כאבי ראש בצום-אנא עיזרו !!!

חיים1995

משתמש צעיר
חשבנו הרבה מה גורם לסיוט הזה כל צום מחדש כאבי ראש בלתי נסבלים עלינו על זה שזה ששותים כל יום בין 1 ל3 כוסות קפה ביום גורם לכך שביום ללא קפה הראש כואב .
מה עושים?
ניסינו להוריד בהדרגה כלומר יום אחד רק 2 כוסות יום למחרת כוס אחת יום למחרת חצי וביום שאח"כ כשהוחלט לא לשתות בכלל החל כאבי הראש כמו בצום.
מה עושים???????????

ayys

משתמש מקצוען
חשבנו הרבה מה גורם לסיוט הזה כל צום מחדש כאבי ראש בלתי נסבלים עלינו על זה שזה ששותים כל יום בין 1 ל3 כוסות קפה ביום גורם לכך שביום ללא קפה הראש כואב .
מה עושים?
ניסינו להוריד בהדרגה כלומר יום אחד רק 2 כוסות יום למחרת כוס אחת יום למחרת חצי וביום שאח"כ כשהוחלט לא לשתות בכלל החל כאבי הראש כמו בצום.
מה עושים???????????
תנסו לקחת כדורים נגד כאב ראש (אני לוקח את של המיגרנה עם אופטלגין) קרוב לתחילת הצום.
ואולי קלי צום ודומיו גם יעזור.

elibeli

משתמש מקצוען
אני לא יודעת אם ההסבר אכן מדעי ואמין. לא ניסיתי.
פעם הסבירו לי שכאבי הראש בהעדר קפאין נובעים מכך שנשארים בגוף הרבה נוזלים- כידוע, קפה מוציא נוזלים.
לכן לפני הצום לא לשתות כמות מידי גדולה. כי גם ככה יש בגוף נוזלים מעבר לכל יום רגיל כי אין קפה.

חיים1995

משתמש צעיר
פעם הסבירו לי שכאבי הראש בהעדר קפאין נובעים מכך שנשארים בגוף הרבה נוזלים- כידוע, קפה מוציא נוזלים.
לכן לפני הצום לא לשתות כמות מידי גדולה. כי גם ככה יש בגוף נוזלים מעבר לכל יום רגיל כי אין קפה.
אף פעם לא שמעתי דבר כזה רק להפך לשתות כמה שיותר
אז לשתות או לא ?מבולבלים!!

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
אוי ווי!! כאבי ראש נובעים ממחסור בנוזלים, לא מעודף נוזלים. רוב האנשים לא שותים מספיק בכל מקרה.
כדי להגיע לכמות גבוהה מידי של נוזלים, צריך לשתות הרבה מאוד, וגם אז זה לא מתבטא בכאבי ראש עד כמה שידוע לי, אלא בצקות וכו'.
וזו ממש סכנה לתת לאנשים רעיונות לשתות פחות לפני צום בחום שכזה!!

כאבי הראש פשוט מגיעים ממחסור בקפאין, בלי להיכנס למדע של העניין.
למעשה, טוענים שתוך 3 ימים מאז הפסקת הקפאין ההתמכרות יורדת ונעלמת. מי שחוזר לשתות אח"כ זה בגלל הטעם...

*שום דבר ממה שנאמר כאן לא נבדק כרגע מול מקורות אמינים*

elibeli

משתמש מקצוען
אוי ווי!! כאבי ראש נובעים ממחסור בנוזלים, לא מעודף נוזלים. רוב האנשים לא שותים מספיק בכל מקרה.
כדי להגיע לכמות גבוהה מידי של נוזלים, צריך לשתות הרבה מאוד, וגם אז זה לא מתבטא בכאבי ראש עד כמה שידוע לי, אלא בצקות וכו'.
וזו ממש סכנה לתת לאנשים רעיונות לשתות פחות לפני צום בחום שכזה!!

כאבי הראש פשוט מגיעים ממחסור בקפאין, בלי להיכנס למדע של העניין.
למעשה, טוענים שתוך 3 ימים מאז הפסקת הקפאין ההתמכרות יורדת ונעלמת. מי שחוזר לשתות אח"כ זה בגלל הטעם...

*שום דבר ממה שנאמר כאן לא נבדק כרגע מול מקורות אמינים*
מתקנת את עצמי
הכוונה הייתה לא להוסיף הרבה מעבר.
דיברתי היום שוב עם מי שאמרה לי את זה והיא טענה שזה היה לה הצלת נפשות ומאז שהיא שותה כמות רגילה +קצת אין לה בצום כאבי ראש בכלל!
לכן לפני הצום לא לשתות כמות מידי גדולה.

חזקי חדד

משתמש פעיל
לעצם הבעיה של כאבי ראש בצום, לקחת הרבה זנגביל לפני הצום, כל הקלי הצום למיניהם יש בהם זנגביל, וזה הדבר העיקרי שעושה את העבודה, אבל יש בהם מעט מידי לכן זה לא תמיד עובד.

עדיף לקחת גם בתוך הצום את הזנגביל ע"י שינוי, דהיינו מערבבים עם שמן קוקוס, שמים במקרר, וכשזה ניהיה קשה לחתוך לחתיכות שיהיה אפשר להכניס את זה בגוף לא דרך הפה.

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בשעתו בפטנט רשום כתבו 2 עצות לזה. 1. להמעיט בימים הקודמים מהקפה וכנ"ל. 2. להרבות בקפה ממש לפני הצום כדי להפגיז את הגוף בקפאין כך שזה לא יחסר.
לא הייתי מסוגל לחשוב על העצה הראשונה כך שעשיתי את השניה ומאז חסל סדר כאבי ראש בצום.
וכך אני עושה.
ממש לפני הסעודה המפסקת (כדי שלא ישאר הטעם המר) אני שותה 2 כוסות קפה ובכל אחת מהם אני מערבב קפה נמס בכמות כפולה+ מהכמות הרגילה שלי לכוס ושותה, ממילא אני מוסיף קצת יותר סוכר שהטעם יהיה סביל וסביר.
גם בעיו"כ אני עושה כך רק ללא חלב, כמובן.
כמובן להוסיף בשתיית מים כדי לבטל את היובש שהקפאין מייבש.
בצומות המתחילים מהבוקר אני לא עושה זאת כי לפני השינה זה מפריע לי כך שצומות אלו קשים לי יותר.
מאז, שנים שאני לא סובל מכאבי ראש עד סוף הצום. פעמים בודדות בשעה/שעתיים האחרונות אני מתחיל לקבל איזכורים מהראש אך ממש בצורה קלה.
לאחר הצום אני קצת סובל מכאבים אך הם קלים לאין שיעור מהעבר.
מה שבעבר הייתי יושב בשעות האחרונות של הצום ומחזיק את הראש בחוזק כדי שלא יתפוצץ מכאבים...

אדרבה, אל תשלחו לי תודות עכשיו רק לאחר הצום (למי שזה כמובן יעזור לו) ואני ירצה להתעדכן ממי שזה סייע לו שאוכל לעזור בעצה זו גם לאחרים.

צום קל

נערך לאחרונה ב:

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
בשעתו בפטנט רשום כתבו 2 עצות לזה. 1. להמעיט בימים הקודמים מהקפה וכנ"ל. 2. להרבות בקפה ממש לפני הצום כדי להפגיז את הגוף בקפאין כך שזה לא יחסר.
לא הייתי מסוגל לחשוב על העצה הראשונה כך שעשיתי את השניה ומאז חסל סדר כאבי ראש בצום.
וכך אני עושה.
ממש לפני הסעודה המפסקת (כדי שלא ישאר הטעם המר) אני שותה 2 כוסות קפה ובכל אחת מהם אני מערבב קפה נמס בכמות כפולה+ מהכמות הרגילה שלי לכוס ושותה, ממילא אני מוסיף קצת יותר סוכר שהטעם יהיה סביל וסביר.
גם בעיו"כ אני עושה כך רק ללא חלב, כמובן.
בצומות המתחילים מהבוקר אני לא עושה זאת כי לפני השינה זה מפריע לי כך שצומות אלו קשים לי יותר.
מאז, שנים שאני לא סובל מכאבי ראש עד סוף הצום. פעמים בודדות בשעה/שעתיים האחרונות אני מתחיל לקבל איזכורים מהראש אך ממש בצורה קלה.
לאחר הצום אני קצת סובל מכאבים אך הם קלים לאין שיעור מהעבר.
מה שבעבר הייתי יושב בשעות האחרונות של הצום ומחזיק את הראש בחוזק כדי שלא יתפוצץ מכאבים...

אדרבה, אל תשלחו לי תודות עכשיו רק לאחר הצום (למי שזה כמובן יעזור לו) ואני ירצה להתעדכן ממי שזה סייע לו שאוכל לעזור בעצה זו גם לאחרים.

צום קל
האמת שחששתי לכתוב את זה כי אני עושה זאת על דעת עצמי. אבל כך אני עושה כבר מס צומות וזה עוזר...
מספיגה את הגוף בקפה במהלך היום.
בערב יוכ"פ זה יותר בעייתי בגלל שאוכלים בשרי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה