דרוש מידע חשד להונאה

חני נדלן

משתמש רשום
כבר כמעט שלושה שבועות אני מקבלת טלפון ממספר חסוי אני עונה ואומרים "קוד האימות הוא 3"
האם משהוא יש לו מידע מה זה אומר? האם מנסים לפרוץ או משהו כזה?

A052

משתמש סופר מקצוען
בדר"כ קודים כאלו הם של 4 או 6 ספרות.

תנסו להיזכר מאיזה גוף מגיע לכם תקליט עם קריינות דומה או עם ספרה אחת בלבד, ותפנו אליהם.

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלתי את זה גם כן כמה פעמים.

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
גם אני קיבלתי את זה כמה פעמים
הבעיה שא"א לדעת מי זה וזה קוד בן 2 ספרות כך שהוא יכול לנסות שוב ושוב ולנחש עד שיגיע לקוד האמיתי.

נעמי20

משתמש פעיל
כבר כמעט שלושה שבועות אני מקבלת טלפון ממספר חסוי אני עונה ואומרים "קוד האימות הוא 3"
האם משהוא יש לו מידע מה זה אומר? האם מנסים לפרוץ או משהו כזה?
אולי פתחתם פעם למישהו מייל? ושמתם את הטלפון שלכם, וההוא מנסה להיכנס למייל 3 שבועות?.
עריכה: הקוד אימות הוא עם ספרה אחת? א’’כ זה וודאי לא גוגל

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אולי פתחתם פעם למישהו מייל? ושמתם את הטלפון שלכם, וההוא מנסה להיכנס למייל 3 שבועות?.
עריכה: הקוד אימות הוא עם ספרה אחת? א’’כ זה וודאי לא גוגל
זה וודאי לא גוגל כי גוגל לא שולח ממספר חסום וגם אומר שזה מגוגל וזה סיסמא 6 ספרות ולא 2-3

י"כ

משתמש מקצוען
אין שום קוד באתרים ממשלתיים בנקים וכדו' בעל ספרה אחת כך שלא הייתי חושש, לעקוב כמובן תמיד טוב

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם לי קורה בשבועות האחרונים. פעם/פעמיים ביום.

פשוט חופר..

ציפי121

משתמש פעיל
גם אני וגם בעלי כבר כמה שבועות מקבלים שיחות כאלו אחת לכמה ימים....
אצלנו זה 2 ספרות, ויש את אותו הקוד לשני הטלפונים.
ואם כבר נמאס לנו לענות... זה מתקשר כמה שיחות ברצף....

באמת מחשיד ומוזר!!

אולי נפנה כקבוצה להגשת תלונה במשטרה? אם נפנה כקבוצה, יש יותר סיכוי שהתייחסו אלינו ברצינות....
מי מרים את הכפפה?

אבז

משתמש מקצוען
גם אני קיבלתי כבר כמה פעמים
קוד אימות בן 3 ספרות
אם מישהו מצליח לפתור את החידה שיידע....

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
גם לי כנ"ל
במכשיר שלי יש גילוי מספרמתקשר גם אם הוא חסוי
המספר היה 077 וכו'
ניסיתי לחזור אליהם ולא עונים

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אולי כדאי שתעשו חיפוש של המספר בגוגל, אולי יעלה משהו...
וחוץ מזה אם יש מספר אני חושבת שזה כבר הזמן לערב את המשטרה לבדוק מה זה, מה דעתכם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה