דרוש מידע כובע סאמט ב1,200 ש''ח? לא מוגזם?!

מצב
הנושא נעול.

יץ

משתמש צעיר
ממליץ לכל מי שנפשו יקרה לו לחשוב פעמיים לפני שהוא לוקח את הנושא צעד אחד קדימה לפעולות מעשיות
יש בן אדם מאוד מסוכן שמתעסק בזה ואבוי למי שינסה לעשות פעולה מכל סוג שתוביל לירידת מחירים
לא מזמן נפתחה חברה בשם שטארק כובעים במחירים הרבה יותר שפויים, הם נאלצו לסגור את החברה מיידית ולהפסיק טוטאלית את המכירות פן יבולע להם...
המידע מבוסס ואפשר לברר זאת בקלות
חבל לבזבז את הזמן בהצעות ודיבורים חסרי תוחלת
אשמח לקבל פרטים בעניין

א חסידישער איד

משתמש פעיל
אם תצא קריאה של אדמורי"ם לעבור לסוג כובע אחר הוא לא יוכל להילחם בהם
בזמנו רצו להעלות את המחיר של הספודיק (שעמד אז על 1000$) והלב שמחה אמר שהוא יהיה הראשון ללכת עם כובע בשבת אם יעלה המחיר
הלוואי שיהיה היום כזה רבי שיגיד לכל הבחורים אצלו ללכת עם קסקט או משהו כזה ורק האברכים ילכו עם כובע
היום גם הספודיק עלה המחיר והוא מתחיל מ5000 ש"ח

ר. המוסד

משתמש מקצוען
לפני כמה שנים היו הרבה פרסומות על כובע סמעט סינטטי שלא נהרס בגשם במחיר של 600 שקל,
למה זה לא הלך?
זה היה נראה כל כך גרוע?

לדעתי מכאן תבוא הישועה,
אם יהיו כמה קהילות שהעסקנים שם ידאגו שהבחורים ילבשו את הכובעים האלו
וככה זה יהפוך בציבור לכובע שמקובל לחבוש אותו

לארג'

משתמש סופר מקצוען
אני הייתי קונה חליפה בחנות מוכרת במחיר זול יחסי דרך תת ,עכשיו העלו את המחיר ב100 שקל אני לא קונה שם....
ואני לא היחיד שיפסיק לקנות שם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה