יועץ משכנתאות-דחוף!!!- צריכים המלצות מנסיון בלבד!

מצב
הנושא נעול.

מדד משכנתאות

משתמש רשום
אני רואה את זה חוזר שוב ושוב בפורום כאן, וזה משגע אותי..

תארו לכם שאלה בפורום "אני מחפש דחוף מנתח זול"

מובן לכולם שזו בדיחה לראות בקשה כזו...
כולם מבינים שעם חיים לא משחקים, ושצריך מנתח, לוקחים את הטוב ביותר..

משום מה במשכנתא, שזו הרכישה הגדולה ביותר שתעשו בחיים שלכם, שזה חוב של מעל מליון שקל שאתם לוקחים על עצמכם, זה דבר שיכול להפוך את החיים שלכם מקצה אל הקצה אם זה טוב או לא טוב... (הרבה קרסו מיעוץ לקוי..)
ובכל אופן עוד ועוד אשכולות של "יש לי יועץ מתחיל דיי זול, שלא בהכרח הוא פחות טוב"
איך אתם יודעים שהוא טוב?!?!? יש אסמכתאות ??? עברו כמה שנים מהמשכנתאות שהוא עשה??? הוא נתקל במספיק קשיים מול הבנק בשביל שידע לפתור אותם עבורכם בקלות? איתו לא תגיעו להפרת חוזה (כל יום איחור זה מאות שקלים.. בלי לדבר על הפרה יסודית..)

אני לא אאריך..

אבל בסדר.. תחפשו יועץ זול.. תחסכו כמה מאות שקלים..
אבל שתתקעו באמצע.. תתחילו לבכות ולהבין שההפסד שלכם עבור כל יום עיכוב הוא הפסד של קנסות למוכר
הפסד של ריבית שעולה (כל עליה זה "קצת" יותר מההפרש עבור יועץ טוב)

ויותר מכל... אם התחלנו עם בריאות, נסיים עם בריאות...
הבריאות שלכם חשובה קצת יותר מכמה מאות שקלים.. שיש לך יועץ טוב, אתה ישן טוב בלילה.. ומאידך, הפוך..

בהצלחה לכולם.

ודו"ק, כי קיצרתי.

zmmb

משתמש פעיל

משום מה במשכנתא, שזו הרכישה הגדולה ביותר שתעשו בחיים שלכם, שזה חוב של מעל מליון שקל שאתם לוקחים על עצמכם, זה דבר שיכול להפוך את החיים שלכם מקצה אל הקצה אם זה טוב או לא טוב... (הרבה קרסו מיעוץ לקוי..)
ובכל אופן עוד ועוד אשכולות של "יש לי יועץ מתחיל דיי זול, שלא בהכרח הוא פחות טוב"
איך אתם יודעים שהוא טוב?!?!? יש אסמכתאות ??? עברו כמה שנים מהמשכנתאות שהוא עשה??? הוא נתקל במספיק קשיים מול הבנק בשביל שידע לפתור אותם עבורכם בקלות? איתו לא תגיעו להפרת חוזה (כל יום איחור זה מאות שקלים.. בלי לדבר על הפרה יסודית..)

אני לא אאריך..

אבל שתתקעו באמצע.. תתחילו לבכות ולהבין שההפסד שלכם עבור כל יום עיכוב הוא הפסד של קנסות למוכר

הבריאות שלכם חשובה קצת יותר מכמה מאות שקלים.. שיש לך יועץ טוב, אתה ישן טוב בלילה.. ומאידך, הפוך..

בהצלחה לכולם.

ודו"ק, כי קיצרתי.
סתם שאלה, אתה נולדת יועץ ותיק ומנוסה ומומחה?
אתה לא היית אף פעם יועץ מתחיל?

כל יועץ מומחה ככל שיהיה היה פעם יועץ מתחיל, ואם אנשים לא היו לוקחים אותו כשהוא היה מתחיל אז הוא לא היה היום מומחה.

אני מסכים איתך לגמרי שבמקרים של תיקים מורכבים צריך לקחת יועץ ותיק ומנוסה כדי שלא יהיה סירוב מהבנק שאח"כ כמעט וא"א לפתור.
אבל תרשה לי לחלוק עליך בתיק קלאסי וחלק, שאפשר בקלות לבדוק את היועץ אם הוא טוב, שמותר ללקוח שמבין קצת במשכנתאות ושיודע לראות על תיק אם הוא טוב או לא טוב, לקחת יועץ מתחיל.

אין מה לחכות כמה שנים מאז שעברה המשכנתא כדי לראות אם היועץ הוא טוב. ברגע שאתה רואה את התמהיל והריביות אתה יודע אם הוא טוב או לא.
אם יש יועץ מתחיל אז אחרי כמה שנים הבנק מעלה את הריבית? לא! אחרי שקיבלת משכנתא, הריבית משתנה רק לפי החלטות בנק ישראל ושינוי בעוגנים ועליית המדד וכדו'. כל משכנתא לפי ענינה. וזה יש גם ביועץ מומחה.
צריך בהחלט לבדוק חזק מאוד אם הוא יודע לבנות תמהיל מותאם ללקוח, ואם הריביות שהוא מביא טובות ביחס לתמהיל וללקוח, ואז אפשר לקחת אותו ולחסוך כמה שקלים.

מדד משכנתאות

משתמש רשום
סתם שאלה, אתה נולדת יועץ ותיק ומנוסה ומומחה?
אתה לא היית אף פעם יועץ מתחיל?

כל יועץ מומחה ככל שיהיה היה פעם יועץ מתחיל, ואם אנשים לא היו לוקחים אותו כשהוא היה מתחיל אז הוא לא היה היום מומחה.

אני מסכים איתך לגמרי שבמקרים של תיקים מורכבים צריך לקחת יועץ ותיק ומנוסה כדי שלא יהיה סירוב מהבנק שאח"כ כמעט וא"א לפתור.
אבל תרשה לי לחלוק עליך בתיק קלאסי וחלק, שאפשר בקלות לבדוק את היועץ אם הוא טוב, שמותר ללקוח שמבין קצת במשכנתאות ושיודע לראות על תיק אם הוא טוב או לא טוב, לקחת יועץ מתחיל.

אין מה לחכות כמה שנים מאז שעברה המשכנתא כדי לראות אם היועץ הוא טוב. ברגע שאתה רואה את התמהיל והריביות אתה יודע אם הוא טוב או לא.
אם יש יועץ מתחיל אז אחרי כמה שנים הבנק מעלה את הריבית? לא! אחרי שקיבלת משכנתא, הריבית משתנה רק לפי החלטות בנק ישראל ושינוי בעוגנים ועליית המדד וכדו'. כל משכנתא לפי ענינה. וזה יש גם ביועץ מומחה.
צריך בהחלט לבדוק חזק מאוד אם הוא יודע לבנות תמהיל מותאם ללקוח, ואם הריביות שהוא מביא טובות ביחס לתמהיל וללקוח, ואז אפשר לקחת אותו ולחסוך כמה שקלים.
הייתי מתחיל, מעולם לא לקחתי זול, כי שהייתי מתחיל הייתי לוקח יועץ מומחה שילווה אותי.. וזה עולה כסף.. ככה שאין מצב להיות יועץ טוב בזול.

ואם יועץ מתחיל לא עושה את זה, הוא פושע!

(נ.ב היום ב"ה יש המון שעושים בשיטה הזו, אני ליוויתי ומלווה המון.)

בקשר למילה
"תיק קלאסי"... אתה לא יודע שתיק הוא קלאסי.. עד שהוא מבוצע.. עד אז כל תיק הוא לא קלאסי.. והיו לי הרבה מקרים שתימחרתי תיק "קלאסי".. והוא בסופו של דבר היה בין התיקים הכי מסובכים שהיו בהסטוריה.

נערך לאחרונה ב:

מדד משכנתאות

משתמש רשום
בניתוח קלאסי לא צריך מומחה...

על אותו עיקרון (לא אותו משקל)

אתה יודע איך יסתבך הניתוח?!
כי אם יסתבך, אתה תרצה שהמנתח יהיה מומחה.

zmmb

משתמש פעיל
הייתי מתחיל, מעולם לא לקחתי זול, כי שהייתי מתחיל הייתי לוקח יועץ מומחה שילווה אותי.. וזה עולה כסף.. ככה שאין מצב להיות יועץ טוב בזול.
אולי לא הדגשתי את זה, אבל בהחלט דיברתי על יועץ שיש לו ליווי והכוונה מלאה מאחד היועצים הגדולים בשוק.
יועץ מתחיל שעושה על דעת עצמו בהחלט יכול לעשות נזקים.
והסיבה שבכל זאת הוא לוקח מחיר זול יחסית זה כי הוא רוצה שאנשים יבואו אליו עם הליווי של המומחה, ולא שילכו רק למומחה ישירות.
בקשר למילה
"תיק קלאסי"... אתה לא יודע שתיק הוא קלאסי.. עד שהוא מבוצע.. עד אז כל תיק הוא לא קלאסי.. והיו לי הרבה מקרים שתימחרתי תיק "קלאסי".. והוא בסופו של דבר היה בין התיקים הכי מסובכים שהיו בהסטוריה.
תרשה לי לחלוק עליך.
אם בא לקוח, והיועץ בדק את התיק מכל צדדיו, הן ביחס לטיב בלקוח והן ביחס לטיב הנכס על כל המשתמע מכך, אז אני לא חושב שזה אמור להפוך להיות תיק מסובך.
אם אתה לא יודע לבדוק את הדברים האלו מראש, וצצות לך פתאום הפתעות שהופכים לתיק הכי מסובך בהיסטוריה אז זה כבר בעיה שלך.
יועת טוב אמור לצפות מראש את כל המוקשים.

zmmb

משתמש פעיל
בניתוח קלאסי לא צריך מומחה...
כל ההשוואה שלך בין משכנתא לניתוח היא קצת מצחיקה...

בניתוח קלאסי וקל ככל שיהיה, יש פה חדירה לגוף האדם, וזה יכול לפגוע בדברים אחרים שלא בהכרח קשורים לניתוח ולטיפול, וזה גם דברים בלתי צפויים.
במשכנתא, הסיבוך היחיד שיכול להיות זה בתיק עצמו. זה הרי לא יכול לסבך פתאום את המשכורת של הלקוח, נכון?
סיבוכים שיכולים להיות בתיק עצמו, יועץ אמור לדעת לצפות מראש.
הוא אמור לתשאל את הלקוח מראש האם באמת ההכנסות שלו חלקות? האם לא היו לו בעבר בעיות עם הבנק? האם אין בעיות עם הנכס? וכו' וכו' עוד דברים, עד שהוא מקבל תמונת מצב מלאה.

מדד משכנתאות

משתמש רשום
אולי לא הדגשתי את זה, אבל בהחלט דיברתי על יועץ שיש לו ליווי והכוונה מלאה מאחד היועצים הגדולים בשוק.
יועץ מתחיל שעושה על דעת עצמו בהחלט יכול לעשות נזקים.
והסיבה שבכל זאת הוא לוקח מחיר זול יחסית זה כי הוא רוצה שאנשים יבואו אליו עם הליווי של המומחה, ולא שילכו רק למומחה ישירות.

תרשה לי לחלוק עליך.
אם בא לקוח, והיועץ בדק את התיק מכל צדדיו, הן ביחס לטיב בלקוח והן ביחס לטיב הנכס על כל המשתמע מכך, אז אני לא חושב שזה אמור להפוך להיות תיק מסובך.
אם אתה לא יודע לבדוק את הדברים האלו מראש, וצצות לך פתאום הפתעות שהופכים לתיק הכי מסובך בהיסטוריה אז זה כבר בעיה שלך.
תרשה לי לכתוב משהו בלי לפגוע.. אלא לרשום את הדברים כהווייתן..
מדבריך רואים שהנסיון שלך דל..

גם אני חשבתי כמוך שהיה לי נסיון דל.

yakov55

משתמש רשום
תרשה לי לחלוק עליך.
אתה יועץ?
מהניסיון שלי, אי אפשר לצפות מראש הכל...
הפתעות תמיד יכולות להיות, גם אצל היועץ הכי מומחה

leabest

משתמש חדש
שלומי אפללן יועץ מתחייב לחסכון הכי גדול ובמידה ויועץ אחר יצליח להוזיל יותר הוא לא לוקח כסף!!!
0583219641

zmmb

משתמש פעיל
תרשה לי לכתוב משהו בלי לפגוע.. אלא לרשום את הדברים כהווייתן..
מדבריך רואים שהנסיון שלך דל..

גם אני חשבתי כמוך שהיה לי נסיון דל.
אז דבר ראשון אני יספר לך שאני לא יועץ.
אני מתעניין בתחום מאוד, וגם בקשר עם הרבה מאוד יועצים מהגדולים והטבים בתחום, ומותר שיהיה לך קצת צניעות.

לא התייחסת למה שכתבתי שהיועץ שהמלצתי עליו מלווה עם אחד היועצים הגדולים בתחום שמנחה אותו ומלווה אותו.

אגב, אם היה לך נסיון רב כ"כ לא היית מסתובב פה בפורום כדי לנסות לקושש עוד כמה לקוחות תמימים...
עד כמה שידוע לי, היועצים הגדולים יש להם הרבה מאוד עבודה, ואין להם זמן להסתובב פה בפורום, גם במסווה של "עזרה" כביכול.

zmmb

משתמש פעיל
אתה יועץ?
מהניסיון שלי, אי אפשר לצפות מראש הכל...
הפתעות תמיד יכולות להיות, גם אצל היועץ הכי מומחה
זה נכון.
ובשביל הפתעות רחוקות כאלה, שבד"כ לא קורים, יש את הליווי של היועץ המנוסה למקרי חרום.

וברור שיועץ מתחיל עם ליווי מוסמך ככל שיהיה לא מתחיל עם התיקים שהם מורכבים בוודאות.

המלכה אסתר

משתמש רשום
לקחתי לאחרונה משכנתא מורכבת וכו'
זו משכנתא בפעם השניה אצלנו,
לקחנו את יוסי פרנקל מב"ב ,
מבחינה מקצועית אני לא כ"כ מבינה בתחום, אבל הספיק לי להראות את התמהיל לכמה יועצים אחרים ואמרו לי לרוץ על זה במהירות האפשרית ולא אמצא משהו טוב יותר בתנאים שלי,
אבל מבחינת כל התהליך אין מילים שיכולות לתאר עד כמה הוא מסור, ומשקיע את כל הזמן שבעולם להוציא את הדבר הנכון ביותר,
מבחינת בירוקרטיה הוא חסך מאיתנו הכל !!! הכל זורם איתו באופן יוצא מן הכלל!
הוא מריץ את התהליכים במהירות שיא,
וכמובן אח"כ במשיכת הפעימות הכסף נכנס באותו היום שבקשנו,
בקיצור, מאחלת לכולם תהליך משכנתא קל מהיר וזורם כמו שיה לנו איתו.
הטלפון שלו 0548593348

E_Y

משתמש פעיל
אני מתעניין בתחום מאוד, וגם בקשר עם הרבה מאוד יועצים מהגדולים והטבים בתחום, ומותר שיהיה לך קצת צניעות.

לא התייחסת למה שכתבתי שהיועץ שהמלצתי עליו מלווה עם אחד היועצים הגדולים בתחום שמנחה אותו ומלווה אותו.

אגב, אם היה לך נסיון רב כ"כ לא היית מסתובב פה בפורום כדי לנסות לקושש עוד כמה לקוחות תמימים...
עד כמה שידוע לי, היועצים הגדולים יש להם הרבה מאוד עבודה, ואין להם זמן להסתובב פה בפורום, גם במסווה של "עזרה" כביכול.
מבלי להיכנס לדיון
לא יודע איזה יועצים 'גדולים' אתה מכיר
אבל @מדד משכנתאות הוא אחד הגדולים בשוק
ואחד המומחים בשוק
והוא לא פה בשביל לקושש לקוחות אלא כי הוא אוהב לעזור
רק אתמול שוחחתי איתו על תיק מורכב מאוד שהוא ביצע והייתי בהלם מהתמחור שלו שלדעתי היה זול מאוד בתיק הזה
בקיצור לב ענק זה הצד החזק שלו
אני מבין אותו שהוא חשב שאתה יועץ כי בכל אשכול אתה מייעץ וממליץ

שלום א.

משתמש רשום

אני ממליץ לך להפסיק לדבר על עצמך בגוף שלישי...
אנשים פה לא טיפשים...

HennyS

משתמש מקצוען

אני לא אאריך..

בהצלחה לכולם.

ודו"ק, כי קיצרתי.
השאלה רק מתחדדת
כשצריך לעשות ניתוח פונים לעסקן רפואי שמבין בזה והוא מפנה למנתח מומחה
כשצריך לקחת משנתא, איך יודעים שהיועץ הוא טוב?!
רק לפי המחיר שהוא יקר? הרי יכול להיות גם יועץ לא טוב עם מחיר יקר

מדד משכנתאות

משתמש רשום
נראלי זה לא הרמה שאני אמור לענות לה...

בכל אופן.. באמת לא ניסיתי לפגוע בך.. אם נפגעת סליחה..

לצערי אתה טועה, ואת מטעה אחרים, וזה מפריע מאוד ויכול לגרום להם לנזקים.

zmmb

משתמש פעיל
לא יודע איזה יועצים 'גדולים' אתה מכיר
שמעת פעם על יועץ שהצליח להעביר לקוח עם 3 תיקים באותו בנק באותו יום? (3 חליפיות!).
שמעת פעם על יועץ שהצליח להוציא 3 פעמים שיפוצים בתוך כשנה-שנה וחצי?

יועץ שעשה דברים כאלו הוא מספיק גדול לדעתך?
בקיצור לב ענק זה הצד החזק שלו
אם הוא היה אחד מהגדולים בשוק, אז עם כל הכבוד ללב הענק שלו, לא היה לו שום זמן ואפשרות להסתובב פה.
אני מבין אותו שהוא חשב שאתה יועץ כי בכל אשכול אתה מייעץ וממליץ
לא התלוננתי על כך. רק הבהרתי את דברי.
באתי לפה ואני מגיב בכל אשכול כדי לעזור לאנשים שלא יפלו בפח של כל מיני יועצים.

E_Y

משתמש פעיל
שמעת פעם על יועץ שהצליח להעביר לקוח עם 3 תיקים באותו בנק באותו יום? (3 חליפיות!).
זייפנות זה לא מקצועיות
אם הוא היה אחד מהגדולים בשוק, אז עם כל הכבוד ללב הענק שלו, לא היה לו שום זמן ואפשרות להסתובב פה.
אתה מתווכח על עובדות
הניק שלו לא אנונימי והוא מוכר מאוד בקרב היועצים פה בפורום ובכלל
שלא יפלו בפח של כל מיני יועצים.
תזכה למצוות

HennyS

משתמש מקצוען
נראלי זה לא הרמה שאני אמור לענות לה...

בכל אופן.. באמת לא ניסיתי לפגוע בך.. אם נפגעת סליחה..

לצערי אתה טועה, ואת מטעה אחרים, וזה מפריע מאוד ויכול לגרום להם לנזקים.
אם ענית לי אז התבלבלת בנמען, זו התגובה הראשונה שלי באשכול
שואלת שוב באמת כדי לדעת:
השאלה רק מתחדדת
כשצריך לעשות ניתוח פונים לעסקן רפואי שמבין בזה והוא מפנה למנתח מומחה
כשצריך לקחת משנתא, איך יודעים שהיועץ הוא טוב?!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה