שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

טוב טוב

משתמש חדש
וואו,
תודה רבה
השלישי מהמם
פשוט הראשונים קצת מפחידים זה לילדים בחינוך מיוחד
יש אפשרות לשלב את הציטוט הנ"ל או שזה כבר בגרפיקה אחרת?

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
@ יופלה.
יש מצב לאותו תמונה של שבת עם לבוש יותר קליל שבתי מודרני וולא פיאות , כן כיפה שחורה . ?
- הורדה (5).jpg
cute pixar style phot, realistic, of a boy's kindergarten, 15 happy boys wearing a black kippa and sidelock, wearing colorful t-shirts, sitting on low light-blue chairs around the classroom, in the center is a small table covered with a white tablecloth. on the table is a candlestick with 2 candles on it, 2 braided loaves of bread, a bottle of wine. next to the table stands a little boy holding a silver cup filled with wine, with a wide-brimmed black hat on his head. the boy is reading out loud from a brown book which is on the table. happy, colorful, bright photo, 3d style

קבצים מצורפים

• הורדה (3).jpg
    הורדה (3).jpg
    KB 164.8 · צפיות: 25
  • הורדה (2).jpg
    הורדה (2).jpg
    KB 190.7 · צפיות: 27
  • הורדה (1).jpg
    הורדה (1).jpg
    KB 183.1 · צפיות: 31
  • הורדה.jpg
    הורדה.jpg
    KB 182.2 · צפיות: 31
  • הורדה (33).jpg
    הורדה (33).jpg
    KB 157.3 · צפיות: 30
  • הורדה (4).jpg
    הורדה (4).jpg
    KB 211.1 · צפיות: 30

הרי האלפים

משתמש צעיר
-צפה בקובץ המצורף 1733668
cute pixar style phot, realistic, of a boy's kindergarten, 15 happy boys wearing a black kippa and sidelock, wearing colorful t-shirts, sitting on low light-blue chairs around the classroom, in the center is a small table covered with a white tablecloth. on the table is a candlestick with 2 candles on it, 2 braided loaves of bread, a bottle of wine. next to the table stands a little boy holding a silver cup filled with wine, with a wide-brimmed black hat on his head. the boy is reading out loud from a brown book which is on the table. happy, colorful, bright photo, 3d style
יש מצב לתמונה מספר 2 שהילד יהיה יותר גדול - טיפה יותר מרכזי והילדים טיפה אחורה כרקע? אני לא רואה טוב הכל אבל מקווה שיש שם 2 נרות שבת ולא פמוט, 2 חלות שלמות . ויין בבורדו. .
שימחת ממש!!!!!! תודה תודה

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
יש מצב לתמונה מספר 2 שהילד יהיה יותר גדול - טיפה יותר מרכזי והילדים טיפה אחורה כרקע? אני לא רואה טוב הכל אבל מקווה שיש שם 2 נרות שבת ולא פמוט, 2 חלות שלמות . ויין בבורדו. .
שימחת ממש!!!!!! תודה תודה
ככה זה הבינה, עושה מה בא לה
אין לי אפשרות טכנית לתקן, אולי בפוטושופ אפשר

טוב טוב

משתמש חדש
אפשר אולי עוד בקשה בשביל חברה?
הקונספט הוא : "אני מאמין באמונה שלימה" שיהיה מתחת הכיתוב רקע של בית המקדש שרואים אותו מרחוק ולא בצבעים עזים ונוצץ עם פסי אור אולי עם עננים למעלה בגודל של 1/6 מהדף לרוחב ועוד 13 מסגרות של תמונות מיוחדות אולי עם אבנים [בשביל 13 עיקרי אמונה] והרקע יהיה המשך של בית המקדש
מקווה שלא סיבכתי ושזה לא חוצפה מצידי לבקש משהו קצת מורכב
ויותר מתודה למי שיענה לאתגר שכתבתי

מאיר הסקרן

משתמש חדש
לכל האנשים הטובים,
אם אפשר (לצורך ענין צדקה) לעשות תמונה של חופה על רקע של בקתה הרוסה

בתודה מראש

הדס גרשון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יוצרי ai
וואו,
תודה רבה
השלישי מהמם
פשוט הראשונים קצת מפחידים זה לילדים בחינוך מיוחד
יש אפשרות לשלב את הציטוט הנ"ל או שזה כבר בגרפיקה אחרת?
עשיתי תמונה חדשה, הוספתי לה כיתוב אבל בגלל שההקובץ יצא גדול מידי לא יכלתי להעלות אותו אז העלתי את התמונה בלי כיתוב , אפשר להוסיף טקסט בקלות בוורד, אם את רוצה שלחי לי את המייל שלך אני אשלח לך את התמונה עם הכיתוב
Designer - 2024-08-07T231735.008.jpeg

• תודה
Reactions: a80

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל
אשמח ממש ללוגו עבור גננת בגן בנים דמות של ילד חרדי מתוק שיוכל לשמש עד סוף שנה בכל סמלי הגן
ובמקביל גם ילד חרדי מייך גיל 3 סוג ציור / צללית. לדוגמה בועות סבון מופרחות מילד חרדי מתוק
הבקשה השנייה לא כ"כ מובנת...

אין עוד מלבדו!!

משתמש פעיל
אפשר אולי עוד בקשה בשביל חברה?
הקונספט הוא : "אני מאמין באמונה שלימה" שיהיה מתחת הכיתוב רקע של בית המקדש שרואים אותו מרחוק ולא בצבעים עזים ונוצץ עם פסי אור אולי עם עננים למעלה בגודל של 1/6 מהדף לרוחב ועוד 13 מסגרות של תמונות מיוחדות אולי עם אבנים [בשביל 13 עיקרי אמונה] והרקע יהיה המשך של בית המקדש
מקווה שלא סיבכתי ושזה לא חוצפה מצידי לבקש משהו קצת מורכב
ויותר מתודה למי שיענה לאתגר שכתבתי
קשה מאוד ליצור בית המקדש בבינה..

מורה לאנגלית

משתמש חדש
היצירות פה יפות אחת אחת.
תענוג להסתכל.
בתור מורה לאנגלית אם אפשר לבקש עטיפה למחברת אנגלית
שתענה על כמה פרמטרים:
א. שחור לבן (שיהיה אפשר לצבוע)
ב. שתתאים למחברת משמאל לימין
ג. שיהיה כתוב ENGLISH ומקום לשם התלמידה והכיתה
ד. אם אפשר בלי חיות לא טהורות
תודה רבה רב רבה.

מאי נפקא מינא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה