דרוש מתכון יש לך המלצה לקינוח מנצח?

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
למישהי יש המלצה למנה אחרונה/ קינוח מוצלח לשבע ברכות?
תודה רבה רבה!!

800 גר' פירות יער קפואים
1.5 קילו תותים קפואים.
2 קצפת צמחית
3 כפות קרם לוטוס.
אופן הכנה:
שכבה 1.
מרסקים את הפירות יער + רבע מהתותים (אחרי שהופשר) + 5 כפות סוכר + (עדיף לטעום לראות אם זה מספיק מתוק. מכניסים לתבנית בינונית ומקפיאים.
שכבה 2. מקציפה ריץ (לשמור שהקצפת תשאר קצת נוזלי) +חצי חבילת פודינג וניל + 3 כפות שטוחות קרם לוטוס (או לפי הטעם) מוסיפים מעל הפירות יער ושוב מקפיאים.
שכבה 3.
מרסקים את התותים עם סוכר ומוסיפים מעל הקצפת ומקפיאים.
אני הגשתי את זה בצלחת מלבן ארוכה מעל זילפתי רוטב פירות יער ופירות חתוכים ליד(קיוי מנגו ורימון)
* להוציא חצי שעה לפני ההגשה,
בהצלחה!!

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
קרם לוטוס? בטוחה? ;)
800 גר' פירות יער קפואים
1.5 קילו תותים קפואים.
2 קצפת צמחית
3 כפות קרם לוטוס.
אופן הכנה:
שכבה 1.
מרסקים את הפירות יער + רבע מהתותים (אחרי שהופשר) + 5 כפות סוכר + (עדיף לטעום לראות אם זה מספיק מתוק. מכניסים לתבנית בינונית ומקפיאים.
שכבה 2. מקציפה ריץ (לשמור שהקצפת תשאר קצת נוזלי) +חצי חבילת פודינג וניל + 3 כפות שטוחות קרם לוטוס (או לפי הטעם) מוסיפים מעל הפירות יער ושוב מקפיאים.
שכבה 3.
מרסקים את התותים עם סוכר ומוסיפים מעל הקצפת ומקפיאים.
אני הגשתי את זה בצלחת מלבן ארוכה מעל זילפתי רוטב פירות יער ופירות חתוכים ליד(קיוי מנגו ורימון)
* להוציא חצי שעה לפני ההגשה,
בהצלחה!!
תודה !!
נראה טעים ומושקע!!

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא יודעת אם זה המנה המנצחת, אבל זאת מנה טובה, עם שילוב טעמים נהדר.
סופלה שוקולד חם לצד כדור גלידת וניל טובה.

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
סורבה תותים וקיווי בצורת אבטיח

צפורה. ב.

משתמש פעיל
יש לי מתכון לעוגת גלידה (קוקולידה) מווושלמת!!
מגישים לצד כוסית משקה או פרח קצפת עם זילוף שוקולד וכו,
אם את מעוניינת אני אעלה את המתכון

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

דירה חדשה

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
גלידת יולו-
קינוח מנצח באמתתת!!!
טעם ומרקם של יולו חלבי ממש!
יוצא יפה ומרשים בטרוף
כווולם יבקשו את המתכון- באחריות!!
הכנתי לאחרונה לכמה סעודות גדולות וזה היה ה---דבר
(זה עם ביצים חיות- אם זה משנה...)
רק חבל שאין לי תמונה...
מכינים בכוסיות קטנות של כ-60 סמ"ק, קומה לבן וקומה חום.

מתכון:

לבן:
1.5 כוס שמן.
250 גר' שוקולד לבן.
100 גר' א. סוכר.
4 כפות יין
לבשל בסיר על אש קטנה- יש להקפיד שיהיה יבש, לקרר 20 ד' ולהוסיף 8 ביצים טרופות, לערבב כ-10 ד' בבלנדר מקל
[מסמיך עם הערבוב בבלנדר]
מזלפים לכוסות עד האמצע (יוצא די נוזלי. לא להיבהל- בהקפאה מתקבל המרקם) ומכניסים להקפאה עד להתייצבות
לחום: (הכנה זהה לזו של הלבן)
1.5 כוס שמן.
250 גר' שוקולד מריר חום.
100 גר' א. סוכר.
4 כפות יין.
לבשל בסיר על אש קטנה- יש להקפיד שיהיה יבש, לקרר 20 ד' ולהוסיף 8 ביצים טרופות, לערבב כ-10 ד' בבלנדר מקל .
לזלף שכבה מעל לזו של הלבן.
שומרים בהקפאה, ומגישים כזה קר מאד אבל לא קפוא אבן...( במרדם של יולו..)

נ.ב.
-את השוקולד הלבן קונים בחנויות\מכירות למוצרי אפיה. הרבה פעמים יש סוג אחד שמשובח יותר- כמובן שעדיף להשתמש בו..
-אם נשאר מהמטבעות של השוקולד הלבן הקטנטנות (המטבעות מהסוג המשובח הן קטנות ומזולפות כאלה) ניתן להוסיף לאחר ההקפאה אחד כזה מעל כל כוס- ממש משדרג את המראה.
- יפה מאד וגם נח לעשות בכוסות עם מכסה
-אני הכנתי כמות כפול 2 מכל צבע, יצא לי כ-70 כוסיות של 60 סמ"ק.

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך תמונה?
באיזה תבנית עושים את זה?
יש לי תמונה ממש ממש לא פוטוגנית, כי העמדנו ספונטנית סעודה רצינית ביום אחד בלבד, כך שלא היה לי זמן לסטיילינג,
תקעתי את הקינוח בצלחת ח.פ. לצילום רק למזכרת . [כל המנות הוגשו בצלחות פורצלן]
אם זה מעניין אעלה לכאן.

ללא תבנית מיוחדת רק טכניקה קלה ופשוטה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה