טימו יותר זול מאליאקספרס - Temu

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אין להם עמלה גבוהה?
והיכן ניתן לראות אופציה של מוצר שניתן להחזרה ומה שלא?
תאמת לא עקבתי אחרי העמלה אבל זה הכי נח אני הכל האתרים מזמינה דרך פיפל ככה אני יכולה לראות קבלות מסודרות והחזרים אם צריך

נועה ב

משתמש מקצוען
אנא
כל המרוצים למינהם
מוכנים לקיים 'ואהבת'?
ולהעלות שניה את הקישורים שלכם?

אמונה וביטחון

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה, איפה מופיע על מוצר שהוא לא ניתן להחזרה?
ניסיתי לפנות לשירות לקוחות שלהם וחוץ מלתסכל אותך עם בוט ותשובות לקוניות לא ענו לי תשובה נורמלית... :cry:

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אולי בכל זאת?
אם ניתן להחזיר זה כתוב פה:

1700725764256.png

אמונה וביטחון

משתמש מקצוען
אם ניתן להחזיר זה כתוב פה:
תודה, מעניין אותי אם יש מוצר שאי אפשר להחזיר-- יצא לך להיתקל?
יש אפשרות לצאט עם נציג תוכלי לשאול שם
ניסיתי לפנות לשירות לקוחות שלהם כמה פעמים וחוץ מלתסכל אותך עם בוט ותשובות לקוניות לא ענו לי תשובה נורמלית... :cry:

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ראיתי שלאחרונה מדברים על אתר חדש שעושה משלוחים לארץ בשם TEMU,
האם אפשר לסמוך עליהם? האם המוצרים באמת מגיעים ומהר?
ומה במקרה של החזרות האם אפשר להחזיר מוצרים ומקבלים את הכסף בחזרה?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אני הזמנתי לפני שבועיים הגיע היום עם שליח עד הבית לגבי ההחזרה אני לא יודע לא ניסיתי
ניסיתי את האופצייה של התאמת מחיר וזה עובד הם החזירו לי שקל כי המחיר ירד
דרך אגב אפשר לבטל את ההגבלת קנייה של 75 ש"ח די בקלות ע"י התכתבות בצאט איתם בעברית

פרחוני

משתמש מקצוען
ההחזרות שם ממש נוחות
פעם ראשונה שרציתי להחזיר הביאו לי בונוס את הכסף חזרה בלי צורך להחזיר את הפריט
פעם שניה הגיע שליח עד הבית חינם ולאחר שבועיים שלא ראיתי זיכוי כתבתי להם בצאט ומיד החזירו לי את הכסף לכרטיס
השירות שלהם מאד הוגן

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ההזמנות אצלהם מגיעות עד הבית או למרכז חלוקה של הדואר כמו אליאקספרס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה