תנו לי ביקורת כונן השבוע איחוד הצלה סניף חולון אזור

ליאור מ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שם: אליהו חיים מימון
מצב משפחתי: רווק
כמה זמן מתנדב בארגון: 3 שנים
עיסוק: תלמיד ישיבה

מקרה הזכור לך במיוחד :
יותר מצד החובשים שמטפלים , לא פעם אני מלווה כונן חדש שנמצא בתקופת ההשתלמות שלו בתור חובש- תקופה שבה הוא חייב להתלוות לחובש מוסמך אחר, לספוג ניסיון בשטח, ידע וכלים נוספים שיעזרו לו לאחר תקופת ההשתלמות.
באחד המקרים אני ועוד חובש משתלם הגענו ראשונים לנפילה מגובה, פציעה שהייתה קשה בהגדרתה בכל המובנים.
עם הרבה תושיה ואדרנלין חבשנו ראשונית את הפצועה שהיה מחוסר הכרה, הענקנו לו סיוע נשימתי ולקחנו לו מדדים.
לאחר פינוי הפצוע שיחזרנו את מהלך הפעולות והפקנו לקחים מהאירוע.
אני תמיד שמח לעזור לאחר, בין אם הוא מטופל או עוד חבר חדש שרק נכנס למערכת הצלת החיים.
הרצון לעזור הוא בעצם הדבר העיקרי שבגללו אני חובש "איחוד הצלה".

NJ1_9359X1.JPG

NJ1_9350X2.JPG

NJ1_9356X3.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה