רופא יש לך ילד שעבר ניתוחי אא"ג ו/ בדיקת שינה?

malkykl

משתמש מקצוען
יש לי תינוקת בת שנה וקצת... עם חשש לשקד שלישי ושקדים מוגדלים
אשמח לשמוע על רופא פרטי מנתח שלקחתם והייתם מרוצים הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אנושית.
יש לה ביטוח מקסימלי בקופת חולים פלוס ביטוח בריאות פרטי ,
ואני מחפשת את הטוב ביותר....( מניסיון לאחר עבודה צמודה למנתחים....)
יש לכם שם של רופא מומלץ?
ובאיזה בית חולים מנתח?
וכן- מכון שינה פרטי מומלץ ומקצועי?
( התור הקרוב דרך הקופה - חודשיים.. והילדה נוחרת כמו משאית.... וישנה גרוע..)
2 רופאים שאני מאד ממליצה עליהם: פרופ' ישגב שפירא, (מקבל באזור המרכז, מנתח באסותא תל אביב כמדומני) וד"ר מאוריסיו וייזר (מקבל במרפאות חוץ של רמב"ם ברמת אביב, מנתח ברמב"ם חיפה, נדמה לי) שניהם מעולים, עם גישה מדהימה לילדים. ומאד מומחים.
ממליצה מאד כמובן להתייעץ עם עזר מציון. 036144444. הם יידעו לייעץ לך יותר ספציפית.

נפש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אנחנו עשינו באסותא אצל דר יורם נזיראן והיינו מרוצים מאד מכל הבחינות.

עפולאיי

משתמש רשום
רואה צורך להעיר -
לאחר ניתוח שקד שלישי יש צורך בהשגחה על הילד בשעת השינה בתקופת ההחלמה!!!
אנו עשינו אצל רופא בכיר שהמליצו לנו דרך אחד מארגוני הרפואה הגדולים, ועשרה ימים לאחמכ ראינו (בהשגחה פרטית גמורה) משהו לא בסדר עם הילד - כשהרמנו אותו הוא הקיא כמויות של דם (שהוא בלע תוכ שינה).

הסיבוך הזה -של דימום ממקום הניתוח, הוא ידוע, אך לא כולם יודעים שצריך השגחה צמודה!!!! (לאחר שקרה לנו, שמעתי על אסונות שקרו מזה...) הילד קטן והוא ישן ולא מתלונן וה"י...

DasiB

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הבן שלי מאז שהיה קטן כל הזמן היה לו נזלת וכמויות רוק מהפה ונחירות בלילה,
בהתחלה לא ידעתי מה זה, ניסינו כמיות של סירופים, מלח, מיי מלח. וכל מה שהרופאים המליצו
כשהוא היה בן 3 הייתי אצל א.א.ג. מומחה דר' הודיה טובי בגלל הבן השני שלי שהיו לו נוזלים באוזניים
ושאלתי אותה על הקטן אז היא תוך שניה אמרה לי שזה מהפוליפים
חבל שהוא סבל כ"כ הרבה זמן
מאז התחלתי את כל הפרוצדורה של הניתוח,
בגיל 4 הוא עבר את זה (עשו לו גם כפתורים כי גם לו היו נוזלים באוזניים)
עכשיו נהיה שנה, ואני לא מפסיקה להודות על כל נשימה ונשימה שלו, הוא הפך לילד אחר ב"ה.

ביררתי על מנתח טוב ואמרו לי שבלאומית יש 2 רופאים הכי טובים
שמנתחים בהדסה הר הצופים - דר' הודיה טובי, ודר' אברהם בן יעקב
ולא צריך שר"פ או פרטי, בכל מקרה הם מנתחים
קודם באים לביקורת ואז הם קובעים תור לניתוח, לי קבעו לעוד 4 חודשים.
הדבר הטוב בהדסה הר הצופים זה שהם עושים את הניתוחים בבוקר,
והם מתחילים עם הילדים הכי קטנים, (הילדים בצום אז ככה הם הכי פחות מרגישים שהם בצום)
אמרו לנו להגיע ב-8 בבוקר, והכניסו אותנו בשעה 9 לניתוח ובשעה 2 כבר היינו בדרך הביתה ב"ה.
אחרי זה כמה ימים חוגגים עם גלידות וארטיקים ;)

בהצלחה
ובריאות טובה

tbh

משתמש מקצוען
אולי משהו יודע...
הבן שלי בן שנה ו-4 חודשים, מגיל שבועיים הוא מנוזל.
יש לו שקד שלישי מוגדל ונוזלים באוזניים.
האם יתכן שכל זה בגלל אלרגיה למשהו לא ידוע שגורם לנזלת הגורמת לנוזלים באוזניים?
או שהבגלל שהבעיה היא גם נוזלים באזניים לכאורה אין קשר לאלרגיה?
אשמח לתשובה. תודה.
כן, בהחלט.
הבן שלי סבל שנים - שקד שלישי וירידה בשמיעה- לפני שהתעקשתי על הפניה לאלרגולוג ואכן הוא אלרגי להרבה דברים (נשימתיים)
מה שמענין הוא שכשאמרתי לרופא שרופאת הילדים יעצה לי להפחית חלבי, הוא אמר לי שלהיפך, אם לא נותנים חלבי מגיל צעיר זה יכול לפתח אלרגיה, ואין שום הוכחה שחלבי עוזר לדברים כאלו.

פ.ל.ב.מ.

משתמש חדש
כן, בהחלט.
הבן שלי סבל שנים - שקד שלישי וירידה בשמיעה- לפני שהתעקשתי על הפניה לאלרגולוג ואכן הוא אלרגי להרבה דברים (נשימתיים)
מה שמענין הוא שכשאמרתי לרופא שרופאת הילדים יעצה לי להפחית חלבי, הוא אמר לי שלהיפך, אם לא נותנים חלבי מגיל צעיר זה יכול לפתח אלרגיה, ואין שום הוכחה שחלבי עוזר לדברים כאלו.
כבר הלכתי איתו לרופא א.א.ג. והפנה אותו לניתוח, שאלתי אותו אם יש סיכוי שהכל בגלל אלרגיה ואמר שלא, האם כדאי ללכת גם לאלרגולוג? יש סיכוי שלא יצטרך את הניתוח?

DasiB

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני גם ניסיתי להוריד חלבי לתקופה ולא עזר בכלל

לראות את הטוב

משתמש מקצוען

shani123

משתמש מקצוען
כבר הלכתי איתו לרופא א.א.ג. והפנה אותו לניתוח, שאלתי אותו אם יש סיכוי שהכל בגלל אלרגיה ואמר שלא, האם כדאי ללכת גם לאלרגולוג? יש סיכוי שלא יצטרך את הניתוח?
אולי משהו יודע...
הבן שלי בן שנה ו-4 חודשים, מגיל שבועיים הוא מנוזל.
יש לו שקד שלישי מוגדל ונוזלים באוזניים.
האם יתכן שכל זה בגלל אלרגיה למשהו לא ידוע שגורם לנזלת הגורמת לנוזלים באוזניים?
או שהבגלל שהבעיה היא גם נוזלים באזניים לכאורה אין קשר לאלרגיה?
אשמח לתשובה. תודה.
לפי התאור שלך
יש כבר תופעות על הנשימה, נזלת, נוזלים באוזניים (ירידה בשמיעה?)
ולא שמענו איך הוא באוכל והתפתחות...
אם קיבלת המלצה מרופא טוב על ניתוח, אז לכי לניתוח, זה ניתוח פשוט וקל. חבל לדחות אותו.
כשלא צריך - היו ממליצים לך להמתין קצת

tbh

משתמש מקצוען
ניתוח- צריך. ברגע שזה גדל כבר והילד סובל אין מנוס.
אבל תלכו לאלרגולוג בלי קשר, כי אם הבעיה באלרגיה הבעיה לא תפתר לגמרי מניתוח.
לי יש מכתב מהאא"ג שניתח את הבן שלי שרשום שם שיכול להיות שהסיבה היא בגלל האלרגיות (אי אפשר להוכיח את זה כמובן, כי יכול תמיד להיות עוד סיבות)

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אנחנו גם עשינו לתינוקת אצל ד"ר שטרן
והיינו ב"ה מרוצים מאד
עשינו את זה בגלל נחירות משמעותיות
שהובילו אותנו לבדיקת שינה ושם התוצאה היתה ירידה משמעותית בסיטורציה בלילה
לאיזור ה85+המון הפסקות נשימה ארוכות וקצרות
אז הסביר לנו איזה רופא ילדים
שכל יום קריטי
ושנדמיין שינה שכל כמה דקות נחנקים בה
הוא אמר שזה פוגע בהתפתחות בכל התחומים
לכן מהתוצאה של הבדיקה תוך יומיים היינו אחרי הניתוח ....
כנ"ל בדיוק.
נותחה בשניידר אצל ד"ר יורם שטרן

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
רואה צורך להעיר -
לאחר ניתוח שקד שלישי יש צורך בהשגחה על הילד בשעת השינה בתקופת ההחלמה!!!
אנו עשינו אצל רופא בכיר שהמליצו לנו דרך אחד מארגוני הרפואה הגדולים, ועשרה ימים לאחמכ ראינו (בהשגחה פרטית גמורה) משהו לא בסדר עם הילד - כשהרמנו אותו הוא הקיא כמויות של דם (שהוא בלע תוכ שינה).

הסיבוך הזה -של דימום ממקום הניתוח, הוא ידוע, אך לא כולם יודעים שצריך השגחה צמודה!!!! (לאחר שקרה לנו, שמעתי על אסונות שקרו מזה...) הילד קטן והוא ישן ולא מתלונן וה"י...
אנחנו עברנו ניתוח עם שתי בנות (אצל פטר פרידמן במעייני). אין עניין להלחיץ, המעקב עד לאיחוי ועצירת דימום הוא במחלקה, וברוב המקרים ניתן להשתחרר אחרי כמה שעות. הסיכוי לדימום אחרי שחרור תקין (בבי"ח נורמלי) הוא אפסי ממש, וודאי לא מצריך מעקב בשינה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה