שאלה ייעוץ לגבי שיפוץ

יודי יהודה

משתמש צעיר
זה משנה איזו עיר זה נשמח לדעת
בכל אופן כדאי מאוד למעלה פרטיות שקט וכמובן דירה חדשה עם אחריות דירות משיפוץ זה כמו בן אדם אחרי השתלת לב כל פעם חריקה מכיוון אחר עוגמת נפש של שיפוץ עדיף לגור ברחוב אגב בדירה למעלה אין רעש מהשכן למעלה בקיצור רק מעלות ביום יום יש מעלית כך שאין בעיה להיות זקנים ושתזקינו נראה שיהיה לכם פיליפיני או שגם ככה לא תרדו ברגל

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה משנה איזו עיר זה נשמח לדעת
אשדוד
בכל אופן כדאי מאוד למעלה פרטיות שקט וכמובן דירה חדשה עם אחריות דירות משיפוץ זה כמו בן אדם אחרי השתלת לב כל פעם חריקה מכיוון אחר עוגמת נפש של שיפוץ עדיף לגור ברחוב אגב בדירה למעלה אין רעש מהשכן למעלה בקיצור רק מעלות ביום יום יש מעלית כך שאין בעיה להיות זקנים
:)
ושתזקינו נראה שיהיה לכם פיליפיני או שגם ככה לא תרדו ברגל
:eek:

יודי יהודה

משתמש צעיר
אני מאחל לכם שיבה ללא זיקנה
לדעתי כדאי פנטהאוז אם זה באשדוד אגב שיפוץ מעולם לא מסתיים בסכום המקורי תמיד יש רעיונות וכו שכל אחד ששיפץ דוחפים וכל דבר שמתקינים משדרגים וכל דבר זה תוספת וכל תוספת יש עליה תוספת גם בעבודה וכו וכו מלבד זה אתה נפקד מהעבודה או הכולל אתה נהיה מפקח בניה + מהנדס + איש מעקבים וחוקר פרטי וצלם כל 5 דקות אתה רץ לראות איך יצא ואם זה עקום או ישר ולמה ככה אם אפשר ככה מצד שני לשיפוץ יש יתרון שבאמת אתה הולך צמוד צמוד עם העבודה ואם משהו לא יצא כרצונך או כפי שגמיינת במפה אתה משנה בכל אופן זו דעתי האישית מה גם שכפי שאני מבין הדירה השניה היא בקומה ראשונה כך שכל הפלוסים של קלילות ביציאה נעלמות כי גם 16 מדרגות עם עגלה או לזרוק זבל מייצר כבדות בתת מודע בכל אופן הקלילות ביציאבה זה רק בקומת כניסה
המינוסים בקומת כניסה הם רבות בשתיים בלילה מגיע מישהו לשים 10 מודעות עם אקדח סיכות שמעיר את כל הקומה דיבורים זבל כולם שומעים מה הולך בבית בהמתנה למעלית ועוד היד נטויה הבית זה שירותים ציבורי אם בדיוק אתם ליד תחנה אגב אני בעד לעשות חסד
בכל אופן אם זה כן בנין עם 6 דיירם של פעם באזורים נבחרים בירושלים כמו בית וגן זה משהו אחר .
בכל אופן לכו על פנטהואז לעולם לא תתחרטו ויש לכם גם סוכה גדולה מן הסתם והוספות בלי סוף

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מאחל לכם שיבה ללא זיקנה
לדעתי כדאי פנטהאוז אם זה באשדוד אגב שיפוץ מעולם לא מסתיים בסכום המקורי תמיד יש רעיונות וכו שכל אחד ששיפץ דוחפים וכל דבר שמתקינים משדרגים וכל דבר זה תוספת וכל תוספת יש עליה תוספת גם בעבודה וכו וכו מלבד זה אתה נפקד מהעבודה או הכולל אתה נהיה מפקח בניה + מהנדס + איש מעקבים וחוקר פרטי וצלם כל 5 דקות אתה רץ לראות איך יצא ואם זה עקום או ישר ולמה ככה אם אפשר ככה מצד שני לשיפוץ יש יתרון שבאמת אתה הולך צמוד צמוד עם העבודה ואם משהו לא יצא כרצונך או כפי שגמיינת במפה אתה משנה בכל אופן זו דעתי האישית מה גם שכפי שאני מבין הדירה השניה היא בקומה ראשונה כך שכל הפלוסים של קלילות ביציאה נעלמות כי גם 16 מדרגות עם עגלה או לזרוק זבל מייצר כבדות בתת מודע בכל אופן הקלילות ביציאבה זה רק בקומת כניסה
נשמע גרוע
המינוסים בקומת כניסה הם רבות בשתיים בלילה מגיע מישהו לשים 10 מודעות עם אקדח סיכות שמעיר את כל הקומה דיבורים זבל כולם שומעים מה הולך בבית בהמתנה למעלית ועוד היד נטויה הבית זה שירותים ציבורי אם בדיוק אתם ליד תחנה אגב אני בעד לעשות חסד
גרתי בעבר בקומה ראשונה (אין בבנין ההוא קרקע)
ליד תחנה, והיה לי מאוד מוזר שאנשים נכנסו אלי הביתה בכל שעות היממה עם נקישה קלה וריצה לשירותים
אני לא שירותים ציבורי, וממש לא רואה בעין יפה שאני אמורה גם לנקות בין המבקרים את השירותים, בבית שגם ככה היה רק שירותים אחד... ובלי להתחשב בחוסר הנעימות שלי להכניס הביתה אנשים כשהבית בכל מיני מצבי צבירה

אז מי שקורא את זה ועושה את זה-שידע שזה ממש-לא לענין!
אני אישית דאגתי שהבית יהיה נעול לאורך כל היממה ולא פתחנו לאף אדם זר (שפה גם מדובר בסיכון משמעותי...)

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
מקווה שהגעתי לפורום המתאים
אך
אנחנו עומדים לרכוש דירה
ועומדות בפנינו 2 דירות שאנחנו מתלבטים עליהן
דירת פנטהאוז מדהימה מושלמת, חדשה עם כל המודרניזציה האפשרית, 3 כיווני אוויר מרפסת מטורפת בגודלה נוף סקייליין מטורף
אך היא בקומה שביעית ומעלית שבת לא באה בחשבון
למול דירה בקומה ראשונה הזקוקה לשיפוץ מהבסיס (לא בררנו אם גם צנרת) צריכים להגדיל, יח' הורים, סוכה ושיפוצים כולל מטבח וסלון ושירותים אמבטיות
ההבדל ביניהן במחיר הוא של 600000 ש"ח

השאלה היא-כמה עולה שיפוץ כמו שציינתי פה?
במטבח אני רוצה לעשות אינדוקציה, אי גדול טריקה שקטה, קלאפות וכל מה שעושים היום... לא התכוונתי לבייסיק כמובן
אני מבין נכון? השאלה שלכם היא רק מבחינה כספית? אז בודאי שיספיק לדעתי.

אבל אם השאלה כללית לי לא היה ספק בודאות ללכת לק"ק.
אין מה להשוות ביכ-לל. הנוחות, אפילו לזרוק את הזבל לא יהיה סיוט.

רק תבדקו אם באופי שלכם שיפוץ כי זה כאב ראש שאין לתאר.
לעקוב על הקבלנים, השקרים של הנגרים והמטבחים ומה לא.
וכל הזמן משתנות תוכניות ואין לקבלנים כבר סבלנות אליך כאילו שהם באים בהתנדבות.
זו לבד סיבה לקנות דירה מוכנה כלבבכם. זה שווה הון לרוב העולם שלא בנויים לבנות.

אבי נהרי

משתמש רשום
לדעתי 500 אלף לא יספיקו בכלל.
(לפי מה שכתבת שזה גם הגדלה וגם שיפוץ ברמה טובה)
כתבתי לפני זה, אני מכיר אדם ששיפץ בקרית מלאכי דירה בגודל 80בערך, ועלה לו 500000 שקל, אז גודל 110 יעלה הרבה הרבה יותר,
משעוד צריך, זה במידה וכן לוקחים קבלן לשפץ, אם זה שיפוץ גם חיצוני עדיף לקחת קבלן מורשה, במודיעין עילית היה סיפור לפני שנה וחצי בערך על פועל שנפל מפיגומים ונהרג, ועכשיו לפני חודשיים בערך בית משפט גזר על הקבלן 850000 שקל ועל דיירי הבנין שלקחו את הקבלן עוד 250000 שקל בגלל שהם לא לקחו קבלן מורשה, אז זה פשוט מסוכן, רק הבעיה שיש הרבה מאוד ואם לא הרוב שהם לא קבלנים מורשים

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי אין על קומה גבוהה.
הנוף, האויר, ולא התחושה שכל הבנין מעליך...
אם זה קומה הכי גבוהה אז אין את הרעש מהשכנים מעל, והמרפסת הכי קרובה לשמים.....
בשבת מניסיון, החברים של הילדים מסתדרים מצוין, גם הילדים עולים ויורדים בכיף.
אבל אני כמעט לא יוצאת מהבית בשבת... מורכב מדי ולמי יש כח...
כך שאם את טיפוס של לטייל בשבת אחרי הסעודה - קחי בחשבון שזה כבר לא יהיה כ"כ פשוט.

שולי איטח

משתמש מקצוען
אני גרה בקומת כניסה
ומודה על זה כל יום
אבל!!
זה לא מקום ציבורי אלא רחוב צדדי
יש לי מרפסת עם נוף כי זה קו אחרון של בנינים

אישית לא הייתי יכולה לגור בקומה גבוהה, בגיל צעיר יש לי בעיות ברגלים
יש לי ילדה שקשה לה העליה
ומתארחים אצלי בשבת הורים מבוגרים שבאין ברגל המון

אז כל אחד ושיקוליו

לגבי שיפוץ מכירה משהו ששיפצה דירה 100 מטר בערך ברמה גבוהה ועלה לה (כך אמרה לי) חצי מליון
אבל בלי לשנות מיקומים של מטבח וחדרי אמבטיה

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מבין נכון? השאלה שלכם היא רק מבחינה כספית? אז בודאי שיספיק לדעתי.

אבל אם השאלה כללית לי לא היה ספק בודאות ללכת לק"ק.
אין מה להשוות ביכ-לל. הנוחות, אפילו לזרוק את הזבל לא יהיה סיוט.

רק תבדקו אם באופי שלכם שיפוץ כי זה כאב ראש שאין לתאר.
לעקוב על הקבלנים, השקרים של הנגרים והמטבחים ומה לא.
וכל הזמן משתנות תוכניות ואין לקבלנים כבר סבלנות אליך כאילו שהם באים בהתנדבות.
זו לבד סיבה לקנות דירה מוכנה כלבבכם. זה שווה הון לרוב העולם שלא בנויים לבנות.
אני מתלבטת קשות
גרנו בקומה ראשונה
חוץ מהמעלה של להגיע מהר הביתה
היו עוד מאות חסרונות, כמו הרעש של כל הקומות מלמעלה כל היום כולל השעות הקטנות של הלילה
מקומות קינון של יתושים מהצינורות של המזגנים של כל השכונה
רביצה של כל ילדות השכנה בקומה שלנו
באזעקות לא יכולנו לצאת לבנין, כי כל הקומה היתה תפוסה בהולכי רגל שרצו לבנין שלנו, וגם לנו לא היה ממ"ד...
הריחות מהפחים
הרעש מהרחוב
בכלל ריחות...

לגבי השיפוצים, אני אקח אדריכלית ולא סתם אתכנן בעצמי.
כך שלא חושבת שיהיו שינויים מרחיקי לכת
אבל חוששני שאין לי סבלנות לזה
לא מבחינת הזמנים ולא מבחינת השכנים החדשים שניכנס ברגל שמאל בגלל שרק עכשיו סיימו אצלם תמ"א וכבר אנחנו מתחילים שוב בקדיחות
ובטח לא מבחינת הוצאות, נסיעות, טלטולים, ביטולי עבודה וכו'

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קצצת ציניות לתאר סבל רב של אנשים ששיפצו ולקח להם מהחיים זמן מכובד
במקרה סבלתי המון בתור ילדה משיפוצים
שיפצו אצלנו כל שנתיים
והמשפט היה בכל הרצינות ללא שמץ ציניות
היה נשמע לי גרוע כל ההתרוצצויות וכאבי הלב
זה הבריח אותי מאיזשהו חשקון קטנטן לשפץ אי-פעם
מותר לי
לדעתי אין על קומה גבוהה.
הנוף, האויר, ולא התחושה שכל הבנין מעליך...
אם זה קומה הכי גבוהה אז אין את הרעש מהשכנים מעל, והמרפסת הכי קרובה לשמים.....
בשבת מניסיון, החברים של הילדים מסתדרים מצוין, גם הילדים עולים ויורדים בכיף.
אבל אני כמעט לא יוצאת מהבית בשבת... מורכב מדי ולמי יש כח...
כך שאם את טיפוס של לטייל בשבת אחרי הסעודה - קחי בחשבון שזה כבר לא יהיה כ"כ פשוט.
כיום אני גרה בקומה שניה וגם ממנה אין לי כח לרדת בשבת...

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
במקרה סבלתי המון בתור ילדה משיפוצים
שיפצו אצלנו כל שנתיים
והמשפט היה בכל הרצינות ללא שמץ ציניות
היה נשמע לי גרוע כל ההתרוצצויות וכאבי הלב
זה הבריח אותי מאיזשהו חשקון קטנטן לשפץ אי-פעם
מותר לי

כיום אני גרה בקומה שניה וגם ממנה אין לי כח לרדת בשבת...
אז תכלס מה כן הצדדים שלך לטובת הקומת כניסה?
זה נשמע שאת די סגורה על עצמך.

עורכת קליפים

משתמש פעיל
זה נשמע ממך שאת רוצה מאד את הפנטאוז,
אז מה העניין שלך להמשיך להתלבט?
רק תחשבי עם עצמך אם לא יהיה לכם קשה לעלות בשבת במדרגות,
אם לא, אז נפלא, למה צריך קומה ראשונה? אין על קומה גבוהה!!
כשאני חושבת על עצמי אני חושבת שהיה לי קשה מאד ללכת לסעודה אצל ההורים שלי ולחזור עם ילדים עייפים ולהתחיל לטפס 7 קומות עם העגלה והטרמפיסט וכל הילדים,
היום אני עולה קומה אחת וגם מעצבן,
אם ההורים שלי היו גרים בקומה שביעית כנראה שכמעט לא הייתי באה אליהם לסעודה אחת,
אבל אם אלו לא השיקולים שלך אז מצוין!!
ואם הפנטאוז משופץ לטעמך אז אין בכלל התלבטות, דירה גדולה זה פייס!!

משל

משתמש פעיל
ואיך יהיה להם לחזור מהטיול עם החברות ולעלות 7 קומות?
אתם יוצאיםלפעמים לגינה בשבת, איך יהיה לכם לחזור?
אם הדברים האלו לא מפריעים לך, אז ברור שכדאי לך לקנות קומה גבוהה,
זה יותר זול משמעותי.
באחיסמך יש למעלה מ300 משפחות שגרות בקומות 7-8 כולם משפחות ברוכות ילדים וגם משחות מבוגרות עם הרבה נכדים כולם עולים ויורדים כמה פעמים ללא שום מאמץ ונהנים מאוד מהאויר והנוף והפרטיות פשוט לומדים את הטכניקה איך לעלות הרבה מדרגות ללא מאמץ הצעירים רצים ללא כל קושי למבוגרים הכלל העיקרי הוא לעלות במתינות
עיקר הקושי נובע מכך שעוים מאמץ יתר דהינו הולכים בעליה כמו במישור וע"כ נגרם קושי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה