שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

נתנאל ...

משתמש רשום
שלום, אני רוצה לפרסם מודעה למכירת מכונות סוכר, יש פה מישהו שיכול בבקשה ליצור תמונה של ילד חמוד מכין מנה של "שערות סבתא"
שיראו שהוא מכוון את המקל שעליו נדבק הסוכר לכיוון המכונה, ויראו את הסיר של המכונה בצורה ברורה וצבעוני יפה כזה..
ניסיתי לעשות באתר lexica אבל אין לי מנוי ונגמר הניסיונות חינם
מוכן לשלם למי שיביא תוצאה יפה !!

מון בלאן

משתמש מקצוען
יש פה מישהו מוכשר?
אני יותר מאשמח...
הכל בשביל מעריץ😉😉
נראה לי הכי טוב שיצא!
1719944538002.png

1719944559993.png

נתנאל ...

משתמש רשום
שלום, אני רוצה לפרסם מודעה למכירת מכונות סוכר, יש פה מישהו שיכול בבקשה ליצור תמונה של ילד חמוד מכין מנה של "שערות סבתא"
שיראו שהוא מכוון את המקל שעליו נדבק הסוכר לכיוון המכונה, ויראו את הסיר של המכונה בצורה ברורה וצבעוני יפה כזה..

נצנוץ✨

משתמש פעיל
יוצרי ai
Firefly A real picture of a sweet boy with a wide-brimmed sun hat making cotton candy, the boy...jpg

נתנאל ...

משתמש רשום
וואו ממש יפה!!
תודה רבה, רציתי משהו יותר בסגנון AI שיראה יותר מצויר כזה ולא כל כך אמיתי [מפתיע כמה שזה נראה אמיתי..] וגם שיראו יותר את המכונה עצמה
אבל בהחלט תוצאה מרשימה, לא ידעתי בכלל איך לנסח ולכתוב את הדרישה ל'תוכנה' מה הבינה המלאכותית מכירה ימבמבם/שערות סבתא/סוכר ...

אהל תמר

משתמש חדש
שלום לכולם.
אני רוצה לפתוח אשכול "גמ"ח FACEAPPE" להצערת תמונות ומשום מה לא מצליח להוסיף נושא חדש.
בכל אופן מה שאני רוצה זה תמונה שלו
1719952330169.png
בגיל 18 (בתמונה הוא בן כ62)

נצנוץ✨

משתמש פעיל
יוצרי ai
וואו ממש יפה!!
תודה רבה, רציתי משהו יותר בסגנון AI שיראה יותר מצויר כזה ולא כל כך אמיתי [מפתיע כמה שזה נראה אמיתי..] וגם שיראו יותר את המכונה עצמה
אבל בהחלט תוצאה מרשימה, לא ידעתי בכלל איך לנסח ולכתוב את הדרישה ל'תוכנה' מה הבינה המלאכותית מכירה ימבמבם/שערות סבתא/סוכר ...
כזה סגנון?
(התמנונה עצמה לא כזאת טובה, השאלה היא על הסגנון המצויר של התמונה)
1719952414476.jpeg

היוש:)

משתמש צעיר
YMBMBMM.jpeg
YMBMBM.jpeg
YMBMBBM.jpeg

נתנאל ...

משתמש רשום
כזה סגנון?
(התמנונה עצמה לא כזאת טובה, השאלה היא על הסגנון המצויר של התמונה)
צפה בקובץ המצורף 1696646

נחמד מאוד, אבל לא כמו שרציתי.. מחפש משהו יותר כמו הסגנון הזה
1719981797022.png

רק שיראה סיר מכונת סוכר, ושיהיה לו קצת יותר שערות במקל, בלי הכובע המוזר, סגנון יותר של HD, ורקע טיפה יותר צבעוני ומזמין לילדים... וואו תודה רבה לכולם על העזרה, אין עליכם !!!

מנדי המקורי

משתמש רשום
אשמח ללוגו לקייטרינג בשם 'Estety' וכן לבלאנק שעליו אפשר להוסיף תפריט
תודה! אשריכם ישראל.:):):):)
(אשמח גם לקבל את שורת הבקשה מAI ואיזו תוכנה, תודה!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה