערב בעניין כה מורכב כשאינך בקי בפרטים.

R112233

משתמש צעיר
אני מבין שכל מי שהגיב כאן בפורום בקיא בכל הפרטים, מעבר למה שמופיע בתקשורת ועובר מפה לאוזן.....
מה אתה מנסה לומר??!!! שיש עוד "חכמים" כמוך??!!!
אל תטיף מוסר למורים ומורות שעבדו שנה שלימה ללא תמורה
גם שלא היו בקיאים 100% בכל תתי הסעיפים....
ואם דיברת על התנצלות, מן הראוי שתעשה זאת בעצמך.

ה' אוהב אותי

משתמש צעיר
הוא מנסה לומר שלפעמים מי שנוצל בצורה לא הוגנת כבר חושב בצורה לא רציונלית.
ודווקא מי שמסתכל מבחוץ פחות נגוע.

R112233

משתמש צעיר
ממש לא נכון
לפעמים מי שמנוצל היות שחושש מהפסד כזה או אחר, לוקח לו לו זמן כדי להרגיש על בשרו את הרציונל הנכון
ודווקא מי שמתסכל מבחוץ, כבר הגיע לרציונל הזה הרבה קודם
תעשו סקר...

חי 523

משתמש פעיל
מה אתה מנסה לומר??!!! שיש עוד "חכמים" כמוך??!!!
אל תטיף מוסר למורים ומורות שעבדו שנה שלימה ללא תמורה
גם שלא היו בקיאים 100% בכל תתי הסעיפים....
ואם דיברת על התנצלות, מן הראוי שתעשה זאת בעצמך.
להרגיע בבקשה
אנחנו קצת כן בקיאים
ובלי קשר ברור מעל כל ספק שהכי חכם היה באמת להצטרף בתחילת שנה, (אף אחד לא היה נביא כולל לא משרד האוצר)
לאחמ"כ נולדו פתאום בעיות מהמגזר הפקידים
וה' יעזור שהכל יסתדר
אולי עבדנו שנה ללא תמורה (אנחנו הוספנו 5!! פרונטלי!! מעבר לשהיה ופרטני!!) ואולי כן יהיה תמורה
הכל מה' גם הכסף וגם העבודה וגם התסכולים
להרגע......

משושי

משתמש פעיל
זה נכון למרות שאשתי גם כן מורה בחינוך העצמאי וגם נפגעתי מהעניין, רק אני חושב שהצורה שמשתלחים כאן בחינוך העצמאי כאילו הוא רק בא להרוס להזיק לגנוב וכו', היא שגוייה ולא נכונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה