יאלה... שפשפו ת'מוח.... ותשלפו...

הני כגנס

משתמש מקצוען
ערב טוב!
צריכה משפטים/ציטוטים/ אמרות הקשורות לתנועה בריאותית ספורט וכו'...

בטוחה שאף הפעם לא תאכזבו...
תזכו למצוות;)

king salomon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא כ"כ אוהבת לצטט על דרך השלילה אך זה רק מה שמצאתי כרגע:
רמב"ם הלכות דעות:
כל מי שהוא יושב לבטח ואינו מתעמל... אפילו אכל מאכלות טובים ושמר עצמו על פי הרפואה כל ימיו יהיו מכאובים, וכוחו תשש"

פפראצי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בבקשה! מקווה שזה מתאים...

אין אחד שלא הקפיץ בלון ולא חש את עצמו כדורגלן מקצועי .

החדר שלי לא מבולגן הוא פשוט מסלול מכשולים שנועד לשמור עלי בכושר

לא בריא לחיות...מתים מזה

בכל בית ספר חייבת להיות המורה שמספרת שהיה לה תלמיד שהתנדנד על כיסא ושבר את העמוד שדרה

למה בחורף הציפורים עפות דרומה? כי קשה להן מדי ללכת עד שם ברגל.

היום הייתי שעתיים על ההליכון, היה קל, לא הזעתי בכלל. מחר אנסה שוב, הפעם מחובר לחשמל.

אוף אני מאוד שמנה .לא נורא מאמי קחי שני כיסאות תישבי ונדבר על הכול

תיקראו לי שמנה תיקראו לי דובה אבל הכי חשוב תיקראו לי מתי שיש אוכל...

אני כל כך לא בכושר שאני מתנשף במעלית

אמרתי לאמא שלי שבא לי ים או בריכה, לא משנה מה, העיקר שיהיה מים ושמש.. אז היא נתנה לי דלי ואמרה לי לצאת לשטוף את התריסים

היום הייתי בקופת-חולים, 99 אחוז זקנות, אז שלא יאכילו אותי סרטים שתרופות סבתא עובדות! ;)

הני כגנס

משתמש מקצוען
תודה!!
אשמח למשפטים שאוכל לתלות בתור תמריץ 'לעשות כושר'
(אל דאגה! לשימוש פרטי!)

מוצרלה

משתמש מקצוען
מוטיבציה זה מה שגורם לך להתחיל,
הרגל זה מה שגורם לך להמשיך.

אף פעם לא תוכל לטפס על סולם ההצלחה
עם ידיים בכיסים.

הווינרים מתאמנים
הלוזרים מתלוננים.

תעבוד קשה בשקט
ההצלחה תעשה את הרעש.

גוף בריא משמש לנפש כחדר האורחים,
גוף חולה כבית כלא.

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אין אחד שלא הקפיץ בלון ולא חש את עצמו כדורגלן מקצועי .
137826.jpg

N

neomy21

אורח
מקוה שזה מתאים:
החולשה הגדולה ביותר שלנו היא הותרנות, הדרך הבטוחה ביותר להצליח היא תמיד להמשיך ולנסות פעם אחת נוספת.
זה לא משנה כמה לאט אתה הולך, כל עוד אתה לא עוצר.
הצבת מטרות, זה החלק הראשון בלהפוך את הבלתי נראה, לנראה.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הכושר לא בא מעצמו - הוא זקוק לליווי שלך

נערך לאחרונה ב:

הני כגנס

משתמש מקצוען
תודה לעונים עד כה.
כנראה לא הסברתי את עצמי כראוי.
בתור מורה לספורט אני מחפשת משפטים/אמרות המתאימות לזרז את הבנות 'לעשות ספורט' ולהתעמל.
מקווה שהפעם הובנה כוונתי.
;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה