טעות מצערת שקרתה על אורגן גנוס ימאהה

• פותח הנושא 600
  • פורסם בתאריך

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם.
לפני שלושה שבועות רכשתי גנוס - יד שנייה - אחרי ארבע שנים שאני חולם עליו וחוסך אליו.
אני פדאנט במיוחד, ופרפקציוניסט על המראה של האורגן, חשוב לי שייראה נקי מטופח.. לא כי אני מפונק או משהו כזה..
האורגן בכללותו היה נקי ובאמת נראה במצב טוב.. אבל לא התספקתי.
בוקר אחד קמתי וקיבלתי מחשבה מגוכחת ומוזרה שאם אני יקנה צבע מט שחור (הצבע של האורגן) ויתיז על האורגן זה יבריק אותו ויגרום לו להיראות חדש.
התזתי תחילה על המתכת שהכי צמודה לסוף הקלידים מימין (כשגיליתי שזה צבע שאינו יורד ישר באתי עם מגבון מה שגרם שטיפה מרחתי את הצבע) מה שיצר שם סימן גדול וכן התיז על שניים וחצי מהקלידים נקודות שחורות ומציקות.
גם בלוגו של ימאהה מקדימה שלחתי את ידי.
ואני שואל אותכם האם יש דרך חזרה? האם יש דרך להחזיר את האורגן לקדמותו?
כואב..

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תהפוך את זה ליצירה אומנותית עם עוד כמה קישקושים ומי שלא יבין את רמת האומנות תאמר לו שזה אקורד מסובך ;)

נערך לאחרונה ב:

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תהפוך את זה ליצירה אומנותית עם עוד כמה קישקושים ומי שלא יבין את רמת האומנות תאמר לו שזה אקורד מסובך ;)
פחות מעניין אותי על 'מה יגידו'
יותר מעניין איך אני חווה את זה
וכמובן היום שאני ירצה למכור את זה

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נראה לי תמצא את הישועה יותר באשכולות של איך מורידים כתמים קשים שלא יורדים וכו'

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
תוכל לשפשף אותו עם נייר זכוכית בזהירות עד שירד עיקר הצבע.
ובכל אופן מניסיון לרוב האנשים לא משנה אם יש שפשופים על המעטפת של האורגן אם אתה מפצה על זה בסט מקצבים טוב ובאופן כללי באורגן שמור.
[כשאני התלוננתי למישהו שיש לי שפשופים בפינות של האורגן הוא צחק ואמר לי ש"בלי שפשופים זה לא טיירוס"].

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
ואני שואל אותכם האם יש דרך חזרה? האם יש דרך להחזיר את האורגן לקדמותו?
כואב..
באמת עוגמת נפש -- מאחר וזה כלכך חשוב לך
יתכן ויש תכשיר /תרסיס/ שמוריד צבע -- דוגמא שמצאתי בגוגל
אין לי ניסיון עם זה --אבל תתעניין --אולי תמצא משהו שיעזור בעז"ה

קבצים מצורפים

• product7676_image1_2022-04-18_18-39-57.jpg
    product7676_image1_2022-04-18_18-39-57.jpg
    KB 12.3 · צפיות: 16

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני פדאנט במיוחד, ופרפקציוניסט על המראה של האורגן, חשוב לי שייראה נקי מטופח
גם אני ככה עוד מילדותי חחח
זוכר שכשנגנתי בכלי זמר על אורגן הייתי אוטומט מנקה אבק מההרגל חח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה