עזרה חתולה בבנין מהבוקר בוכה בקומה שניה

secret

משתמש סופר מקצוען
אני החרדית היחידה פה בבנין
וחתולה כן עולה סתאם
השכנים נותנים להם ארוחות גורמה ויש מלא פה באזור
לי אישית קרה עוד פעמיים שהתיישבה לי גורה בחצי קומה או ליד הדלת
ארוחות גורמה!!!
אז היא לא עולה סתם...

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
איך אף אחד לא אמר לפניי?
'מחול לך' 3 פעמים - כל בני הבית.
חתולה לא עולה סתם עד לקומה שניה בתוך בנין

טוקבק מאתר סמוך ואינו נראה:

"הייתי בא לתחרות הכלבים הדומים לבעליהם, אבל הכלב שלי אבד בצורה טראגית:

פעם הסתובבתי איתו באיזור חרדי, נהנה סדיסטית לראות את הילדים נמלטים בצעקות לזרועות הוריהם (הם דומים להם, יש לציין).

ופתאום - דמעות עולות בעיניי כשאני נזכר ברגע הקשה ההוא - התקרב אלינו חרדי עבדקן עם משקפיים עבות ושאג ג' פעמים "מחול לך! מחול לך! מחול לך". באותו רגע הכלב נעלם, ומאז אבדו עקבותיו".

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בכניסה לבנין בשביל שם נותנים לה אוכל אפעם לא נתנו לה בבנין
היא מחפשת אוכל אז היא עולה סתאם יותר הגינוי מאשר שהיא מחפשת מחילה

אם חתולה מחפשת מחילה, זה כדי למצוא בה עכבר.

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אנחנו חזרנו מחג הביתה ובמרפסת ביתנו הייתה חתולה. קומה שלישית! !
לא יודעת איך היא הגיע אך לא הצליחה לרדת.
המוקד העירוני אמר שנתקשר ללוכד חתולים. הוא לא ענה.
בינתיים הבאנו 2 בחורים שבאו והוציאו אותה.

תדמיינו איזה לכלוך היה שם אחרי שהות שלה יומיים במרפסת. אף פעם לא ידעתי שחתולות ככה מלכלכות... והריח אוי הריח... :eek:

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נו טוב, זה מה שאני תמיד אומרת :
עם מילה טובה אפשר אפילו להוריד
חתול בוכה מקומה שנייה - עם מקל אפילו יתוש קשה לחסל. :rolleyes:
נו, אז יש לך מילות לחש ליתושים?
יש שניים בסלון, ואנחנו במרדף אחריהם מהצהריים....

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
יפה שהחתולה ככה הסכימה לבוא
אחת אצלנו טיפסה עד לקומה שניה, ולא הסכימה לרדת.
בא שכן נחמד, ניסה לקחת אותה
היא קפצה הצידה במהירות ו - - נפלה דרך הפיר עד לקומת חניה!!
השכן ירד למטה לראות שהכל בסדר איתה, והוא טוען שהיא חיה ואח"כ הלכה... :eek:

secret

משתמש סופר מקצוען
יפה שהחתולה ככה הסכימה לבוא
אחת אצלנו טיפסה עד לקומה שניה, ולא הסכימה לרדת.
בא שכן נחמד, ניסה לקחת אותה
היא קפצה הצידה במהירות ו - - נפלה דרך הפיר עד לקומת חניה!!
השכן ירד למטה לראות שהכל בסדר איתה, והוא טוען שהיא חיה ואח"כ הלכה... :eek:
נו ברור, לחתולים יש שבע נשמות... או תשע, לא זוכרת, נראה לי לערפאת היה תשע...

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
היה היתה חתולה בקומה שניה ומאמצי הגברים בבנין עלו בתוהו היה קור אימים בחוץ והיא היתה מבוהלת באמצע המדרגות שפכו עליה פלפל שחור מים חמים (קצת.. הלו אתם שם מהאגודה) מקלות קלשונות היא פשוט בכתה והיה שווה לה לסבול הכל כדי לא לצאת לקור העז בחוץ. כל הבנין היה על הרגלים ב-12:30 בלילה (היתה שכנה בהריון שפחדה להיכנס לבנין ) בסוף גילגלו אותה בכח.. עד שברחה... (כל פעם שהזיזו קצת חזרה למקום שלה) אבל סיוט לכל החיים נשאר...

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני מציעה שתשאלי באשכול של החרקים,
אולי שם תמצאי פתרון לחתולה האומללה.

והשערה שלי, היא עומדת להמליט, לכן היא לא זזה.
אז אם את לא רוצה שם בבנין 6 צאצאים מייללים,
כדאי לך לתפוס אומץ ולצאת עם מקל ולצעוק לה קישטה.

מנסיון זה עובד, קישטה אחד והיא בחוץ.

123PNINI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מציעה שתשאלי באשכול של החרקים,
אולי שם תמצאי פתרון לחתולה האומללה.

והשערה שלי, היא עומדת להמליט, לכן היא לא זזה.
אז אם את לא רוצה שם בבנין 6 צאצאים מייללים,
כדאי לך לתפוס אומץ ולצאת עם מקל ולצעוק לה קישטה.

מנסיון זה עובד, קישטה אחד והיא בחוץ.

כבר אמרתי בצהריים שלקחו אותה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה