שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

rivkic

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם אפשר תמונה של בחורי ישיבה לומדים תורה בשמחה, וזה מגן על חיילי צה"ל בשדה הקרב.​
צפה בקובץ המצורף DALL·E 2024-07-12 01.25.53 - A group of Hasidic yeshiva students studying Torah with joy and ...webp

עריכה:
ביקשתי שישנה את התמונה ככה שהכיפות תהיינה שחורות חלקות

קבצים מצורפים

• DALL·E 2024-07-12 01.25.53 - A group of Hasidic yeshiva students studying Torah with joy and ...webp
    KB 363.1 · צפיות: 42

ימים טובים יבואו

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
סורי על הקצב...
אבל יש מצב גם לפסנתר כנף בצבע לבן
שיראה כמה שיותר אמיתי
תנקס!!!!!!!!!!!
1720764557259.png

ימים טובים יבואו

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אפשר לעשות אולי דף הזמנה לפדיון הבן, רקע של ים (בלי מוטיבים של חוף כמו גלגלי ים ומציל וכד'), מסגרת זהב, תמונות של שום וסוכר וערמה של חמשה מטבעות (עם היקף גדול יחסית למטבע של היום) וחלון קטן למטה או למעלה עם המותג 'יוסי' באנגלית על רקע שחור או כחול עמוק.
תודה רבה יעזור לי מאוד.
ניסיתי שעות.. לא ממש עבד.. הכי נורמלי נראלי: (ושמיהשי אולי תוריד לך בפוטושופ את המטבע(
1720765803911.png

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

גלגל ים

משתמש פעיל
אפשר לעשות אולי דף הזמנה לפדיון הבן, רקע של ים (בלי מוטיבים של חוף כמו גלגלי ים ומציל וכד'), מסגרת זהב, תמונות של שום וסוכר וערמה של חמשה מטבעות (עם היקף גדול יחסית למטבע של היום) וחלון קטן למטה או למעלה עם המותג 'יוסי' באנגלית על רקע שחור או כחול עמוק.
תודה רבה יעזור לי מאוד.
1720775265743.png

גלגל ים

משתמש פעיל
תודה רבה יעזור לי מאוד.
1720775306084.png

יקיר ששון

משתמש חדש
שלום וברכה
האם אפשר ליצור תמונה של הרב הבן איש חי יושב ישיבה מזרחית ולומד עם ספר וסביבו אש מקיפה
האם זה אפשרי ? או שאי אפשר להגדיר לבינה דמות מסויימת
אם כן נשמח מאוד
תודה רבה

מנוחה שלמה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יוצרי ai
שלום וברכה
האם אפשר ליצור תמונה של הרב הבן איש חי יושב ישיבה מזרחית ולומד עם ספר וסביבו אש מקיפה
האם זה אפשרי ? או שאי אפשר להגדיר לבינה דמות מסויימת
אם כן נשמח מאוד
תודה רבה
בהעתק הדבק ממה שכתבת זה מה שיצא
_a8f6f98e-3205-4a63-90c8-f0cc8226852a.jpg

קצת מסובך אך אפשר קצת לשבת ולעבוד על זה.

מטה השטח

משתמש חדש
מישהו יכול לפנות אלי לג'ימייל ben0583235273 בשביל שאבקש ממנו כמה קריקטורות (אפשרי בתשלום)?

רבקי שורץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי בקשה,מענין אם תצליחו לבצע אם כן אשמח מאד
צרפתי שרטוט של בית ודוגמא למה שאני רוצה שיצא,ואשמח לקבל אותו בתלת מימד זה רלוונטי לי למחר-גג מחרתיים
אם תצליחו אני מאד מאד אשמח!
העמדה1.jpeg
1720901846139.png

נערך לאחרונה ב:

מנוחה שלמה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה