פונט יצירת פונט

א. לוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
יש לי פונט מוכן בקובצי ai ואני רוצה לייצא אותם לפונט.
איך עושים את זה?
עדיף משהו קל לתפעול בעברית
תודה

מאה נקודות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לציין שלאתר הזה אין אפשרות של יבוא קבצי ai

למיטב ידיעתי רוב המקצוענים עובדים על תוכנה בשם FontCreator שיש אפשרות של יבוא קבצי ai והוא אתר מקצועי מאוד אבל יש לו כמה חסרונות א. הוא לא בעברית, ב. הוא לא כ"כ בנוי לעריכת פונטים צבעוניים, ג. אין בו מדי הרבה כלי עבודה, אבל עם עורכים את הפונט באילוס' זה מצויין ד. הוא עולה כסף... אבל יש אופציה של נסיון.
יש תוסף לאילוס' לבנייה ועריכה של פונטים אבל הוא די יקר...
אני כרגע עובד על התוכנה שציינתי ואין על המקצועיות של התוכנה היבוא מאילוס' כליל ביותר. ממליץ מאוד...

כנפי דמיון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
אני יצרתי דרך האתר הזה פונט באילוס' הוא לא יצא מי יודע מה אבל...

קבצים מצורפים

• Oalim-Regular.ttf
    KB 6.4 · צפיות: 77

א. לוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
למיטב ידיעתי רוב המקצוענים עובדים על תוכנה בשם FontCreator שיש אפשרות של יבוא קבצי ai והוא אתר מקצועי מאוד אבל יש לו כמה חסרונות א. הוא לא בעברית, ב. הוא לא כ"כ בנוי לעריכת פונטים צבעוניים, ג. אין בו מדי הרבה כלי עבודה, אבל עם עורכים את הפונט באילוס' זה מצויין ד. הוא עולה כסף... אבל יש אופציה של נסיון.
מישהו יכול להדריך אותי איך משתמשים בזה, אין לי שמץ של ידע באנגלית.....
תודה

מאה נקודות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נראה לי שלא, אבל נראה לי שאפשר למצוא גירסא פרוצה של התוסף, אבל במקרה שאתה רוצה לערוך פונט למכירה אני לא ממליץ על הגירסא הפרוצה.

מאה נקודות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה