דרוש מידע יש לכם שואב אבק רובוטי? זה מומלץ?

אתם חושבים שהשואב אבק רובוטי שלכם הוא מוצלח ועושה את העבודה?

• יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה מעל 1500 ש"ח, ואנחנו ממש מרוצים מהקניה ומהתועלת שהוא מביא לנו.

הצבעות: 44 20.4%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה פחות מ-1500 ש"ח, ואנחנו ממש מרוצים מהקניה ומהתועלת שהוא מביא לנו.

הצבעות: 26 12.0%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה מעל 1500 ש"ח, ונראה לנו שזה לא שווה את המחיר שלו, [לא מספיק מרוצים]

הצבעות: 8 3.7%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה פחות מ-1500 ש"ח, ונראה לנו שזה לא שווה את המחיר שלו, [לא מספיק מרוצים]

הצבעות: 7 3.2%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי, אבל חושבים שזה ממש לא מומלץ.

הצבעות: 7 3.2%
  • אין לנו שואב אבק רובוטי, אבל רוצים לקנות בקרוב.

הצבעות: 122 56.5%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי, אבל זה ממש לא מתאים לנו כבית עם ילדים קטנים.

הצבעות: 2 0.9%

• סה"כ מצביעים
    216

YNG

משתמש צעיר
אני מעדיפה כאן אם אפשר, יכול לעזור לכולם, אענה בשמחה.
או שיש אפשרות לפנות בפרטי בפרוג, מישהי פנתה אלי בנושא אני לא יודעת איך

שישיה

משתמש סופר מקצוען
או שיש אפשרות לפנות בפרטי בפרוג, מישהי פנתה אלי בנושא אני לא יודעת איך
כנראה יש לה פרימיום, מי שאין לו פרימיום לא יכול לשלוח הודעה פרטית.

אני מעדיפה כאן אם אפשר, יכול לעזור לכולם, אענה בשמחה.
את עדיין מרוצה?
האם הנקיון הוא יסודי? יש הפרש בין שטיפה עם מים וסמרטוט? איך הנקיון בפינות?
איזה סוג רצפה יש לך?
יש לו חומר שטיפה מיוחד? אם כן מה העלות?
כנ"ל סמרטוט, יש מיוחד? כל כמה זמן צריך להחליף?
האם הוא חוזר לבד לתחנת עגינה?
האם התיפעול בלי אפלקציה נותן תוצאות טובות?

המון המון תודה!!

YNG

משתמש צעיר
מרוצה מאוד!!! ממליצה למי שרק אפשר.
הניקיון יסודי מאוד, תמיד הייתי מתוסכלת מהמראה של הרצפות אחרי שטיפה(ריצוף של 10-12 שנים, קרמיקה מט לא פרקטי) ועכשיו אני ממש מרוצה, הרטט עושה את העבודה כמו שצריך.
משתמשת בלי חומר ניקוי(פעם בשבוע אני שוטפת רגיל)(לפעמים אני מורחת קצת חומר על הסמרטוט בלי שיגיע למיכל מים, לא ידוע לי אם אפשר להכניס חומר למכשיר).
הדגם שלי לא מגיע לפינות לצערי, אבל שמעתי שיש דגם מחברת דרימי שהוא אחד החזקים והמעלה שלו שהוא מרובע ומגיע לפינות, אבל יש לו תחנת עגינה משוכללת כך שהמחיר שלו כפול ולכן לא קניתי.
סמרטוטים הזמנתי סטוק מאליאקספרס ואין הבדל בכלל! מחליפה לפעמים באמצע העבודה(אפשר, עוצרים מחליפים ואז מפעילים שוב, הוא ממשיך מאותה נקודה - חשוב לא להזיז אותו מהמקום)
הוא חוזר לבד לתנת העגינה מלבד פעמים בודדות שאני נועלת אותו בחדר(בגלל שאין לי אפליקציה ואני לא יכולה לבחור חדר מסוים) ושוכחת לפתוח לו, אז צריך להביא אותו ידנית. אבל אם קולטים אותו ברגע שהוא מסיים ופותחים את הדלת הוא מכיר את הדרך(אחרי שעדכנו לו מפה של כל הבית, חשוב להרים כל מה שלא קבוע ולהשאיר רק מיטות וארונות). אם נתקל בנעל או תינוק בדרך הוא עוקף אותו, הוא קולט שדברים קטנים הם לא קבועים.
אני משתמשת בלי אפליקציה, חיברתי פעם אחת לשכן וכיוונו את העוצמה שלו שיהיה על 3 בשאיבה, וכן אפשרות לסדר את המפה, אם אני זוכרת נכון אפשר לקבע מפה גם בלי האפליקציה בלי מפה הוא קולט את השטח ומנקה ריבועים ומלבנים, כלומר חדר ילדים שיש שם מיטה הוא יחלק ל-2 את החלק הגדול יותר עד המיטה ואחכ ינקה ליד המיטה(במפה אפשר להגדיר חדרים ואז הוא מנקה כל חדר בבת אחת, כלומר מסגרת מסביב ואז הוא נכנס לאמצע).
מקווה שעזרתי, אשמח לענות על כל שאלה נוספת!

שישיה

משתמש סופר מקצוען
משתמשת בלי חומר ניקוי(פעם בשבוע אני שוטפת רגיל)(לפעמים אני מורחת קצת חומר על הסמרטוט בלי שיגיע למיכל מים, לא ידוע לי אם אפשר להכניס חומר למכשיר).
למה פעם בשבוע שוטפת רגיל? הוא לא מנקה מספיק טוב?
הוא בעצם מנקה רק עם מים בלבד, ללא חומר ניקוי?

יש דגמים שיכולים להיות גם במקום שטיפה שבועית?

YNG

משתמש צעיר
הוא מנקה מצוין, יכול להחליף שטיפה שבועית, אם לא הקטע שהוא לא מגיע לפינות.
נראה לי הדרימי מחמם את המים ואפשר גם להוסיף חומר.
באתר משווים יש הרבה מידע טכני לכל דגם ואפשר להשוות בצורה קלה מאוד.

שישיה

משתמש סופר מקצוען
נראה לי הדרימי מחמם את המים ואפשר גם להוסיף חומר.
יש לך פרטים של דגם מומלץ?

הייתי מאד רוצה למצוא דגם שיהיה השוטף במקומי כולל שטיפה שבועית של בית יחסית נקי ולא כזה רק של שטיפה קלילה.

את מביתר, אולי?

תודה רבה מאד!

ראיתי באתר משווים שבדגם הזה ROBOROCK S8 MAXV ULTRA יש זרוע שמנקה ושוטפת פינות.
יש למישהו ניסיון?

נערך לאחרונה ב:

YNG

משתמש צעיר
נשמע מעולה רק שנראה לי שזה דגם שטרם הושק,
סתם שתדעי, דגם עם סיומת MAXV הוא בדרכ שדרוג ותיקון באגים של דגם אחד לפניו ותמיד עדיף לחכות לו.
לכן אני קניתי את ה-S7 MAXV ולא S8.
הפרו או פרו אולטרה זה סוג תחנת העגינה.

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
@YNG הוא צריך חיבור רציף לרשת בשביל כל הזיהוי?
יש מצב שאצלכם הוא מתחבר אוטומטי לרשת של השכן?
תודה רבה
כמה בערך עלה לכם? באתרים זה נראה שיש כל מיני דגמים אני לא בטוח אם זה על הs7
זה של שיואומי או שזה חברה נפרדת?

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
מרוצה מאוד!!! ממליצה למי שרק אפשר.
הניקיון יסודי מאוד, תמיד הייתי מתוסכלת מהמראה של הרצפות אחרי שטיפה(ריצוף של 10-12 שנים, קרמיקה מט לא פרקטי) ועכשיו אני ממש מרוצה, הרטט עושה את העבודה כמו שצריך.
הדגם שלי לא מגיע לפינות לצערי, אבל שמעתי שיש דגם מחברת דרימי שהוא אחד החזקים והמעלה שלו שהוא מרובע ומגיע לפינות, אבל יש לו תחנת עגינה משוכללת כך שהמחיר שלו כפול ולכן לא קניתי.
סמרטוטים הזמנתי סטוק מאליאקספרס ואין הבדל בכלל! מחליפה לפעמים באמצע העבודה(אפשר, עוצרים מחליפים ואז מפעילים שוב, הוא ממשיך מאותה נקודה - חשוב לא להזיז אותו מהמקום)
הוא חוזר לבד לתנת העגינה מלבד פעמים בודדות שאני נועלת אותו בחדר(בגלל שאין לי אפליקציה ואני לא יכולה לבחור חדר מסוים) ושוכחת לפתוח לו, אז צריך להביא אותו ידנית. אבל אם קולטים אותו ברגע שהוא מסיים ופותחים את הדלת הוא מכיר את הדרך(אחרי שעדכנו לו מפה של כל הבית, חשוב להרים כל מה שלא קבוע ולהשאיר רק מיטות וארונות). אם נתקל בנעל או תינוק בדרך הוא עוקף אותו, הוא קולט שדברים קטנים הם לא קבועים.
אני משתמשת בלי אפליקציה, חיברתי פעם אחת לשכן וכיוונו את העוצמה שלו שיהיה על 3 בשאיבה, וכן אפשרות לסדר את המפה, אם אני זוכרת נכון אפשר לקבע מפה גם בלי האפליקציה בלי מפה הוא קולט את השטח ומנקה ריבועים ומלבנים, כלומר חדר ילדים שיש שם מיטה הוא יחלק ל-2 את החלק הגדול יותר עד המיטה ואחכ ינקה ליד המיטה(במפה אפשר להגדיר חדרים ואז הוא מנקה כל חדר בבת אחת, כלומר מסגרת מסביב ואז הוא נכנס לאמצע).
מקווה שעזרתי, אשמח לענות על כל שאלה נוספת!
איזה דגם יש לך?
ממש שוקלת בחיוב לקנות שואב שוטף רובוטי עם תחנת עגינה או רובורוק sm או דרימי l20
אם יש למישהי והתנסתה אשמח לשמוע.

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
גם לי יש אותו, מרוצה מאד ב"ה!
מאד מקל עלי בתחזוק הבית יומיום
יש לי חללים די גדולים ויחסית פנויים אז זה מעולה.

עושה שטיפה פעם בשבוע רק בגלל כל המקומות שהוא לא יכול להגיע וצריך להזיז- מיטות, שידות, ספה וכו'

מה שאני עושה כדי לקבל מקסימום ניקיון:
מפעילה בכל חדר פעמיים
פעם ראשונה רק שאיבה (אפשר להגדיר באפליקציה, או פשוט לא להתקין את בסיס המגב)
ומיד אח"כ מפעילה פעם שניה כולל שטיפה.
רואה ממש הבדל ברמת הניקיון אז זה שווה לי.

באפליקציה יש גם אפשרות להגדיר שטיפה כפולה X2
שאז הוא עובר על החדר פעם לאורך ואח"כ לרוחב
למקרים שממש מלוכלך.

YNG

משתמש צעיר
@YNG הוא צריך חיבור רציף לרשת בשביל כל הזיהוי?
יש מצב שאצלכם הוא מתחבר אוטומטי לרשת של השכן?
תודה רבה
כמה בערך עלה לכם? באתרים זה נראה שיש כל מיני דגמים אני לא בטוח אם זה על הs7
זה של שיואומי או שזה חברה נפרדת?
לא צריך רשת לזיהוי כל עצם,
עלה לי 2500 לדגם S7 MAXV' אבל המחיר עלה וגם הדגמים השתדרגו.
חברת רובורוק, היא קשורה לשיאומי אבל המותג הוא רובורוק ולא קוראים לו שיאומי בכלל

YNG

משתמש צעיר
איזה דגם יש לך?
ממש שוקלת בחיוב לקנות שואב שוטף רובוטי עם תחנת עגינה או רובורוק sm או דרימי l20
אם יש למישהי והתנסתה אשמח לשמוע.
הבנתי שהדרימי L20 עולה על הרובורק בביצועים, נכון להיום
רובורוק משיקים דגם חדש, טרם נמכר.

Alina240

משתמש חדש
אני משתמשת בשואב רובוטי של שיאומי הוא מאוד מתקדם טכנולוגית מאוד נוח להפעלה ועושה פלאים

שעוני להב

משתמש חדש
מנוי פרימיום
נשמע מעולה רק שנראה לי שזה דגם שטרם הושק,
סתם שתדעי, דגם עם סיומת MAXV הוא בדרכ שדרוג ותיקון באגים של דגם אחד לפניו ותמיד עדיף לחכות לו.
לכן אני קניתי את ה-S7 MAXV ולא S8.
הפרו או פרו אולטרה זה סוג תחנת העגינה.
ההבדל בין הS7 פרו למיניהם והדגם של MAXV S7זה רק התחנת עגינה ? מבחינת איכות של הרובוט עצמו - זה אותו דבר? כי אני רואה שזה מממש מייקר את המחיר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה