סקירה טינקו s5 יש לכם?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
באיזה אתרים?

לייצי

משתמש פעיל
משהו יודע איך אני משנה שפה בטינקו. אחד הילדים שינה לי בטעות שפה.

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
בלת"ק

(היה קשה מאוד לעבור על שישים ושש דפים. עמכם הסליחה אם כבר כתבו על זה).

יש לי טיפ לניקוי!
גם אנחנו זכינו ב'טינקו' ב"ה. וכבר חשבנו שזהו. יש לנו עובד זר שמנקה הכל במרץ.
באמת התרגשנו לשמוע אותו מדבר ונותן לנו הוראות בשפה זרה (כל חמש דקות בערך..).
אממה, מסתבר שהוא קצת עדין לרצפה שלנו, קצת חלש, ואם יש לכלוך קצת קשה, הוא מתקשה לנקות אותו.
ומה עשיתי עד עכשיו?
עברתי עם ה'טינקו' שוב ושוב, מנסה לשפשף עם הנעל. לא תמיד צלח, וגם האחוזים דהרו לכיוון מטה..
ובכן, חשבתי על רעיון מבריק, שיבריק.
לקחתי סקוטש קטן של שטיפת כלים רגילה, שמתי על הרצפה, והולכתי אותו עמי לכל מקום שמגלה ניצני 'סירוב ניקוי', ושם שפשפתי (לא ביד, חלילה. ברגל! יד ימין תוספת את המכשיר, ורגל ימין צועדת על הסקוטש) את הרצפה, ושוב העברתי עם ה'טינקו'.
חסך זמן, ועצבים. ויצא מבריק.
למרות ה'תמיכה' שנתתי למכשיר, עדיין נשארה לי התחושה של ענן כבוד שמיישר את הדרכים.

במאמר מוסגר: מדהים איך שסקוטש פשוט (שעולה שלש ב..) עושה מה שלא עושה מכשיר של אלפי שקלים.
אשמח לשמוע מה מיוחד במכשיר שיש עליו 68 עמודים וכמוני כמוך לא היה לי כח לקרוא הכל
זה עולה כ"כ הרבה -
לא יותר שווה לקחת עוזרת בית?
אשמח אם תוכלי לפרט לי עליו קצת
תודה רבה

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
קודם כל, החנות שמכרה לנו את זה, מוכרים גם את הטינקו... כך שהוא יודע מה הוא מדבר - והוא פשוט הראה לנו עד כמה זה אותו דבר!!! כן, והוא גם ניסה את שניהם, וממש לא ברור לו מה הבאזזזזז סביב הטינקו דווקא, לדעתו, מנסים לייצור מותג...
ניסינו את שתיהם - נכון שחסר סנטימטר לקיר - אך עוצמת השאיבה כל כך חזקה - ועם הנסיון שכבר יש לנו בבית שלנו - הניקיון הוא עד הסוף!!
וברור שהוא מנקה את עצמו לבד.
לגבי המשקל, לא נראה לנו שזה משמעותי - טכני (נראה לכם שזה הבדל של עשרות קילואים לכאן או לכאן??? אנחנו מאמינים שזה משהו מינורי) ובכל מקרה למשקל אין פה כל כך דגש כי לא 'סוחבים' את המכשיר - הוא נוסע...
הוא מנקה כל כך מהר טוב, שאחרי דירת 4 חדרים - מחזירים לטעינה - וזה עדיין על 40% מלא... וזה לוקח בערך רבע שעה...
ההטענה - ממש לא רואים שזה ארוך מדי, תוך שעה וחצי (בערך) מגיע חזרה ל 100% (ברור שאת כל זה אנחנו רואים במשך כמה שבועות, לא יותר, ונקווה שימשיך כך)

הפתח מקדימה באותו גובה כמו בטינקו? - את השאלה הזאת אנחנו לא מבינים למה הכוונה

ושוב, תודה לכל המגיבים באשכול זה, בזכותכם הגענו למוצר הזה - שפשוט מציל אותנו 'פשוטו כמשמעו'!!!!!!
מבחינתנו, שיעמוד בסלון ליד הארון ספרים, זה הקישוט הכי יפה לבית!!! (סתאם, זה נמצא בחדר האמבטיה, בצד)
ואם עוד משפחה תוכל להרשות לעצמה ולהנות ממוצר כזה עוד טרום החגים - והיה זה שכרינו!!
צריך לטאטא היטב את הבית או שאפשר לשטוף בלי מידי הכנות?
כמה מקום הוא תופס בבית?

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
אשמח אם תוכלי לפרט לי עליו קצת
אוקיי.
אין לי מושג איך זה אצל אחרים, וברור שתהיינה דעות שונות. ואני - את הזוית שלי אכתוב:

ובכן, החיים שלי מתחלקים לשנים: אלו שלפני הטינקו, ואלו שביחד איתו. (על אלו שלאחריו קשה לחשוב..)
ועכשיו ברצינות: מה יש בו במכשיר הפלא הזה, שעולה במבצע 2500 ש"ח?
שלש פעולות יש בו: שאיבת לכלוך, שטיפה, וייבוש.
אם עד היום היינו צריכים לטאטא את כל החדר, ואחר כך למלאות דלי מים עם חומר, להעביר סמרטוט רצפה על כל הרצפה, לשוב ולגרוף הכל, ולהעביר ניגוב שנית (שלא ישארו סימנים), - מעכשיו כל זה היסטוריה! נוסעים עם המכשיר כמו בסופר, ולא משאירים אבק מאחור.

היתרונות הגדולים שלו:
1. לא צריך את הלוגיסטיקה בעלת השלבים השונים של הטאטוא ושל הניגוב, הכל נעשה בפעולה אחת.
2. לא צריך לגרש את הילדים מכל הבית למשך זמן בלתי ידוע, אפשר לעשות להם פינוי-בינוי מחדר אחד, ועד שמגיעים לשני כבר הקודם יבש לגמרי.
3. כל הענין שהיו עושים פעם עם הסמרטוט, סוחטים ומנקים ומייבשים וכל שאר פעולות העמל הפיזיות - נחסכות.

אלא שלמרות כל הטוב הזה, יש בו כמה חסרונות:
1. צריך לעבור לפניו ולהרים דברים גדולים. מכשיר הפלא הזה עוד לא יכול לשאוב שקיות גדולות או חתיכות לגו..
2. הוא לא מנקה לכלוכים דביקים. את המסטיק והפלסטלינה של הילדים צריך שוב לרכון ולהוריד ביד (או עם ההצעה הקודמת: סקוטש ברגל..).
3. הוא לא יכול להיות במצב מאוזן, מה שאומר שתחת הספה או המיטה, אי אפשר פשוט להכניס אותו (כמו שמכניסים מגב), צריך להזיז את המיטה (או להשאיר כך..).
4. ההטענה שלו לא מספיקה לבית גדול בבת אחת (תלוי כמובן במספר החדרים. נראה לי ששלשה חדרים הם עדיין בשליטתו לפעם אחת).
5. עוד חסרון קטן: אין לו ריח כמעט. (כשכל התענוג הנוסטלגי היה ליהנות מהריח המרענן של השטיפה, מין שכר קטן על מאמץ גדול. כעת עובדים שלא על מנת לקבל פרס..).

אם לוקחים בחשבון את החסרונות שלו, הוא מכשיר נפלא.
כמובן שיש להקפיד על תפעול תקין: לנקות אותו לאחר כל שטיפה, וכן שאר ההוראות (כגון לא להטות אותו למצב מאוזן, למרות שרוצים לשטוף גם מתחת למיטה).

לגבי שאלתך:
לא יותר שווה לקחת עוזרת בית?
לדעתי לא. אלא אם כן יש לך תקציב לעוזרת בכל יום.
ואסביר: בבית עם ילדים, מספיק שאוכלים משהו קצת מלכלך, והילדים ב"ה בריאים בנפשם ומלכלכים, צריך לנקות על בסיס יומי, לפחות את המטבח.
כאן מזמינים את הטינקו והוא מנקה במהירות.
כמה מקום הוא תופס בבית?
ברצפה: 30*30 ס"מ בערך. גובה (בעיקר מוט צר שמתעבה בהמשכו) - 110 ס"מ.
מומלץ לקבוע את מקומו בצמוד לנקודת חשמל, כי הטעינה שלו ארוכה.

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אוקיי.
אין לי מושג איך זה אצל אחרים, וברור שתהיינה דעות שונות. ואני - את הזוית שלי אכתוב:

ובכן, החיים שלי מתחלקים לשנים: אלו שלפני הטינקו, ואלו שביחד איתו. (על אלו שלאחריו קשה לחשוב..)
ועכשיו ברצינות: מה יש בו במכשיר הפלא הזה, שעולה במבצע 2500 ש"ח?
שלש פעולות יש בו: שאיבת לכלוך, שטיפה, וייבוש.
אם עד היום היינו צריכים לטאטא את כל החדר, ואחר כך למלאות דלי מים עם חומר, להעביר סמרטוט רצפה על כל הרצפה, לשוב ולגרוף הכל, ולהעביר ניגוב שנית (שלא ישארו סימנים), - מעכשיו כל זה היסטוריה! נוסעים עם המכשיר כמו בסופר, ולא משאירים אבק מאחור.

היתרונות הגדולים שלו:
1. לא צריך את הלוגיסטיקה בעלת השלבים השונים של הטאטוא ושל הניגוב, הכל נעשה בפעולה אחת.
2. לא צריך לגרש את הילדים מכל הבית למשך זמן בלתי ידוע, אפשר לעשות להם פינוי-בינוי מחדר אחד, ועד שמגיעים לשני כבר הקודם יבש לגמרי.
3. כל הענין שהיו עושים פעם עם הסמרטוט, סוחטים ומנקים ומייבשים וכל שאר פעולות העמל הפיזיות - נחסכות.

אלא שלמרות כל הטוב הזה, יש בו כמה חסרונות:
1. צריך לעבור לפניו ולהרים דברים גדולים. מכשיר הפלא הזה עוד לא יכול לשאוב שקיות גדולות או חתיכות לגו..
2. הוא לא מנקה לכלוכים דביקים. את המסטיק והפלסטלינה של הילדים צריך שוב לרכון ולהוריד ביד (או עם ההצעה הקודמת: סקוטש ברגל..).
3. הוא לא יכול להיות במצב מאוזן, מה שאומר שתחת הספה או המיטה, אי אפשר פשוט להכניס אותו (כמו שמכניסים מגב), צריך להזיז את המיטה (או להשאיר כך..).
4. ההטענה שלו לא מספיקה לבית גדול בבת אחת (תלוי כמובן במספר החדרים. נראה לי ששלשה חדרים הם עדיין בשליטתו לפעם אחת).
5. עוד חסרון קטן: אין לו ריח כמעט. (כשכל התענוג הנוסטלגי היה ליהנות מהריח המרענן של השטיפה, מין שכר קטן על מאמץ גדול. כעת עובדים שלא על מנת לקבל פרס..).

אם לוקחים בחשבון את החסרונות שלו, הוא מכשיר נפלא.
כמובן שיש להקפיד על תפעול תקין: לנקות אותו לאחר כל שטיפה, וכן שאר ההוראות (כגון לא להטות אותו למצב מאוזן, למרות שרוצים לשטוף גם מתחת למיטה).

לגבי שאלתך:

לדעתי לא. אלא אם כן יש לך תקציב לעוזרת בכל יום.
ואסביר: בבית עם ילדים, מספיק שאוכלים משהו קצת מלכלך, והילדים ב"ה בריאים בנפשם ומלכלכים, צריך לנקות על בסיס יומי, לפחות את המטבח.
כאן מזמינים את הטינקו והוא מנקה במהירות.

ברצפה: 30*30 ס"מ בערך. גובה (בעיקר מוט צר שמתעבה בהמשכו) - 110 ס"מ.
מומלץ לקבוע את מקומו בצמוד לנקודת חשמל, כי הטעינה שלו ארוכה.
חחח
אין לי בכלל עוזרת גם לא לפעם בחודש...
השאלה שלי -אם הוא שווה את השקעת המחיר?
למה?
כי אני אוהבת שטיפה יסודית-כמו שכתבת, עם ריח מרענן של בית אחרי שטיפה
מבחינתי אפשר אצלי ללקק את הרצפה אחרי שטיפה....

האם הוא מנקה ממש יסודי? ומתאים לכל סגי הריצפה?
אני מקפידה אחרי כל ארוחה לטאטא את הריצפה ואז לא מצטבר לכלוך.
ולפעמים עוברת עם סמרטוט חד פעמי ,שזה ג"כ מנקה נחמד.

האם זה לא מידי מורכב לפתוח את זה כדי לטאטא ולהעביר ניגוד אחרי ארוחת צהריים?
ואז לשטוף את כל החלקים.

לא יותר קל לקחת סמרטוט ולהעביר ניגוב של 3 דק'?

סליחה שאני מעריכה
אבל זה פשוט קורץ ומצד שני חוששת שבסוף לא יבוא לשימוש ומידי יעסיק אותנו...

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
האם זה לא מידי מורכב לפתוח את זה כדי לטאטא ולהעביר ניגוד אחרי ארוחת צהריים?
ואז לשטוף את כל החלקים.
לדעתי לא.
לא 'פותחים את זה'. זה עומד בצד באורח קבע (חדר שירות או פינה במטבח. העיקר שלא ישמש לילדים כברווז במטווח. האמת שאצלנו הם לא מתעסקים עם זה בכלל, עומד לו נטוש בפינה).
'שולפים' אותו בעת הצורך, מנקים חיש מהרה, ואחר כך מוציאים ממנו שני חלקים קטנים לשטיפה קלה.
לא סיפור ארוך בכלל.
הענין הוא יותר ההרגל.
בכל אופן, כדאי לראות את זה אצל משפחה קרובה שמשתמשת בזה, וכל השאלות ייפתרו מאליהן.

דודו

משתמש מקצוען
צריך לטאטא היטב את הבית או שאפשר לשטוף בלי מידי הכנות?
כמה מקום הוא תופס בבית?
לטאטא: רק דברים גדולים צריכים לאסוף, ממש לא טאטוא רציני.
מקום: בלטת קרמיקה של 33*33 ס"מ
ב"ה עברו עוד כמה שבועות מאז שיש לנו את זה, לא גומרים להתרגש ולהנות מהמוצר.
עושה את העבודה מצוין!! ההתעסקות - בדיחה להגיד על זה 'התעסקות'...
בית נקי!! (משתמשים בלי לחשוב פעמיים)
סיימנו סדר הרמת הכסאות (הכבדות) על השולחן... פשוט, מוציאים את הכיסאות - עוברים מתחת לשולחן - עד שמסיימים את הסיבוב - הכל כבר יבש - מחזירים כסאות ועוברים סביב.
חדרים, מטבח וכו' - לא צריך לחכות עד שנסיים לסדר ולארגן את כללללל החדר, ואז שטיפה רצינית
אפשר גם חלקי חדר... לא נשאר סימנים ולא פסים.

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הבית שלי פשוט נקי וכיפי!! כל יומיים בערך מעבירה וזה מרגיש ימות המשיח
לגבי ריח,
אני כן מרגישה ריח של חיטוי וזה מדהים!!!
מה שכן, החומר ממש יקר!
יש להשיג בג'ונסון מעט יותר זול,
אבל כרגע זה עדיין יקר.

אלימלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@.Marble
יוצא לי עכשיו כולל קופון+משלוח+ מוצר קטן 526$ זה הכי זול? אין אפשרות להוזיל את המיסים?
1698917802751.png

קבצים מצורפים

• 1698916676269.png
    1698916676269.png
    KB 34.2 · צפיות: 24
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה