שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

נועה רוט

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני
תבדקי באתרים שמוכרים תמונות. כי בבינה אין אפשרות למילים בעברית, וגם לא כ"כ מבין סמלים יהודיים.
או שתוסיפי בגרפיקה....
צריכה לעצב למישו דגל להכנסת ספר תורה
וראיתי פה כל מיני עיצובים שיכולים להתאים הבעיה שאני לא מוצאת כבר משרשורים קודמים
אם יש למישו רעיון אודה!

danibbb

משתמש חדש
היי😅
ניסתי לעשות תמונה מסויימת, לא ככ הלך לי,
זה לא דחוף אני רק סקרן לראות איך זה יצא יותר טוב(:
יש גמרא בב"ק שאומרת משהו שאהבתי, אז על אותו רעיון :
אדם שנראה שהחליק מקליפת בננה, והוא מחזיק ביד בננה בלי קליפה(בגדול שיובן שהוא זרק את הקליפת בננה והחליק בגללה)

והגמ' בב"ק נ:
ת"ר לא יסקל אדם מרשותו לרה"ר מעשה באדם אחד שהיה מסקל מרשותו לרה"ר ומצאו חסיד אחד אמר לו ריקה מפני מה אתה מסקל מרשות שאינה שלך לרשות שלך לגלג עליו לימים נצרך למכור שדהו והיה מהלך באותו רה"ר ונכשל באותן אבנים אמר יפה אמר לי אותו חסיד מפני מה אתה מסקל מרשות שאינה שלך לרשות שלך

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

mul15

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יוצרי ai
יש מצב תמונה של ילד קטן עם תפילין
כזה?
1724615228514.png
1724621695621.png

9696

משתמש צעיר
יש מצב ממישהו בפרטי רק להעלים אנשים מתוך תמונה?
ממש תודה!!

9696

משתמש צעיר
איך אפשר ליצור איתך קשר
יש למעלה מייל?
אני חדש באשכול הזה

$ _$

משתמש צעיר

שושנה ד

משתמש חדש

התמונות שלך מדהימות ממש!
אשמח לקבל את אותן התמונות של ילדת בית ספר שיוצאת לדרך חדשה, אבל בלי תלבושת של בית יעקב, אלא סתם חולצה וחצאית.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה