מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

jkhr78322

משתמש רשום
בכמה משכירים דירת חמישה חדרים בנווה שמיר?
אני שוכר את המקום שלי בעץ השקד תמורת 6,000 לחודש (זה 5 חדרים). 5 חדרים מתחילים ב-5500...אבל למרבה הצער, נמדר תופסת בתקופה לא טובה להשכרה. בדרך כלל יש עליות ביקוש בזמן חנוכה, פסח וקיץ. בהצלחה

י מ פ

משתמש צעיר
אני תושב השכונה.
ואני וחברי לקהילה בשכונה עושים מאמצים בשביל שלאנשים יראי ה' יהיה אפשרות טובה לגור בשכונה
נשמח אם תשכיר את הדירה לאנשים שומרי תורה ומצוות .

אור יום ט

משתמש רשום
אני שוכר את המקום שלי בעץ השקד תמורת 6,000 לחודש (זה 5 חדרים). 5 חדרים מתחילים ב-5500...אבל למרבה הצער, נמדר תופסת בתקופה לא טובה להשכרה. בדרך כלל יש עליות ביקוש בזמן חנוכה, פסח וקיץ. בהצלחה
בנווה שמיר תמיד יש ביקוש

אור יום ט

משתמש רשום
בנווה שמיר תמיד יש ביקוש
אבל לפי yad2, אנשים מנסים לשכור את 4 החדרים שלהם בנמדר תמורת 6800 לחודש. מישהו גם פרסם 6 חדרים תמורת 10,000 לחודש. עדיף לדבר עם סוכן נדל"ן. נווה שמיר היא כיום המקום היקר ביותר למגורים ולהשכרה בבית שמש.
זאת סתם הגזמה לא מכירה מישהו שמכיר במחיר כזה בשכונה

דבי לב

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מי מכיר/ה מי יודע/ת
זכינו במחיר למשתכן הגרלה 995 של מרדכי אביב ב2019
אנחנו היום ב2022 ואין זכר לפרוייקט ולבחירת דירות
מאד מאד אשמח עם מישהו/י יודע/ת על זה
תודה מראש!
וואוו,
אני באותו דילמה. זכינו בפרויקט וכבר 3 שנים של דממה, כבר חושבים להתייאש
מי יודע מה המצב של הפרויקט? ולמה לא מתקדם? לא דיברו איתנו מילה מאז הזכיה.
ניסיתי לדבר עם חברת הבקרה וכל פעם אומרים לי ממש קרוב לקבלת היתר בניה...
מי שיודע מה קורה שם נשמח מאד מאד להסבר.
תודה רבה

דבי לב

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אולי למישהו יש מושג מה קורה עם הפרויקט של מרדכי אביב (995)?
בחברה טוענים שהעיריה מעכבת אותם, הם עדיין לא הוציאו לשיווק ולא התחילו כלום
יש כאן עוד זוכים בפרויקט הזה?
אנחנו...
מחפשת בנרות קצה בדל של מידע בעניין
אשמח אם יש לכם.

Zvibrunner

משתמש פעיל
אם אתם דווקא מתעקשים לדעת .. אז הנה...
העירייה שבראשה הגברת מחפשים מתחת לאדמה איפה..ואיך.. עוד ועוד
החליטו שבמקום להמתין עוד שנה עד לגמר הקמת מבנה בית הכנסת בשכונה ולתת אותו לציבור הכללי (הרי חבל על השנה של המתנה..)
הם הביאו לפני חודש 200 פועלים שעבדו 24! שעות ביממה כדי לסיים קומה אחת לפני תחילת שנת הלימודים
והנה ב"ה זה מוכן! אבל למי????
כמובן לציבור הכללי!! מתוך כל הילדים בגן, ישנם 5! ילדים שגרים בשכונה
כך אולי הם חושבים שכל החרדים שגרים שם ייבהלו שאוי אוי.. יש פה הרבה ילדים מהציבור הכללי...
הם אומרים פן.. ואנו אומרים כן... באותו שבוע קבלו נמדר טופס 4....

ניפגש בהתנכלות הבאה של העירייה.....
ערב ר״ה משווים יהודים למיצריים

וופל

משתמש חדש
unnamed.png

ברוס

משתמש פעיל
ערב ר״ה משווים יהודים למיצרים
ערב ראש השנה !!! והעירייה מונעת מלהקים מקוואות טהרה , ובתי כנסיות , וחיי תורה והלכה בנוחות ובריש גלי.
דאגה אחת יש לה ... כמה כוסיות ויסקי וליקר יגמרו ביום ראשון שבוע הבא - ה"י עלינו.
תכלה שנה וקללותיה.
תחל שנה וברכותיה נקווה ששנה הבאה תשפ"ג הבעל"ט תהיה שנה של פריחה ביהודים החרדים לדבר ה' שנה של התפתחות לטובה בבניני תורה ותפילה אמן.

יהיה דבר מאוד טוב עם כולנו נצא לרחוב בשעה הנ"ל בדרכי נועם ונראה לה מי עוד גר פה. ובפרט עכשיו שתושבי נמדר כבר קיבלו מפתחות בשעה טובה ומוצלחת.

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כמובן, תמיד אפשר להתלונן (ובצדק) על ראש העיר
ואפשר, פשוט להגיע, ולהסביר לה (בדרכי נועם) מה אנחנו צריכים...
ואם זה מפריע לה בעינים לראות חרדים בשכונה - והיה זה שכרינו...

ברוס

משתמש פעיל
יהודים יקרים שימו לב .

ההשפעה הכי טובה על השכונה זה בעצם לבוא לגור לבדכם בפועל בשכונה בהקדם - וכלפי מה דברים אמורים ביותר - כלפי תושבי אחוזת נמדר 490 - 491 שהשבוע אי"ה מקבלים מפתחות לדירה - לבוא לגור אפילו עוד לפני החגים הבעל"ט מי שיכול. וכמובן מי שלא יכול לגור בשכונה , אזי שישכיר את דירתו רק לחרדים לדבר ה' והיה זה שכרו.
זכרו "הזורעים בדמעה ברינה יקצורו ".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה