דרוש מידע יש לכם שואב אבק רובוטי? זה מומלץ?

אתם חושבים שהשואב אבק רובוטי שלכם הוא מוצלח ועושה את העבודה?

• יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה מעל 1500 ש"ח, ואנחנו ממש מרוצים מהקניה ומהתועלת שהוא מביא לנו.

הצבעות: 44 20.4%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה פחות מ-1500 ש"ח, ואנחנו ממש מרוצים מהקניה ומהתועלת שהוא מביא לנו.

הצבעות: 26 12.0%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה מעל 1500 ש"ח, ונראה לנו שזה לא שווה את המחיר שלו, [לא מספיק מרוצים]

הצבעות: 8 3.7%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה פחות מ-1500 ש"ח, ונראה לנו שזה לא שווה את המחיר שלו, [לא מספיק מרוצים]

הצבעות: 7 3.2%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי, אבל חושבים שזה ממש לא מומלץ.

הצבעות: 7 3.2%
  • אין לנו שואב אבק רובוטי, אבל רוצים לקנות בקרוב.

הצבעות: 122 56.5%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי, אבל זה ממש לא מתאים לנו כבית עם ילדים קטנים.

הצבעות: 2 0.9%

• סה"כ מצביעים
    216

מי אני :)

משתמש רשום
לי יש את זה
מכשיר מהמם, ממש ממליצה!!

noa5675

משתמש רשום
קניתי טינקו S5 (לא קומבו, הבנתי שפחות מומלץ) לא מזמן (מKSP היה מבצע עלה לי 2250) מאוד מרוצה! מתאים מאוד לבית עם ילדים, מעבירה פעם ביום על מטבח בעיקר, מאז הבית נקי על בסיס קבוע, תחזוקה נוחה וקלה, מאוד שימושי בשישי-מוצ"ש אבל גם במשך השבוע
ממליצה מאוד! חובה בכל בית!

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
קניתי טינקו S5 (לא קומבו, הבנתי שפחות מומלץ) לא מזמן (מKSP היה מבצע עלה לי 2250) מאוד מרוצה! מתאים מאוד לבית עם ילדים, מעבירה פעם ביום על מטבח בעיקר, מאז הבית נקי על בסיס קבוע, תחזוקה נוחה וקלה, מאוד שימושי בשישי-מוצ"ש אבל גם במשך השבוע
שימו לך שזה יבואן מקביל בKSP

משתמש רשום
צודקת, גם לי יש את זה בלי בקומבו, בטעות העליתי קישור לא נכון,
יש לי את https://www.payngo.co.il/290351.html
ראיתי שיצא דגם S7 מישהו מכיר?

noa5675

משתמש רשום
כן, הוא די דומה לS5 רק שיש בו עוד כמה שיפורים, לדעתי לא שווה את ההפרש במחיר
עיקר ההבדל זה מיכלים יותר גדולים קצת, חיטוי של המים, חיווי קולי גם בעברית נראה לי, צמוד לפנלים ב2 הצדדים (ולא רק בצד אחד)
יש פה טבלאת השוואה:
וסרטון הסברה: https://www.youtube.com/watch?v=cENx5mwMCe0

YNG

משתמש צעיר
הי לכולם,
אשמח לדעת האם יש למשהו את הדגם של רובוטרוק S7 או S8 כמה עלה והאם הוא מרוצה
זה מממש יעזור לי :)
פליז תגיבו ..
אני רכשתי לאחרונה את ה-S7 MAXV מרוצה ממנו עד הגג.
עושה את העבודה, אני מוכנה לעזור במידע.
בלי קשר, אתם מוכרים שעוני טיסוט לגברים?

משתמש רשום
אני רכשתי לאחרונה את ה-S7 MAXV מרוצה ממנו עד הגג.
עושה את העבודה, אני מוכנה לעזור במידע.
בלי קשר, אתם מוכרים שעוני טיסוט לגברים?
תוכל לפרט עליו? הוא מצריך אפליקציה? כמה זמן פעולה? איזה גודל המיכל שלו? זה נראה משהו קטן..
תודה

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק.
יש שוטפים רובוטיים באזור ה1000 ש"ח?

YNG

משתמש צעיר
בגדול לא צריך אפליקציה, אבל משפר את העבודה, יש לי את זה חודשיים והסתדרתי בלי. סוגרים עליו דלתות.
לא שמתי לב בדיוק לזמן הפעולה אבל זה כמה דקות לכל חדר.
איזה גודל המיכל שלו
המיכל מתאים לשטיפה של בית בגודל 75 מטר(פעם אחת) המכשיר לא קטן בכלל, תבדקו את המידות.

שעוני להב

משתמש חדש
מנוי פרימיום
תודה על התגובות !! :):)
אני באמת לא כ"כ בררתי עדיין חברות וכו , רק קראתי פה בפורום וכן עוד משהי שממש המליצה לי על הרובוטרוק הדגם החדש

אני כן רוצה ממש רובוט שעושה את העבודה במקומי ולא שאני צריכה לעשות את זה ( אפילו שבמכשיר זה - זה מקצר את זמן השטיפה/ שאיבה ) אבל ת'כלס אני זאת שמפעילה אותו.... ואני רוצה לחסוך אותי ! :)
זה לא פועל לבד נכון ?
והאם משהו יודע עם מכשירי רובוט יקרים עושים את בעבודת השטיפה ביסודיות או שצריך לעבור עליהם?

אני אמא ל4 בלעה"ר!! והבית מתלכלך בשניות ... אני צריכה משהו איכותי .
לא אכפת לי להשקיע העיקר לא להתאכזב בסוף אם אצטרך "לעבור" אחריו

שעוני להב

משתמש חדש
מנוי פרימיום
בגדול לא צריך אפליקציה, אבל משפר את העבודה, יש לי את זה חודשיים והסתדרתי בלי. סוגרים עליו דלתות.
לא שמתי לב בדיוק לזמן הפעולה אבל זה כמה דקות לכל חדר.

המיכל מתאים לשטיפה של בית בגודל 75 מטר(פעם אחת) המכשיר לא קטן בכלל, תבדקו את המידות.
מה זה נקרא " סוגרים עליו דלתות" ?
ולשאלתך , אנחנו מוכרים שעוני מותג מכככל הסוגים - גם טיסוט כמובן . אם אתם מעוניינים תוכלו ליצור איתי קשר
ב LAHAV0753...GMAIL.COM או בטלפון המופיע

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
ממה שאני התרשמתי, הרובוט מסתבובב בכל הבית אלא אם כן שמים לו מכשולים שהוא לא יכול לעבור כמו דלתות.

לעצם הנקיון, לא יודע בניקוי עם מים, אבל הבנתי שדורש תחזוקה.

מי שיש לו לכלוכים גסים בבית גם פחות יילך, כי זה כל הזמן יתקע.

זה מתאים למי ששומר על רצפה נקיה, ורק מטריד אותו האבק שנוצר כל הזמן מפגעי מזג האויר ועבודות וכו' ואולי איזה לכלוך שנשכח.
ושלא יובן, זה מתאים גם ללכלוכים יותר גדולים, אבל זה דורש מאמץ לבדוק ולראות מה קורה עם השואב ולמה הוא עושה רעש או נתקע.

וזזה גם דבר טוב, שזה גורם לנו להכין את הבית לכבוד השואב, כמו להרים משחקים ולכלוכים....

YNG

משתמש צעיר
ה זה נקרא " סוגרים עליו דלתות"
שמה בחדר ילדים, לוחצת הפעלה, סוגרת את הדלת, הוא מכריז שסיים לנקות, אני באה ומאפשרת לו לחפש את התחנה שלו.
חשוב מאוד כמה פעמים ראשונות לתת לו לטייל בכל הבית כדי שיקלוט היכן הוא נמצא ואיפה התחנה שלו.
הזמנתי מלאי של סמרטוטים מאליאקספרס כדי שלא אצטרך לנקות את הסמרטוט כל היום, פעם בכמה ימים מפעילה מכונה.
מבחינת תחזוקה זה ממש קל, מילוי מים כמו במגהץ, ריקון אבק מידי כמה ימים, ממש בקלות - להוציא בלחיצת כפתור, לפתוח מכסה, לרוקן לאשפה ולהחזיר. מידי תקופה יש צורך לנקות את הפילטרים.
ההפעלה גם קלה, כמו שכתבתי למעלה. ממליצה בחום!!!
השבוע במוצ"ש אחרי שבת עם אורחים וכתמים ישנים מאוד עדין נשארו כתמים בסלון, שמעתי שאפשר להפעיל רק שטיפה(להוציא את מיכל האבק כדי שלא יכנסו מים בשאיבה יהרסו את המכשיר) ולשפוך מים חמים על הכתמים, כמובן אחרי שמפעילים רגיל ולא יורד.

שעוני להב

משתמש חדש
מנוי פרימיום
הדגם החדש הוא S8 שאי אפשר להוציא לו את הסמרטוט בשליפה, מתאים יותר לקניה עם התחנה היקרה שמנקה אוטומטית את הסמרטוט. לכן קניתי את הדגם הישן יותר שהוא גם הרבה יותר יקר.
ממש תודה לך על הפירוט!! תוכלי להסביר לי מה ההבדל בין הדגם שלך לדגם Roborock s7 maxv ultra ?

משתמש רשום
שמה בחדר ילדים, לוחצת הפעלה, סוגרת את הדלת, הוא מכריז שסיים לנקות, אני באה ומאפשרת לו לחפש את התחנה שלו.
חשוב מאוד כמה פעמים ראשונות לתת לו לטייל בכל הבית כדי שיקלוט היכן הוא נמצא ואיפה התחנה שלו.
הזמנתי מלאי של סמרטוטים מאליאקספרס כדי שלא אצטרך לנקות את הסמרטוט כל היום, פעם בכמה ימים מפעילה מכונה.
מבחינת תחזוקה זה ממש קל, מילוי מים כמו במגהץ, ריקון אבק מידי כמה ימים, ממש בקלות - להוציא בלחיצת כפתור, לפתוח מכסה, לרוקן לאשפה ולהחזיר. מידי תקופה יש צורך לנקות את הפילטרים.
ההפעלה גם קלה, כמו שכתבתי למעלה. ממליצה בחום!!!
השבוע במוצ"ש אחרי שבת עם אורחים וכתמים ישנים מאוד עדין נשארו כתמים בסלון, שמעתי שאפשר להפעיל רק שטיפה(להוציא את מיכל האבק כדי שלא יכנסו מים בשאיבה יהרסו את המכשיר) ולשפוך מים חמים על הכתמים, כמובן אחרי שמפעילים רגיל ולא יורד.
לא ממש הבנתי, הוא גם שוטף או רק שואב, אם הוא שוטף למה אין מיכל של מים מלוכלכים?

YNG

משתמש צעיר
הוא שוטף מקרצף. כלומר הסמרטוט מקבל כמות מסוימת של מים כל כמה שניות, הסמרטוט מנגב בקפיצות את הרצפה שכבר אין בה לכלוך שצריך לאסוף(החלק הקמי של המכשיר שואב והחלק האחורי זה הסמרטוט).
הסמרטוט יוצא לא נקי, ואם החדר ממש מלוכלך אז אני מחליפה סמרטוט ומפעילה שוב(אחרי שבת).

YNG

משתמש צעיר
ממש תודה לך על הפירוט!! תוכלי להסביר לי מה ההבדל בין הדגם שלך לדגם Roborock s7 maxv ultra ?
ULTRA זה עם תחנת עגינה משוכללת ששוטפת את הסמרטוט ושואבת את האבק(יש לו מיכל גדול וצריך לרוקן מידי כמה שבועות לעומת המכשיר עצמו שצריך כמה פעמים בשבוע, תלוי בגודל הבית).
בתחנת העגינה יש מיכל מים מלוכלכים כי הוא שוטף את הסמרטוט. מלבד מיכל המים הנקיים לשטיפת הסמרטוט ולמילוי הרובוט.
לי יש את הרובוט עם תחנת עגינה פשוטה שרק מטעיה.

אטי עמית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הדגם החדש הוא S8 שאי אפשר להוציא לו את הסמרטוט בשליפה, מתאים יותר לקניה עם התחנה היקרה שמנקה אוטומטית את הסמרטוט. לכן קניתי את הדגם הישן יותר שהוא גם הרבה יותר יקר.
איפה קנית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה