עזרה חתולה בבנין מהבוקר בוכה בקומה שניה

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שום הצטדקויות, חתולים, כלבים, יונים, מקקים, לטאות. כולן שייכות לאותה קללה.
כשאני נכנסת לבנין של הורי, אני רוקעת ברגלים לפני שאני נכנסת כדי לסלק ממאחורי הגדר החיה חתולה שאולי מתחבאת שם..... וזה מסיוטים כי כבר קרה חתולה שזינקה בדיוק בשניה שנכנסתי.
אם הייתי מסוגלת, הייתי שוכרת צלף שירה בכל אחד מזדמן כזה ברחוב!!!!!
תנו לאנשים לחיות.... הם קודמים הרבה הרבה לבעלי חיים.
(בשבילם נברא עולם....)
והפאניקה שבעלי החיים גורמים להרבה אנשים זו רק קללה.
ללכת ברחוב וכל הזמן לדאוג לא להדפק עם איזה חיה, אוי.....
והיונים האלה שנקלעות פתאום בין שני אנשים שבאים זה מול זה. זה מפחיד.
והחתול הזה בעוד הזדמנות שלא מצא לאן לברוח - רק אל בן רגלי וגרם לי להלמות לב מסוכנות, וחרדה בכל פעם שאני נאלצת לעבור בשביל הצר הזה שוב.
איפה הצטדקויות פה??????????? איפה????????
לא אכזרי מצידך לומר את זה????????
איפה הרגישות לפחדים ובהלות של אנשים????????? איפה????????
חתולים ויונים ולטאות וכל הדברים המפחידים האלה הם יצורים של בורא עולם
שציווה עלינו לא להתאכזר עליהם.
אני בכלל מפחד מאנשים, במיוחד נמוכים, וגם עם תלתלים.
לכן אני צריך לשפוך עליהם אקנומיקה?
אני לא מזלזל בכלל בפחד, וזאת גם לא הנקודה.
השאלה היא אם הפחד האישי שלי, מתיר לי להתעלל בחיה חסרת ישע?
התשובה היא?

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
התשובה היא?
מישהו פה הציע להתעלל בחתולה? ההצעה הכי קיצונית באשכול הזה הייתה לפנות אותה לאזור של הפחים.
אם אני טועה, תקנו אותי.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו פה הציע להתעלל בחתולה? ההצעה הכי קיצונית באשכול הזה הייתה לפנות אותה לאזור של הפחים.
אם אני טועה, תקנו אותי.
לא רוצה לצטט תגובה של פלונית או אלמונית
תקראי מהתחלה ועד הסוף, ואחרי זה תגיבי

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התשובה היא?
שמחתי לראות השבוע שהיה כתוב ביתד בנושא היונים.
לא זוכרת בשם מי (כל אחד יכול לגשת ולבדוק).
שמותר להרוג בע"ח שמפריע לבני אדם.
אז התשובה היא כן.
צריך לדאוג לרווחת בני האדם בכל דרך.... ואם הברירה היא בין להשאיר אותי חסרת ישע, ללהשאיר חתול חסר ישע, אני עדיפה. בלי שום פקפוק.
עולים בעיני כרשעים במיוחד הם אלה שרואים אותי (או אחרים כמוני) הופכת למשותקת מול חיית המחמד שלהם ומחייכים בהנאה, אפילו משחררים את המחמד/ת בדיוק אז. לחילופין הם "כועסים" שהיא לא עושה שום דבר... (מה אני מצפה מהם?? שיעזרו לי ללכת ברחוב ויאספו את בעל החיים קרוב אליהם גשאני עוברת, כן.)

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שמחתי לראות השבוע שהיה כתוב ביתד בנושא היונים.
לא זוכרת בשם מי (כל אחד יכול לגשת ולבדוק).
שמותר להרוג בע"ח שמפריע לבני אדם.
אז התשובה היא כן.
צריך לדאוג לרווחת בני האדם בכל דרך.... ואם הברירה היא בין להשאיר אותי חסרת ישע, ללהשאיר חתול חסר ישע, אני עדיפה. בלי שום פקפוק.
עולים בעיני כרשעים במיוחד הם אלה שרואים אותי (או אחרים כמוני) הופכת למשותקת מול חיית המחמד שלהם ומחייכים בהנאה, אפילו משחררים את המחמד/ת בדיוק אז. לחילופין הם "כועסים" שהיא לא עושה שום דבר... (מה אני מצפה מהם?? שיעזרו לי ללכת ברחוב ויאספו את בעל החיים קרוב אליהם גשאני עוברת, כן.)
טוב, בסדר
אם זה מספק אותך, אז אין לי באמת תשובה.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
טיפ קטן לצינון האווירה..
חתולי דרום ת"א ידועים כחתולים הכי קשוחים בארץ..
שבעי ימים וחכמה אממממה המקום שמשמש להם כחדר שירותים הולך ומצטמצם...
כולנו יודעים שהם זקוקים לחול - אין חול אין יציאות..

העירייה שדואגת מטבע הדברים גם לחתולי הרחוב לא שמה לב להצטמצמות תאי השרותים של החתולים,
מעט החול שהיה סביב העצים שברחוב נסגר בבטון או באקרשטיין
בתים נטושים נהיו חניונים וחניונים לגורדי שחקים
בקיצור סגרו על החתולים..

איתרע מזלנו ובחצר הבית יש שרותים (לבני אדם, כן!) הדרך לשרותים והחצר מרוצפים
אמממה יש בכניסה לשרותים מטר על מטר חול, למה ? כי יש שם כל פעם פיצוץ בצנרת ובעל הבית הקשוח אמר "כאן לא מרצפים"
החתולים של כל הסביבה אמרו "סבבה יש לנו שרותים ציבוריים" והם אפילו די נקיים,
למה נקיים ? כי כל אדם שנכנס לשרותים (של האנשים, כן!) סוחב איתו בנעל חבילת חתולים טרייה..
בקיצור סידור נהדר לחתולים צרה צרורה לעסק..
אל תספרו לי שאפשר להניח קרשים/משטחים/לוחות עץ/לוחות פלדה..במציאות יש שם חבילות של חתולים טריות ונדבקות.
אקונומיקה זרמה כמים (על החול לא על החתולים)
פלפל שחור גרוס טרי מאותו יום פוזר ו...נאדה כלום כל יום חבילות חדשות.

ואז הגיע רומן - רומן הוא פועל שעלה לפני 30 שנה לארץ אבל עדיין חי חושב ומדר אימא רוסייה..
והוא אמר (ברוסית כמובן) ישראלים טיפשים..(100 פעמים ביום הטיפש הזה אומר את זה)
"שתיים בקבוק חומץ קונה מחר"
נראה לי שמחש שקל הוא החזיר אפילו עודף...
רומן ניגש לחול - לקח מרצע וניקב את פקק הבקבוק
מה שנשאר לו זה לרסס את החול כמו ממטרת חומץ..:eek:

כרגיל כולנו צחקנו מהשטויות של רומן הזה אבל -
תאמינו או לא כבר שבועיים אין שם חבילות חדשות של חתולים - מציאות שעולה על כל דמיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה