WordPress טופס שנשלח למייל של משתמש מסוים באתר

TWIN-A

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בניתי אתר מנויים ובהתחלה הכל זרם,
ואז כשהתחלתי לעשות QA
התחילו הבעיות
32.png

אז ככה:
האתר נבנה עם ג'ט ואלמנטור
1. התקנתי תוסף מנויים שנקרא: https://he.wordpress.org/plugins/paid-member-subscriptions/
2. בניתי טפסים של ג'ט שהגדרתי שנרשמים דרכם משתייכים לקבוצת משתמשים מסוימת
וזה לא עבד לגמרי טוב, ז"א שנרשמו לאתר לא תמיד זה שייך לקבוצה שמוגדרת בטופס
אז אמרתי לעצמי, אולי אשתמש בתוסף שהמליצו לי עליו, תוסף של תפקידי משתמשים ולא של מנויים,
כי תכלס' לא השתמשתי בטפסים של התוסף מנויים, הם לא היו מספיק טובים בעבורי ולא ניתן לערוך אותם.
ומיילים שנשלחים אוטומטית אני יכולה לבנות בג'ט.
3. מחקתי את תוסף המנויים והתקנתי את התוסף הזה: https://he.wordpress.org/plugins/user-role-editor/
4. ואז קרתה לי התקלה הבאה:(
באתר יש עמוד של בעלי עסקים שנרשמים לאתר ונוצרת להם כרטיסיה כזו - ז"א בעמוד אחד יש מלא כרטיסיות כאלו ולכל אחד ניתן ליצור קשר ע"י לחיצה על הכפתור.
1646830083730.png
כשלוחצים על הכפתור ליצירת קשר נפתח פופאפ שבתוכו יש טופס ששולח הודעה,
לפני שהחלפתי את התוספים מנויים ותפקידי משתמשים - זה עבד חלקית טוב ועכשיו זה לא שולח בכלל, שולח רק למנהל האתר:(
עכשיו איך הגדרתי שזה ישלח לכל בעל עסק שיפתח כרטיס באתר?
חיים בניסטי הדריך אותי לעשות כך:
לפתוח שדה נסתר בטופס
ללכת למתקדם
לבחור את שדה האימייל של המשתמש
ולהעתיק את השורטקוד לשדה אימייל בהגדרות שליחה.
ועד שהתלהבתי שזה עובד..
עכשיו אני רואה שלא.. :( כל המיילים נשלחים רק אלי המנהל של האתר:(

והתקלה השניה שאני רואה שנשארו "שאריות" מהתוסף מנויים..
ז"א כשאני הולכת לתפקידי משתמשים, אני רואה עוד את התפקידי משתמשים מהתוסף הקודם

בקיצור מה עושים עכשיו?
אשמח לעזרה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה