שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

ישראל ברבר

משתמש חדש
אתגר קריקטורה בAI
תמונה בסגנון קריקטורה:
בחורי ישיבה מוכנסים לתוך בית כלא מדלת אחת ומהדלת השניה עומד שופט ומשחרר מחבלי נוחבה כשהוא אומר 'אין מקום'
בהצלחה

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
צריכה תמונה של חומות ירושלים נבקעות על ידי הרומאים

ימים טובים יבואו

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית

קבצים מצורפים

• image (4).png
    image (4).png
    2.2 MB · צפיות: 22
אפשר לעשות אולי דף הזמנה לפדיון הבן, רקע של ים (בלי מוטיבים של חוף כמו גלגלי ים ומציל וכד'), מסגרת זהב, תמונות של שום וסוכר וערמה של חמשה מטבעות (עם היקף גדול יחסית למטבע של היום) וחלון קטן למטה או למעלה עם המותג 'יוסי' באנגלית על רקע שחור או כחול עמוק.
תודה רבה יעזור לי מאוד.

אפשר לעשות אולי דף הזמנה לפדיון הבן, רקע של ים (בלי מוטיבים של חוף כמו גלגלי ים ומציל וכד'), מסגרת זהב, תמונות של שום וסוכר וערמה של חמשה מטבעות (עם היקף גדול יחסית למטבע של היום) וחלון קטן למטה או למעלה עם המותג 'יוסי' באנגלית על רקע שחור או כחול עמוק.
תודה רבה יעזור לי מאוד.
אם אפשר גם אותו תמונה אבל עם השם ברוך אפשר אפילו בעברית תודה רבה

ל.ל.ל

משתמש פעיל
יוצרי ai
פליזזז!!!!!!!!!!!!!
אני חייבת דחוף
תמונה פסטורלית של לב מוזיל דמעה,
בגווני פסטל בהירים
(שיראה יותר תמונה מאשר ציור)
תודה ענקית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנוחה שלמה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יוצרי ai
פליזזז!!!!!!!!!!!!!
אני חייבת דחוף
תמונה פסטורלית של לב מוזיל דמעה,
בגווני פסטל בהירים
(שיראה יותר תמונה מאשר ציור)
תודה ענקית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Default_A_delicate_heart_crafted_from_tender_petals_and_leaves_0.jpgDefault_A_delicate_heart_crafted_from_tender_petals_and_leaves_1.jpgDefault_A_delicate_heart_crafted_from_tender_petals_and_leaves_2.jpgDefault_A_delicate_heart_crafted_from_tender_petals_and_leaves_3.jpg

ל.ל.ל

משתמש פעיל
יוצרי ai
סורי על הקצב...
אבל יש מצב גם לפסנתר כנף בצבע לבן
שיראה כמה שיותר אמיתי
תנקס!!!!!!!!!!!

ל.ל.ל

משתמש פעיל
יוצרי ai
מהמם!!!!!!! אליפות!!!!!!!!!
רק אפשר שהוא לא יהיה עשוי מפרחים
תודה ענקית!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה