עזרה חתולה בבנין מהבוקר בוכה בקומה שניה

cheli aler

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברגע שמדובר בחתולה פצועה/במצוקה מעבירים את הפנייה מהמוקד בעייריה לשירות הוטרינרי
אבל אפשר להתקשר לאגודה לצער בעלי חיים והם מגיעים יוצר מהר...;)

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מצטערת להפריע לחגיגות על אשדוד,אבל ברובע ז' לא באו לפנות שום חתולה פצועה,הפנו אותנו לאירגון צער בעלי חיים,שגם הם לא היו נחמדים.
ברובע ו' זה בכלל קטסטרופה החתולות מטיילות בקומות חופשי.
יש לי נס שאני לא מפחדת מחתולות זה הכל!!!!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לחתולה פצועה פונים לארגוני חובבי בעלי חיים והם מגיעים אפילו מהצפון! (מנסיון של בן משפחה) במיוחד אם יש סכנות באזור כמו ילדים מתעללים...

היסמין יר

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לנו יש פה שכנה באשדוד שמאכילה את כל חתולי אשדוד מידי יום (יש לציין שהיא מתורבתת היא מאכילה אותם מתוך צלחות ) ואין מה לעשות לזה
אבל כשמתרגלים הם לא כאלה מפחידים ....

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יש עוד סיפורי חתולות שלא סופרו?
אני רואה שזה ממש מטריד כאן אנשים...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האכזריות בחלק מהתגובות כאן עושה לי בחילה
ואל תגיבו בהצטדקויות שלא משכנעות אפילו את עצמכם.
תחסכו.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
תחסכו.
נו נו,
כנראה שלא ראית את האשכול של המקקים.
אחסוך לך את הקישור כדי שלא יתגברו הבחילות

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
תחסכו.
איך עושים לייק בהפוך?? קצת מרגיש לי מתנשא...
ולא מתאים! נשים חוששות מאד מחתולים ברמה שהן תקפוצנה לכביש, העיקר לא להיתקל בחתול. מעניין מה היו התגובות בעזרת הגברים על אריה ששואג בקומה שניה כבר חצי יום ואי אפשר לצאת להתפלל שחרית...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך עושים לייק בהפוך?? קצת מרגיש לי מתנשא...
ולא מתאים! נשים חוששות מאד מחתולים ברמה שהן תקפוצנה לכביש, העיקר לא להיתקל בחתול. מעניין מה היו התגובות בעזרת הגברים על אריה ששואג בקומה שניה כבר חצי יום ואי אפשר לצאת להתפלל שחרית...
חתול זה לא אריה, וגם לאריה אסור להתאכזר.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא הבנתי.
למישהו כאן לא ברור למה חתולה לא צריכה להיות בבנין מגורים?
החתולות מסתובבות בפחים, מזוהמות, ולא אמורות לבוא במגע עם ילדים!
שלא לדבר על כלבת.. ח"ו.

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תחסכו.
שום הצטדקויות, חתולים, כלבים, יונים, מקקים, לטאות. כולן שייכות לאותה קללה.
כשאני נכנסת לבנין של הורי, אני רוקעת ברגלים לפני שאני נכנסת כדי לסלק ממאחורי הגדר החיה חתולה שאולי מתחבאת שם..... וזה מסיוטים כי כבר קרה חתולה שזינקה בדיוק בשניה שנכנסתי.
אם הייתי מסוגלת, הייתי שוכרת צלף שירה בכל אחד מזדמן כזה ברחוב!!!!!
תנו לאנשים לחיות.... הם קודמים הרבה הרבה לבעלי חיים.
(בשבילם נברא עולם....)
והפאניקה שבעלי החיים גורמים להרבה אנשים זו רק קללה.
ללכת ברחוב וכל הזמן לדאוג לא להדפק עם איזה חיה, אוי.....
והיונים האלה שנקלעות פתאום בין שני אנשים שבאים זה מול זה. זה מפחיד.
והחתול הזה בעוד הזדמנות שלא מצא לאן לברוח - רק אל בן רגלי וגרם לי להלמות לב מסוכנות, וחרדה בכל פעם שאני נאלצת לעבור בשביל הצר הזה שוב.
איפה הצטדקויות פה??????????? איפה????????
לא אכזרי מצידך לומר את זה????????
איפה הרגישות לפחדים ובהלות של אנשים????????? איפה????????

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
שום הצטדקויות, חתולים, כלבים, יונים, מקקים, לטאות. כולן שייכות לאותה קללה.
כשאני נכנסת לבנין של הורי, אני רוקעת ברגלים לפני שאני נכנסת כדי לסלק ממאחורי הגדר החיה חתולה שאולי מתחבאת שם..... וזה מסיוטים כי כבר קרה חתולה שזינקה בדיוק בשניה שנכנסתי.
אם הייתי מסוגלת, הייתי שוכרת צלף שירה בכל אחד מזדמן כזה ברחוב!!!!!
תנו לאנשים לחיות.... הם קודמים הרבה הרבה לבעלי חיים.
(בשבילם נברא עולם....)
והפאניקה שבעלי החיים גורמים להרבה אנשים זו רק קללה.
ללכת ברחוב וכל הזמן לדאוג לא להדפק עם איזה חיה, אוי.....
והיונים האלה שנקלעות פתאום בין שני אנשים שבאים זה מול זה. זה מפחיד.
והחתול הזה בעוד הזדמנות שלא מצא לאן לברוח - רק אל בן רגלי וגרם לי להלמות לב מסוכנות, וחרדה בכל פעם שאני נאלצת לעבור בשביל הצר הזה שוב.
איפה הצטדקויות פה??????????? איפה????????
לא אכזרי מצידך לומר את זה????????
איפה הרגישות לפחדים ובהלות של אנשים????????? איפה????????
וואו..
את נשמעת מסויטת!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה