התייעצות ייעוץ! ילדה בת שנתיים וחצי מוציאה מהדעת .

ארמון חול

משתמש מקצוען
נראה לי שכדאי לנעול את השרשור הזה- מוצה כבר, לא?!
@דסי 1 , קבלה כבר את כל העיצות המצויות... ואינה מגיבה, כנראה הסתדרה!
@הכלבויניק
כתבה כאן אמא עייפההההההההה ומותשת
ו-4 עמודים מכפישים אותה, על זה שהיא לא מתייחסת לילדה וכו'
מעניין אם היא בכלל קקראה את הכל,
כי היא לא הגיבה

כל מי שהמליץ על "זמן איכות" עם הילדה, מה הוא חושבת שהאמאות עושות עם הילדים כל היום אם לא נמצאות איתם

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
כי היא לא הגיבה
לזאת בדיוק התכוונתי,
תפסיקו לבקר!
ומעבר לזה- כל העיצות שהיו יכולות להינתן ניתנו כאן,
תעברו על האשכול ושימו לב שכ"כ הרבה ניקים כתבו את אותה עצה בדיוק במילים שונות... ויש עוד ניקים שממשיכים לכתוב את אותו הדבר בדיוק-
לכן הצעתי לנעול!

• תודה
Reactions: liv

אסתר חייה

משתמש רשום
לזאת בדיוק התכוונתי,
תפסיקו לבקר!
ומעבר לזה- כל העיצות שהיו יכולות להינתן ניתנו כאן,
תעברו על האשכול ושימו לב שכ"כ הרבה ניקים כתבו את אותה עצה בדיוק במילים שונות... ויש עוד ניקים שממשיכים לכתוב את אותו הדבר בדיוק-
לכן הצעתי לנעול!
מתחברת לכל מילה להפסיק לבקר אמאות צריכות רעיונות וחיזוקים

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
כל מי שהמליץ על "זמן איכות" עם הילדה, מה הוא חושבת שהאמאות עושות עם הילדים כל היום אם לא נמצאות איתם
להימצא עם הילדים זה לא בהכרח זמן איכות.
כשזה כולל לנסות לתפעל את הבית, להכין ארוחות, לסדר בלגן, לטפל בתינוק תוך כדי זה (והכל שניה אחרי שחזרת מהעבודה עייפה, כמובן) - אובייקטיבית אין יותר מדי זמן להקדיש לפעוטה שרוצה תשומת לב...
וזו מלכודת, כי כשהילדים לא מקבלים את תשומת הלב שהם רוצים/צריכים, הם רק מקשים על ביצוע כל המשימות האלו.
ואז יש עוד פחות זמן להקדיש להם, אז הם נעשים עוד יותר עצבניים, ובקלות מגיעים לאחר צהריים שלם שבו ילדה מנג'זת לאמא שתעסיק אותה ותתן לה צומי והאמא מנסה שרק יעזבו אותה בשקט לחמש דקות או שלא תהיה פה ארוחת ערב.
וזו לא ביקורת על הורים שזה קורה להם, אני בטוחה שכל מי שכתבה דברים כאלו זה מניסיון...

לא אני

משתמש סופר מקצוען
מתחברת לכל מילה להפסיק לבקר אמאות צריכות רעיונות וחיזוקים
רעיונות וחיזוקים למה?
לא ראיתי בקורת, ראיתי הפניית תשומת לב למה שחשוב בגיל הזה: הדגש לא צריך להיות על "היא חייבת לשמוע בקולך" "את הבוס" "אל תכנעי" "משמעת מגיל צעיר", אלא על אהבה נוכחת ודומיננטית, קשר פעיל ותעסוקה אקטיבית (עדיף משותפת)

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
כי היא לא הגיבה

גם להיות עם הילדים 24 שעות ברצף זה לא הכוונה ב'זמן איכות'

גודמורנינג

משתמש חדש
כ"כ תגובות חכמות ועצות מועילות בחינוך וגבולות, אני כמובן לא מזלזלת, אבל לפני הכל----חובה! לבדוק האם זה נובע מבעיה פיזית.
פעמים רבות ילדים "נודניקים ומעצבנים" פשוט מתמודדים עם בעיה שאינם יודעים לדווח עליה.
לדוג',
מנסיון , ילדים רבים מאוד סובלים מפוליפ(-שקד מוגדל) או נוזלים באוזניים. זה יכול לשגעעעע! במקרים כאלה אחד מהסימפטומים היותר בולטים זה חוסר רוגע.
יתכן שהתיאור הנואש של פותחת האשכול יכול להיפתר בקלות ובהרבה פחות מאמץ נפשי ע"י טיפול נכון! שימו לב, במקרים רבים כדאי לחסוך עוגמת נפש של "סחיבת זמן"(של נסיונות ייבוש הנוזלים בתור דוגמא) ומעקב ארוך ע"י החלטה מידית לערוך ניתוח כפתורים פשוט.
ניתן לאתר בקלות פוליפים ונוזלים ע"י בדיקת שמיעה ונוזלים במכון שמיעה או לחילופין צילום פשוט.
הצעד הראשון הוא פשוט לקבוע תור לרופא אא"ג, ממנו תוכלו לקבל חוות דעת והפניה למכון שמיעה או לצילום.
אנא היו ערניים!
גידול קל והרבה נחת!

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
היא הבכורה שלך?
אם כן- הרבה בכורים מרגישים שהאמא היא רכושם הפרטי
וברגע שמצטרפים עוד ילדים הם יוצאים מאיזון.
כאן המקום שלך לעשות גבולות ברורים למה את מסכימה ולמה לא.
אני לא מסכימה שאת בוכה עכשיו
אני סופרת עד 10 ואחרי זה את הולכת לחדר להמשיך לבכות.
מאוד ברור. בלי ויכוחים, ובלי התגמשות.
היא חייבת להבין מי כאן בעל הבית.

אם היא לא בכורה או שאת מכירה הרבה ילדים בני גילה וההתנהגות שלה מרגישה לך חריגה
אל תתעלמי מהרגשות האלו
לפעמים באמת יש בעיה כלשהי שעדיין את וגם אנשי מקצוע לא יודעים להניח עליה את האצבע
כי היא בגיל צעיר.
נראה לי שכל פעם שמגיעה התנהגות חריגה תכתבי לך באיזה דף
ותלכי להתפתחות הילד בקופת חולים ותתארי להם מה מרגיש לך לא תקין בהתנהגות שלה.

אגב- ממה שכתבת נשמע שהיא מדברת שוטף?
לפעמים הפער בין מה שמצפים מילד שמדבר ולמה שהוא מסוגל באמת קצת מבלבל
ילדה בת שנתיים היא תינוקת גם אם היא יודעת לדבר...

מצד שני גם פער שכלי ורגשי הוא לפעמים נורת אזהרה בקשר להתפתחות תקינה..
הרבה נחת
וגידול קל ומהנה!!

מ. ש

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הקטע הזה של להתייחס מתוך פוסט התייעצות לכמה מילים שנכתבו מתוך סערת נפש. מבאס.
כמה אמהות יושבות ליד הילד שלהם לילה אחרי לילה למשך שעה-שעתיים? למה היא בכלל התחילה עם זה?

היא בהחלט אוהבת אותה! ויודעים מה? אולי יותר מידאי!
בלי קשר למשפט שנכתב, בין בסערה ובין שלא, העובדה שילד שלא מרגיש שאוהבים אותו רודף אחר האהבה ותשומת הלב היא עובדה שכל הפסיכולוגים מסכימים לה.

א.י.ש

משתמש חדש
אני הייתי ליתר ביטחון שוללת כל דבר פיזי
פשוט ללכת לרופא, ולהגיד שהילדה לא רגועה
ושאת רוצה לוודא שאין משהו פיזי שמציק לה

רק חשוב שזה יהיה רופא שלא ינפנף אותך.
יש יותר הגיון להניח שזה על בסיס נפשי מאשר על בסיס פיזי, ויש עוד יותר הגיון להניח שזה נובע מהרגשה של חוסר תשומת לב, שוודאי לא נגרמה באופן מכוון אך כנראה כך הילד מרגיש, כי לכל ילד יש צורך בתשומת לב ברמה אחרת.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש יותר הגיון להניח שזה על בסיס נפשי מאשר על בסיס פיזי, ויש עוד יותר הגיון להניח שזה נובע מהרגשה של חוסר תשומת לב, שוודאי לא נגרמה באופן מכוון אך כנראה כך הילד מרגיש, כי לכל ילד יש צורך בתשומת לב ברמה אחרת.
ועוד יותר סביר להניח שזה פשוט טבעי, רגיל ונורמלי לגיל ולא קשור לתשומת לב שמקבלים או לא.

מצילה חיים

משתמש צעיר
אין פינוקים!!!
הילדה רוצה משהו ואת לא רוצה לתת לה אז תעמדי על שלך!
אם לא תעמדי על שלך הילדה מרגישה את זה ותמשיך לבכות או לשגע את המוח וזה יכול להחמיר כשהיא תגדל אבל זה יהיה דברים כבר יותר משמעותיים היא תרגיש שהיא חייבת לקבל אותם!

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ועוד יותר סביר להניח שזה פשוט טבעי, רגיל ונורמלי לגיל ולא קשור לתשומת לב שמקבלים או לא.
אני לא חשבת שהתיאור שלה הוא פשוט טבעי רגיל ונורמלי לגיל שלה.
מנסיוני כשמשהו פיזי מציק לילד, זה משפיע מאוד על ההתנהגות
אצל ילד יותר ממבוגר.
כמובן שלא כתבתי שזאת הסיבה, כן מציעה לשלול את זה.

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה