טימו יותר זול מאליאקספרס - Temu

cheli10

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
שאלה-
קיבלתי הודעה קולית שהשליח בדרך אלי
כמה זמן לפני הוא מתקשר?
אני צריכה להיות ממש זמינה עכשיו עד שזה יבוא? מה קורה אם לא אוכל לענות לו? (יש לי בעיה בטלפון)

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שאלה-
קיבלתי הודעה קולית שהשליח בדרך אלי
כמה זמן לפני הוא מתקשר?
אני צריכה להיות ממש זמינה עכשיו עד שזה יבוא? מה קורה אם לא אוכל לענות לו? (יש לי בעיה בטלפון)
בדרך אליך זה אומר שהוא התחיל מסלול לי מתיד מגיעים אחר צהרים או צהרים תלוי אזורים בכל מקרה הם יכולים להניח מאחורי הדלת

סטנדר

משתמש צעיר
צילום מקצועי
לא ראיתי אם שאלו כאן-
לא מצליחה לבחור עיר בני ברק, זה בעיה אצלי?
תודה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
דווקא לא התרגשתי מהמחירים. בשיין היה יותר זול.
אשמח אם תביאו דוגמאות לדברים זולים יותר מהארץ.
למשל מחפשת חולצת פיג'מה בשבילי מידה גדולה הכל סביב
80 שח או סריגים לילדים אזור 50-60 אני כבר אקנה בקידישיק יותר זול
בשיין לא עברתי את ה-30 לפריט בד"כ

**Moko**

משתמש מקצוען
אם קיבלתי עדכון שהחבילה נאספה ע"י GAASH זה אומר שזה כבר בארץ? "נחתה בשדה התעופה" זה מן הסתם כאן ולא בנמל תעופה בחול בדרך לכאן .. ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה