שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

אין עוד מלבדו!!

משתמש רשום

קבצים מצורפים

• driver.png
    driver.png
    KB 374 · צפיות: 13
אפשר בבקשה את המספר 27 בפונטים יפים ומעוטרים עם פרחים מסביב וכו', לא הצלחתי לעשות את זה לאונרדו מביא לי כל מיני אותיות ודברים מוזרים.
תודה רבה רבה!

נערך לאחרונה ב:

חני ה.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה, יצא ממש יפה...
אבל אשמח לשני תיקונים-
רקע נקי (שאח"כ אני אוכל לעגל את זה)
ושהפרחים יהיו מסביב (כמו התמונה השלישית) והפונטים עצמם יהיו מעוטרים ויפים (ואולי קצת יותר צבעוני)
תודה רבה!

חני ה.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה, יצא ממש יפה...
אבל אשמח לשני תיקונים-
רקע נקי (שאח"כ אני אוכל לעגל את זה)
ושהפרחים יהיו מסביב (כמו התמונה השלישית) והפונטים עצמם יהיו מעוטרים ויפים (ואולי קצת יותר צבעוני)
תודה רבה!
1719857491235.png
1719857508058.png

tilip

משתמש רשום
אשמח לתמונה של גבר אורתודוקסי (אברך בלע"ז...;)) ישן על האף ע"ג ספר פתוח (נרדם בסדר...)
וחבריו סביבו לועגים לו....
ניסיתי בעצמי ליצור כמה פעמים ולא עלתה בידי...
תודה ענקית מראש!!:love:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

רגשות ללא האנשה • אתגר 55

לוח מודעות

למעלה