שאלה ייעוץ לגבי שיפוץ

echadmishishim

משתמש מקצוען
ברור שזה סוג של וויתור
ולא צריך אפילו לתהות על זה

אך בדירות בהן התגוררתי (בינתיים) שהיו בקומות הנמוכות, סבלנו המון מרעשים, לכלוך, ריחות ויתושים
כל כך נכון
אני גרה בקומה 6
ומודה להק שאני כאן יש לי את השקט/ פרטיות
אף אחד לא צופה לי מלמעלה לתוך המרפסת...
לא מקבלת ליכלוך משום שכנים!
ממליצה מאוד
אנחנו גם לא משתמשים במעלית שבת
ואני יורדת עם הילדים לגינה לפעמים אפילו פעמיים בשבת

אבא של משה

משתמש רשום
אני גרתי בקומה 8 במשך 8 שנים וזה היה בסדר הכל עניין של הרגל לא ככ נורא זה שווה את הנוף
אני גר בפנטהוז בקומה 7
כבר 5 שנים
הסיכום שלי, אם לא מדבר אליכם נוף ואוויר והיזק ראייה וכדו'
קשה לשרוד יש אנשים שממש לא מוסיף להם כלום...
ולמעשה בשבת זה די קשה בפרט בקיץ...
לי אישית אני מכור על נוף וכל הדברים שהזכרתי אזזה שווה לי
אבל אני מבין לגמרי שזה לא פשוט
פעמיים בשנה שזה מממש בלתי נסבל...אחרי ליל הסדר אצל ההורים ....ואחרי ההקפות בשמחת תורה
אבל....בשביל האוויר הנוף והפרטיות בשבילי הכל שווה
כמובן לא לכל גיל...
גם המעלית נתקעת כל שבועיים...
אבל לדעתי האישית לאיכות המשפחה הפרטיות ו..הכל...כדאי לשלם מחיר כזה ....לכל הפחות ל20 שנים הראשונות של חיי המשפחה...אחר כך לראות מה מצב הבריאות הזוגות וכו'

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מבחינתי אם אני צריכה היום לקנות דירה זה מקסימום עד קומה 2. (היום אני גרה בקומה שלישית)
מה שכן צריך לקחת בחשבון זה הזמן שבו מתפנה הדירה והזמן הארוך של השיפוץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה