דרוש מידע כובע סאמט ב1,200 ש''ח? לא מוגזם?!

מצב
הנושא נעול.

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
המשכתי איתו.....
1678987039853.png

ArtDesigner

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
אגב, בדסקל בבני ברק יש כובעי קרויס ויש להם מחיר זול יותר ממה שצויין פה, גם לכובעים מהדגם החדש,
במזומן בלבד
.
בנוסף אבקש התייחסותכם לעובדה שחוץ מהמחירים שעלו - יצרני הכובעים קובעים פה בצורה אגרסיבית סטייל חדש של כובעים גבוהים במיוחד ורחבי תיתורה, הכלאה מוזרה של כובע רגיל וכובע של הצ'אלמערים (ברייט קאפעלוטש),
נראה מגוחך אבל זה הסטייל, והבחורים לא מעוניינים כבר לקחת את הכובעים מהדגם הנמוך.

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
אגב, בדסקל בבני ברק יש כובעי קרויס ויש להם מחיר זול יותר ממה שצויין פה, גם לכובעים מהדגם החדש,
במזומן בלבד
.
בנוסף אבקש התייחסותכם לעובדה שחוץ מהמחירים שעלו - יצרני הכובעים קובעים פה בצורה אגרסיבית סטייל חדש של כובעים גבוהים במיוחד ורחבי תיתורה, הכלאה מוזרה של כובע רגיל וכובע של הצ'אלמערים (ברייט קאפעלוטש),
נראה מגוחך אבל זה הסטייל, והבחורים לא מעוניינים כבר לקחת את הכובעים מהדגם הנמוך.
כן זה הזוי
עוד מעט השטריימל יהיה בגודל של מטריה אמריקאית כמובן! משם מגיע הסטייל...
והכובעים בגודל של גיגיות....

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ממליץ לכל מי שנפשו יקרה לו לחשוב פעמיים לפני שהוא לוקח את הנושא צעד אחד קדימה לפעולות מעשיות
יש בן אדם מאוד מסוכן שמתעסק בזה ואבוי למי שינסה לעשות פעולה מכל סוג שתוביל לירידת מחירים
לא מזמן נפתחה חברה בשם שטארק כובעים במחירים הרבה יותר שפויים, הם נאלצו לסגור את החברה מיידית ולהפסיק טוטאלית את המכירות פן יבולע להם...
נשמע מוזר.
אני במקום שטארק הייתי מוכר את העסק למשוגע יותר גדול ויותר מסוכן ולא חסר כאלו......

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בלת"ק
יש סיפור עם בגערער רבי שאמר (נראה לי הבית ישראל) שאם המחירים של הספודיקעס יעברו את ה2,000 ש"ח הוא יהיה האדמו"ר הראשון שיורה ללכת בשבת עם קאפעליטש,
ואכן המחירים של הספודיקעס לא חצו את הרף הזה מאז....

(תתקנו אותי אם הסיפור לא מדוייק..)

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק
יש סיפור עם בגערער רבי שאמר (נראה לי הבית ישראל) שאם המחירים של הספודיקעס יעברו את ה2,000 ש"ח הוא יהיה האדמו"ר הראשון שיורה ללכת בשבת עם קאפעליטש,

כן סיפור ידוע.
ואגב,
כבר כתבו אותו כאן באשכול
אין לי סבלנות לחפש.

שכחת לכתוב בלת"ק :)

אחוזה בהר

משתמש מקצוען
בזמנו רצו להעלות את המחיר של הספודיק (שעמד אז על 1000$) והלב שמחה אמר שהוא יהיה הראשון ללכת עם כובע בשבת אם יעלה המחיר
הלוואי שיהיה היום כזה רבי שיגיד לכל הבחורים אצלו ללכת עם קסקט או משהו כזה ורק האברכים ילכו עם כובע
היום גם הספודיק עלה המחיר והוא מתחיל מ5000 ש"ח

בלת"ק

גאונה

משתמש מקצוען
לפני כמה שנים היו הרבה פרסומות על כובע סמעט סינטטי שלא נהרס בגשם במחיר של 600 שקל,
למה זה לא הלך?
זה היה נראה כל כך גרוע?

לדעתי מכאן תבוא הישועה,
אם יהיו כמה קהילות שהעסקנים שם ידאגו שהבחורים ילבשו את הכובעים האלו
וככה זה יהפוך בציבור לכובע שמקובל לחבוש אותו
בלתק מהודעה זו
ראיתי את הכובע הזה, ונראה מושלם, אבל הבנתי שהוא כבד ביחס לכובעי סמט רגילים, ולכן זה פחות הולך

א חסידישער איד

משתמש פעיל
זה לא קרויס אמריקאי, הקרויס מהסוג הזה כבר לא הולך בשוק כמה שנים טובות, לא יודע כמה ביקוש יש לכובע הזה המחיר די מובן..
לטעמי הקרויס הישראלי עדיין הכובע הכי יפה
רק הוא נהרס הרבה יותר מהר כי הוא לא קשיח מספיק

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
היחידים שיכולים לעשות סדר בנידון הם "המועצת". בישיבה הבאה שהאדמורי"ם מתאספים, שיחליטו שאם המחירים לא יורדים בחורים מתחילים ללכת "דאשיקלאך" כמו בבעלז.
או יותר פשוט, קונים רק מחברות זולות.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יאללה מי בעד פתיחת העלי אקספרס החרדי?
ימכרו שם כובעים ושטריימלך, אתרוגים ומצות,
ישכירו בגדים לנשים בזול ודי לכל המקטרים/ות.
:sneaky:
דווקא רעיון לא רע..
צריך מישהו שירים את הכפפה, בעצם את השטריימל...

יונה צחורה

משתמש מקצוען
ממליץ לכל מי שנפשו יקרה לו לחשוב פעמיים לפני שהוא לוקח את הנושא צעד אחד קדימה לפעולות מעשיות
יש בן אדם מאוד מסוכן שמתעסק בזה ואבוי למי שינסה לעשות פעולה מכל סוג שתוביל לירידת מחירים
לא מזמן נפתחה חברה בשם שטארק כובעים במחירים הרבה יותר שפויים, הם נאלצו לסגור את החברה מיידית ולהפסיק טוטאלית את המכירות פן יבולע להם...
המידע מבוסס ואפשר לברר זאת בקלות
חבל לבזבז את הזמן בהצעות ודיבורים חסרי תוחלת
שטארק כובעים עדיין פעיל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לג

א רַנְּנוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה לַיְשָׁרִים נָאוָה תְהִלָּה:ב הוֹדוּ לַיהוָה בְּכִנּוֹר בְּנֵבֶל עָשׂוֹר זַמְּרוּ לוֹ:ג שִׁירוּ לוֹ שִׁיר חָדָשׁ הֵיטִיבוּ נַגֵּן בִּתְרוּעָה:ד כִּי יָשָׁר דְּבַר יְהוָה וְכָל מַעֲשֵׂהוּ בֶּאֱמוּנָה:ה אֹהֵב צְדָקָה וּמִשְׁפָּט חֶסֶד יְהוָה מָלְאָה הָאָרֶץ:ו בִּדְבַר יְהוָה שָׁמַיִם נַעֲשׂוּ וּבְרוּחַ פִּיו כָּל צְבָאָם:ז כֹּנֵס כַּנֵּד מֵי הַיָּם נֹתֵן בְּאֹצָרוֹת תְּהוֹמוֹת:ח יִירְאוּ מֵיְהוָה כָּל הָאָרֶץ מִמֶּנּוּ יָגוּרוּ כָּל יֹשְׁבֵי תֵבֵל:ט כִּי הוּא אָמַר וַיֶּהִי הוּא צִוָּה וַיַּעֲמֹד:י יְהוָה הֵפִיר עֲצַת גּוֹיִם הֵנִיא מַחְשְׁבוֹת עַמִּים:יא עֲצַת יְהוָה לְעוֹלָם תַּעֲמֹד מַחְשְׁבוֹת לִבּוֹ לְדֹר וָדֹר:יב אַשְׁרֵי הַגּוֹי אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהָיו הָעָם בָּחַר לְנַחֲלָה לוֹ:יג מִשָּׁמַיִם הִבִּיט יְהוָה רָאָה אֶת כָּל בְּנֵי הָאָדָם:יד מִמְּכוֹן שִׁבְתּוֹ הִשְׁגִּיחַ אֶל כָּל יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ:טו הַיֹּצֵר יַחַד לִבָּם הַמֵּבִין אֶל כָּל מַעֲשֵׂיהֶם:טז אֵין הַמֶּלֶךְ נוֹשָׁע בְּרָב חָיִל גִּבּוֹר לֹא יִנָּצֵל בְּרָב כֹּחַ:יז שֶׁקֶר הַסּוּס לִתְשׁוּעָה וּבְרֹב חֵילוֹ לֹא יְמַלֵּט:יח הִנֵּה עֵין יְהוָה אֶל יְרֵאָיו לַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יט לְהַצִּיל מִמָּוֶת נַפְשָׁם וּלְחַיּוֹתָם בָּרָעָב:כ נַפְשֵׁנוּ חִכְּתָה לַיהוָה עֶזְרֵנוּ וּמָגִנֵּנוּ הוּא:כא כִּי בוֹ יִשְׂמַח לִבֵּנוּ כִּי בְשֵׁם קָדְשׁוֹ בָטָחְנוּ:כב יְהִי חַסְדְּךָ יְהוָה עָלֵינוּ כַּאֲשֶׁר יִחַלְנוּ לָךְ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה