שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

שושנה ד

משתמש חדש
אשמח לקבל את תמונה של ילדת בית ספר שיוצאת לדרך חדשה, אבל בלי תלבושת של בית יעקב, אלא סתם חולצה וחצאית.
תודה רבה!

דבורי325

משתמש חדש
אשמח לקבל את תמונה של ילדת בית ספר שיוצאת לדרך חדשה, אבל בלי תלבושת של בית יעקב, אלא סתם חולצה וחצאית.
תודה רבה!
צילום מסך 2024-08-26 140526.jpg
צילום מסך 2024-08-26 140748.jpg

מועצת 754

משתמש חדש
תודה
יש אפשרות שזה יהיה בצורת מלבן אני צריכה את זה לגדול 60/26 ס"מ ויש שם אשה בגברים.. :(
ושלא יהיה את הבניה בצד שם
תודה

חיים קסומים

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
איזה מהם דיי תכינו לי בבנים ילד שהולך לחיידר
או אפילו ילד לבד עם אותיות א ב משהו פשוט ויפה

דבורי325

משתמש חדש
לא הצלחתי זה נתן לי ילד עם כובע לכי לתנו רבנן אשכול שעשו שם דברים מהממים בינה חרדית אולי שם יתנו לך את מה שאת רוצה אולי יש משהו יותר בסגנון ששלחתי דוגמא למעלה...-למה התכונת?

בטח בהשם

משתמש פעיל
היי😅
ניסתי לעשות תמונה מסויימת, לא ככ הלך לי,
זה לא דחוף אני רק סקרן לראות איך זה יצא יותר טוב(:
יש גמרא בב"ק שאומרת משהו שאהבתי, אז על אותו רעיון :
אדם שנראה שהחליק מקליפת בננה, והוא מחזיק ביד בננה בלי קליפה(בגדול שיובן שהוא זרק את הקליפת בננה והחליק בגללה)

והגמ' בב"ק נ:
ת"ר לא יסקל אדם מרשותו לרה"ר מעשה באדם אחד שהיה מסקל מרשותו לרה"ר ומצאו חסיד אחד אמר לו ריקה מפני מה אתה מסקל מרשות שאינה שלך לרשות שלך לגלג עליו לימים נצרך למכור שדהו והיה מהלך באותו רה"ר ונכשל באותן אבנים אמר יפה אמר לי אותו חסיד מפני מה אתה מסקל מרשות שאינה שלך לרשות שלך

קבצים מצורפים

• Leonardo_Phoenix_A_man_who_appears_to_have_slipped_from_a_bana_1.jpg
    Leonardo_Phoenix_A_man_who_appears_to_have_slipped_from_a_bana_1.jpg
    KB 611.5 · צפיות: 9

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אשמח לקבל תמונה של משפחה חסידית אברך בגיל ה 40 יחד עם עשרה ילדים מתפרסים על פני כל הגילאים בחורים וילדים כולל ילד בעגלה רק של בנים
תודה ענקית מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה