יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.

E_Y

משתמש פעיל
על משכנתא של 900000 הכי משתלם שתי שליש מל״צ ושליש קל״צ?
או שיש אופציה אחרת יותר טובה?
וכמה ריבית הכי טובה שאפשר להשיג להכנסה גבוהה ותנאים טובים עם החזר חודשי של 7000 בערך
אשמח אם מישהו יוכל לעזור.
4.6

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
איך הריביות במשכנתא זו
אשמח לחוו"ד מהמומחים
1684972952772.png

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יוצא שכל חודש עוד 3200 רק ריבית!!​
ממש לא ככה. זה בשיטת שפיצר.
בשנים הראשונות יורד יותר ריבית פחות קרן. עם הזמן זה מתאזן ואז הפוך יותר קרן פחות ריבית​

לא מוגדרת

משתמש פעיל
ממש לא ככה. זה בשיטת שפיצר.
בשנים הראשונות יורד יותר ריבית פחות קרן. עם הזמן זה מתאזן ואז הפוך יותר קרן פחות ריבית​
זה לא משנה מה החלוקה בתכלס חישבנתי את הריבית כפול 360 יוצא 3200!!לא משנה אם משלמים יותר בהתחלה ואחר כך פחות זה יוצא ריבית לפח כמו ששכירות לפח

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה לא משנה מה החלוקה בתכלס חישבנתי את הריבית כפול 360 יוצא 3200!!לא משנה אם משלמים יותר בהתחלה ואחר כך פחות זה יוצא ריבית לפח כמו ששכירות לפח​
בהנחה שהמשכנתא תשרוד 30 שנה זה ייצא ככה.
אם זה יהיה כמו הסטטיסטיקה שלמעלה מ 60 אחוז תוך 10 שנים לא נשארים עם המשכנתא המקורית. ייצא שביחס לשנים שילמתם יותר מהחישוב הזה...
ולצערינו ככה זה משכנתא. אין אופציה אחרת לרוב העולם​

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
שלום אשמח לקבל עזרה ויעוץ
אני זקוק להלוואה של 60.000 לתקופה של שנה ויש לי אפשרות למשכן את הדירה ולקבל הלוואה האם זה משתלם ?
או שעדיף הלוואה בנקאית רגילה ולא לגעת בדירה
כמו כן כמה בערך תעלה לי הריבית השנתית על דבר כזה
תודה רבה רבה

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מא
שלום אשמח לקבל עזרה ויעוץ
אני זקוק להלוואה של 60.000 לתקופה של שנה ויש לי אפשרות למשכן את הדירה ולקבל הלוואה האם זה משתלם ?
או שעדיף הלוואה בנקאית רגילה ולא לגעת בדירה
כמו כן כמה בערך תעלה לי הריבית השנתית על דבר כזה
תודה רבה רבה
רק בעלות של שמאי עורך דין רישומי משכנתא וכו לא שווה לך את זה..
בקיצור יש הלוואות בנקאיות הרבה יותר טובות. וגם עם פריסה מצוינת אם צריך

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה