מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ברוס

משתמש פעיל
מאיפה אתה מביא את זה?
אני דיברתי איתם הם פשוט מחכים לטופס 4, זה לא בשליטתם. ממה שאני הבנתי הקבלן מנסה לדחוף כמה שיותר מבחינתו הבנין מוכן ממזמן ורק רוצה לסיים עם הפרויקט
לא נראה ששיקול להביא יחד עם נמדר עומד לו בסדר עדיפויות
אני הבנתי את זה מדברי הקבלן של נמדר שהאיכלוס של עיר דוד " לא יהיה הרבה זמן לפני האיכלוס של נמדר " , ויכול להיות שזה האינטרס של העיריה , לעכב הליכים שהכל יהיה ביחד. " ( והאמת שזה כך גם נראה , אין פרשנות אחרת... ) בתקוה ובתפילה שהכל ילך כנה שיותר מהר.

haimn

משתמש פעיל
כבר התחילו להזמין לפני שבועים , ב"ה וזה מאוד מתקדם יפה , הסיבה שזה קצת מתעכב , כי רוצים לאכלס , פחות או יותר באותו תקופה ( במשך החצי שנה הבעל"ט ) " עיר דוד - נמדר - עץ השקד " יחדיו שיהיה ציבור גדול וכך הישוב יוכל להתפתח.
זו ממש לא הסיבה, בעץ השקד הקבלן מנסה למסור כמה שיותר מוקדם, לדבריו העיכוב העיקרי הוא בגלל העיריה, שמתקדמת יחסית לאט עם התשתיות העירוניות.

י. גולד

משתמש מקצוען
האם משהו לקח עו"ד שעבר על החוזה של אלי יוחנן?

יש בחוזה סעיף הנוגד את החוזה שבו רכשה אלי יוחנן את החוזה מהמינהל (המכרז שבו זכו)
החוזה קובע שהמחיר צמוד למדד מרגע חתימת החוזה
ברגע שבמכרז נקבע כי אסור להצמיד למדד עד לקבלת היתר בניה

לבדיקה יסודית של עורכי הדין,
בעבר מספר קבלנים ברמה ד' החזירו כסף שהתקבל שלא כדין

goaty

משתמש פעיל
יש בחוזה סעיף הנוגד את החוזה שבו רכשה אלי יוחנן את החוזה מהמינהל (המכרז שבו זכו)
החוזה קובע שהמחיר צמוד למדד מרגע חתימת החוזה
ברגע שבמכרז נקבע כי אסור להצמיד למדד עד לקבלת היתר בניה

לבדיקה יסודית של עורכי הדין,
בעבר מספר קבלנים ברמה ד' החזירו כסף שהתקבל שלא כדין
בדקת את הנתונים אל מול המכרז הספציפי עליו חתמה אלי יוחנן? נוסח המכרזים שונה בין אחד לשני. ע"ע מחסנים.

חיקל

משתמש רשום
דיברתי עם חברי חסיד תולדות אהרן והוא אמר לי שיש להם רשימה של 65 זוכים במחיר למשתכן ברמה ה' (חוץ מהרוכשים) ומעל 200 זוכים במחיר למשתכן ברמה ד'
הוא סיפר לי שמבחינתם רמה ד' כבר סיפור הצלחה וכבר פתחו שמה בית ספר
ועכשיו התחילו לעבוד על רמה ה', הולך להיות בעוד שבועיים כנס לכל הזוכים והרוכשים אצלם אמרתי לו שאני מחכה לתמונות
לפי מה שהוא אומר הם באים ובכל הכח... (הוא אומר לי שהסטטיסטיקה שלהם זה שמול כל דירה קנויה יש דירה שכורה, פי' אם יש להם 65 בשכירות הם משערים שיהיה להם 130 חסידים)
נקווה שהכל יהיה בסדר

אשר לב

סופר, עורך וקופירייטר
פרסום וקופי
מישהו מעודכן במצב בחירת הדירות ב-994?
הציבור הגיע או שיש פספוסים?

דזפ

משתמש רשום
היה אמור להיות 28 בוחרים ולמעשה בחרו רק 23 ואני יודע על אחד בוודאות שלא הגיע

דזפ

משתמש רשום
לפי מה שדיווחו אלה שבחרו כבר דירה חצי חצי חילונים וחרדים
החרדים מכל הסוגים חסידים ליטאים ספרדים וכו' בקיצור החגיגה מתחילה
בעזרת השם נחיה בשלום, ונקרב את הרחוקים.

אני הייתי בבחירת דירה- יש שם לפחות 80% חרדים. והחילונים שבאו אמרו לי שהם לא מתכוונים לגור שם אלא להשקעה בלבד.
זה לא מבטיח את אופי השכונה אך זה המצב כרגע ברוב הפרוייקטים של מחיר למשתכן ברמה ה'.
ומי שאמור לבחור שלא יחשבן מה עדיף לגבי השקעה כי יש סיכוי גדול שיגור שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה