סקירה טינקו s5 יש לכם?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש מה לנסות מוכרים אחרים עם פידבק גבוה לחנות?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

רטרו

משתמש פעיל
פרסום וקופי
Tweenset@
אשמח לדעת עוד פרטים, (אני רוצה להזמין ממנו עכשיו)
מה נקרה תקע ישראלי?,
כמה זמן אורך משלוח?
תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

חלה מתוקה

משתמש רשום
@Tweenset
את יודעת האם יש H13 עם אופציה לשואב ידני?
ראיתי באליאקספרס כזה דבר, אבל כשנכנסתי לאתר החברה אני לא רואה שיש כזה מוצר, איך זה יכול להיות?
אני כבר לגמרי מבולבלת.....

אמא טריה

משתמש רשום
@Tweenset
ראיתי באליאקספרס כזה דבר, אבל כשנכנסתי לאתר החברה אני לא רואה שיש כזה מוצר, איך זה יכול להיות?
שימו לב שזה עם מברשת אחת,
אם להזמין עדיף את המברשת הכפולה כבר, או לקנות בארץ את ה-H12 dual

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
@Tweenset
יש דגם שנקרא m13s והוא עם מברשת כפולה ומתפרק

הפסקה

משתמש רשום
עריכה תורנית

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
ומה ההבדל בין זה לH13?
חוץ מזה שזה מתפרק וזה לא?
אין הבדל
זה אותו מפרט

הנה לינק אליו :
חנות עם פידבקים מצוינים, והמוצר עצמו הכי זול שמצאתי. כמובן עם לקחת בחשבון משלוח ע"י DHL

אורית שמואלי

משתמש פעיל
שימו לב מי שרוצה לקנות שווה לחכות למחר ואולי להתארגן 2
1717091813061.png

5699

משתמש פעיל

אין הבדל
זה אותו מפרט

הנה לינק אליו :
חנות עם פידבקים מצוינים, והמוצר עצמו הכי זול שמצאתי. כמובן עם לקחת בחשבון משלוח ע"י DHL
בבקשה צריכה פירוט מה הבדל בין h13m לh13 pro
.הבנתי שאחד מגיע עם רולר כפול​

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אז את מרוצה ? את אומרת שזה יותר טוב מh12 pro.? ומה עם האחריות? דחוף לי כי כבר מחר רוצה לקנןת​
זה יותר טוב מH12
ה12 מגיע עם רולר אחד, ומנוע קצת פחות חזק
האפקט של השפשוף ל2 הכיוונים יוצר אפקט של שפשוף רצפה, ומנקה יותר טוב.
כמעט ואין צורך להתערב, גם לא עם מים חמים. חוץ מכתמים קיצוניים כגון פלסטלינה שזה גם מגב לא מוריד.

האחריות היא העניין היחיד כאן, אישית קניתי דרך פייפל כך שידעתי שיהיה לי חצי שנה הגנת הקונה
ובשבועיים הראשונים כשאפשר עדיין לפתוח סכסוך באלי עצמם, 'קרעתי' את המכשיר כמה שהצלחתי כדי להתרשם מאיך הוא עובד.
חוץ מזה מעבר לחצי שנה של פייפל אין אחריות, רק לסמוך על זה שדרימי נחשבים לחברה טובה
נכון לעכשיו אני איתו חודשיים וחצי מרוצה מאד.

קניתי את הH13 הM13 מקביל אליו רק מתפרק.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה