דרוש מידע יש דרך לבטל עיסקה טריה עם עסק לפני פשיטת רגל?

MSYHY

משתמש חדש
ממש לא הכשתי עיסקה , נראה לכם שאני מחפשת להסתבך????
ברגע שיש לי חוזה מולם של טיפולים ללא הגבלה ,
זה נקרא מבחינת חברת האשראי שלא קיבלתי את המוצר
ואז עוצרים תשלומים עתידייים, והנס שלי היה שמדובר בעיסקה ממש טרייה
צריך לדבר עם ביטחון עצמי, אמרתי להם שאם לא עוצרים הרגע את התשלומים , שיבטלו לי גם את האשראי וכו'

MSYHY

משתמש חדש
הכחשת עיסקה זה הדבר ביחיד עצירת תשלומים וכו זה בעייתי כי הזמנת שירות הדבר היחיד שעוזר זה הכחשת עיסקה לא משהו אחר
ברור, זה סוג של שרות , אמנם שרות של הסרת שיער , זה בעצם סוג של "מוצר" ששילמתם עליו ולא קיבלתם אותו , אני מבינה בחוקים טוב מאד כי אחותי עבדה שנים בחברות אשראי

MSYHY

משתמש חדש
ניסיתי לבטל ובחברת האשראי אמרו לי שרק אחרי צו בית משפט של פשיטת רגל יהיה אפשר לבטל.. רק שלבנתיים גובים לי עוד חודשים(כל חודש עוד 1000 שח)
מישהו יכול לעזור ןלי מידיעה איך אני יכולה להתקדם עם זה? ולבטל? יש למישהו מידע בבקשה!!!!!!
הכל תלוי עם איזה נציג דיברת, בתחילה גם דיברתי עם כזה נציג שהתחיל לומר שאני צריכה לפנות לחברה שתזכה אותי וכאילו מישהו התייחס אלי עכשיו... אמרתי לו אם הרגע אתה לא מבטל את העיסקה אז תבטל גם את האשראי, העביר אותי למנהל והסברתי לו שאין עם מי מדבר בחברה , והם צברו חוב של 110 מיליון , ואתה מבין שזה ברור פשיטת רגל , ואני מבקשת הרגע לבטל כי לא קיבלתי את ה"מוצר" ששילמתי עליו , באם לא תבטלו את האשראי הרגע!!!!!!

mklj

משתמש פעיל
ברור, זה סוג של שרות , אמנם שרות של הסרת שיער , זה בעצם סוג של "מוצר" ששילמתם עליו ולא קיבלתם אותו , אני מבינה בחוקים טוב מאד כי אחותי עבדה שנים בחברות אשראי
לא קיבלנו כי הם פשטו את הרגל?
ז"א צריך לחכות שיהיה רשמי?

MSYHY

משתמש חדש
לא קיבלנו כי הם פשטו את הרגל?
ז"א צריך לחכות שיהיה רשמי?
לא קיבלנו???? ברור שלא תקבלו!!
מי שמבינינו סגרה עיסקה שנקראת " לכל החיים"
ברור שלא קיבלה את המוצר...
כי גם במיקרה הכי טוב שתספיקו עוד טיפול אחד במקסימום...
להערכתי בחודשים הקרובים הכל יפול,
ולא משלמים על טיפול אחד 10 אלף....

יודי יהודה

משתמש פעיל
אפשר הסבר איך לבטל?
עסקה די טריה (טיפול אחד היה)
עיסקה טריה שטרם עבר 90 יום מביצועה היא קלה מאוד במיוחד אם זה באותו חודש
את מתקשרת שלום אני רואה בויזה עיסקה שלא ביצעתי (יש חברות שיבטלו את הכרטיס ויזמינו חדש אבל היום זה כבר פחות קורה )אני מעוניינת שתבטלו כי לא קניתי או הזמנתי שם כלום .
כמו שהיא כתבה לפני יש נציגים שעושים קצת פרצופים עדיין להתעקש יש כאן עיסקה שלא ביצעתי ואני מעוניינת בהכחשת עיסקה
להיות ברורים ותקיפים (אתמול היה לי מקרה על כרטיס טיסה שהנציג הראשון לא הסכים והנציג אחריו עשה את זה ברגע הם אומרים שזה מופנה לבירור תוך שבוע את מקבלת זיכוי מלא בהצלחה רבה לכולם לא לפחד לנסות גם ככה אין אופציות
בכל אופן אם זה כמו שנכתב שיש חוזה שלהם עם צילום תז לא שייך לבצע הכחשת עיסקה

mklj

משתמש פעיל
עיסקה טריה שטרם עבר 90 יום מביצועה היא קלה מאוד במיוחד אם זה באותו חודש
את מתקשרת שלום אני רואה בויזה עיסקה שלא ביצעתי (יש חברות שיבטלו את הכרטיס ויזמינו חדש אבל היום זה כבר פחות קורה )אני מעוניינת שתבטלו כי לא קניתי או הזמנתי שם כלום .
כמו שהיא כתבה לפני יש נציגים שעושים קצת פרצופים עדיין להתעקש יש כאן עיסקה שלא ביצעתי ואני מעוניינת בהכחשת עיסקה
להיות ברורים ותקיפים (אתמול היה לי מקרה על כרטיס טיסה שהנציג הראשון לא הסכים והנציג אחריו עשה את זה ברגע הם אומרים שזה מופנה לבירור תוך שבוע את מקבלת זיכוי מלא בהצלחה רבה לכולם לא לפחד לנסות גם ככה אין אופציות
לא רוצה לשקר ולהגיד שלא ביצעתי.

mklj

משתמש פעיל
אז תעשי את האופציה השניה שהיא קצת פחות קלה לביצוע אבל עם תקיפות מתאימה היא כנראה תעבוד שלא קיבלת את המוצר
אני אמורה להגיד שלא קיבלתי את המוצר והם יסכימו לבטל? (ז"א להתעקש ולהתעקש עד שיסכימו?)
או שאני אמורה להוכיח את זה איכשהו?

קליפים להורדה

משתמש רשום
מישהי הייתה שם בזמן האחרון?? אחרי שהודיעו שהם קרסו...
כי אמור להיות לי תור השבוע ואני רוצה לדעת אם הוא יתקיים...

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
מישהי הייתה שם בזמן האחרון?? אחרי שהודיעו שהם קרסו...
כי אמור להיות לי תור השבוע ואני רוצה לדעת אם הוא יתקיים...
לי היה אמור להיות תור בחמישי שעבר
הגעתי והיה סגור:(
ודרך אגב, באשראי לא הסכימו לבטל חרף כל איומי וצעקותי וכו'
הם טענו שאין אפשרות חוקית לבטל כי הם הכריזו על עיכוב הליכים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה