מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

חני וחיים

משתמש פעיל
וואוו,
אני באותו דילמה. זכינו בפרויקט וכבר 3 שנים של דממה, כבר חושבים להתייאש
מי יודע מה המצב של הפרויקט? ולמה לא מתקדם? לא דיברו איתנו מילה מאז הזכיה.
ניסיתי לדבר עם חברת הבקרה וכל פעם אומרים לי ממש קרוב לקבלת היתר בניה...
מי שיודע מה קורה שם נשמח מאד מאד להסבר.
תודה רבה.
שמעתי שממש לאחרונה הוא התחיל במכירת פריסייל בשיווק דירות לשוק החופשי

י מ פ

משתמש צעיר
תושבי השכונה מצפים לבואכם של ככל המגזרים
ב''ה לכולם כבר יש קהילות מגובשות .

goaty

משתמש פעיל
ערב ראש השנה !!! והעירייה מונעת מלהקים מקוואות טהרה , ובתי כנסיות , וחיי תורה והלכה בנוחות ובריש גלי.
דאגה אחת יש לה ... כמה כוסיות ויסקי וליקר יגמרו ביום ראשון שבוע הבא - ה"י עלינו.
תכלה שנה וקללותיה.
תחל שנה וברכותיה נקווה ששנה הבאה תשפ"ג הבעל"ט תהיה שנה של פריחה ביהודים החרדים לדבר ה' שנה של התפתחות לטובה בבניני תורה ותפילה אמן.

יהיה דבר מאוד טוב עם כולנו נצא לרחוב בשעה הנ"ל בדרכי נועם ונראה לה מי עוד גר פה. ובפרט עכשיו שתושבי נמדר כבר קיבלו מפתחות בשעה טובה ומוצלחת.
על איזה מקוואות ובתי כנסת אתה מדבר? ברמה ה'?!
בלי כל קשר אני בעד הפגנות, תמיד הן עוזרות גם אם אין להן מטרה מוגדרת העיקר לעשות רעש -רק טוב יוצא מזה כידוע.

דבי לב

משתמש רשום
עיצוב גרפי
גם אנחנו
אם תקבל מידע או משהו מאד אשמח שתיצרו אתנוקשר במייל 7682237 בג'ימל
תודה רבה!
אתמול התקשרתי לחברת הבקרה דיברתי איתם כבר כמה פעמים, אמרה לי שלא כדאי להתייאש שהם כבר ממש בישורת אחרונה לקבלת היתר הבניה ולכאורה חודש חודשיים גג כבר יקראו לכולם לבחירת דירה...
ה' יעזור שבקרוב יקרה באמת

אאאא....

משתמש פעיל
חבר הציע לי לקנות.
אמרתי לו שאחשוב ואחזור אליו.
שבוע לאחמ"כ חזרתי אליו ואמרתי לו שאני מעונין,
אבל לצערי כבר נגמרו כל הדירות.
אתה בטוח שהכל נמכר?
כי באתר מופיע שהשיווק יתחיל בקרוב.
https://www.maviv.co.il/newpage
Screenshot from 2022-09-13 18-22-31.png

זה נראה שמנסים ליצור לחץ שהדירות בארץ נגמרו, ואנשים הולכים לגור באוהלים או בעיר התורה במקסיקו.
אם הם באמת מכרו והם לא יודעים לתפעל אתר אשמח לעזור להם, הוראות בhttps://www.duda.co .

נמדרי

משתמש חדש
בנמדר גם שוק חופשי וגם מחיר למשתכן יש רוב מוחלט של חרדים, ויהפוך את השכונה לאולטרה חרדית....

לא לחינם התקשרו לכל אחד מהרוכשים "אם צריך עזרה בהשכרת הדירה".....
הסיבה שהתקשרו לעזרה בתיווך כי האחראי מסירות מנסה גם לתווך דירות במקום מהצד...
אולי שווה לדבר איתו לאיזה שוק שוכרים הוא פונה

נמדרי

משתמש חדש
ערב ראש השנה !!! והעירייה מונעת מלהקים מקוואות טהרה , ובתי כנסיות , וחיי תורה והלכה בנוחות ובריש גלי.
דאגה אחת יש לה ... כמה כוסיות ויסקי וליקר יגמרו ביום ראשון שבוע הבא - ה"י עלינו.
תכלה שנה וקללותיה.
תחל שנה וברכותיה נקווה ששנה הבאה תשפ"ג הבעל"ט תהיה שנה של פריחה ביהודים החרדים לדבר ה' שנה של התפתחות לטובה בבניני תורה ותפילה אמן.

יהיה דבר מאוד טוב עם כולנו נצא לרחוב בשעה הנ"ל בדרכי נועם ונראה לה מי עוד גר פה. ובפרט עכשיו שתושבי נמדר כבר קיבלו מפתחות בשעה טובה ומוצלחת.
אולי שווה להפגין מול ביתו של יו"ר ועדת תיכנון ובניה שאחראי לכל הנ"ל +הקפאת התיכנון לחרדים בב ש כולה

האברך ממיר

משתמש מקצוען
רוכשי נמדר היקרים!
אני טרם קבלתי את הדירה שלי, מאחר ועוד לא העברתי את התשלום האחרון.
אבל שמעתי מכמה וכמה שהדירה נמסרה להם, שהדירות אינן מחוברות לחשמל. בשלב זה אין אפשרות להתקין מזגנים.
הקבלן גם מבקש להשאיר אצו מפתח לצורך השלמת התיקונים.
זה אומר שהדירה איננה ראויה למגורים.
מסירה במקרה כזה איננה נחשבת למסירה!
כמובן שלקבלן אצה הדרך, בעוד כשבועיים יחלפו חודשיים ממועד המסירה הכתוב בחוזה, והוא יצטרך לשלם שכירות. הוא מנסה להימנע מכך ע"י מסירת דירה שלא ע"פ החוזה.
אם אתם צפויים לקבל את הדירה שלכם, בואו מוכנים עם צילום החוזה והראו למוסר את הפיסקה הרלוונטית.
נשמח אם תשתפו מע"ג הפורום כיצד הוא הגיב.
מצורפת הפיסקה האמורה מתוך החוזה. סעיף 11.1. היא מופיעה בעמוד 11.

צילום מסך 2022-09-15 154027.png

אדם קדמון

משתמש פעיל
רוכשי נמדר היקרים!
אני טרם קבלתי את הדירה שלי, מאחר ועוד לא העברתי את התשלום האחרון.
אבל שמעתי מכמה וכמה שהדירה נמסרה להם, שהדירות אינן מחוברות לחשמל. בשלב זה אין אפשרות להתקין מזגנים.
הקבלן גם מבקש להשאיר אצו מפתח לצורך השלמת התיקונים.
זה אומר שהדירה איננה ראויה למגורים.
מסירה במקרה כזה איננה נחשבת למסירה!
כמובן שלקבלן אצה הדרך, בעוד כשבועיים יחלפו חודשיים ממועד המסירה הכתוב בחוזה, והוא יצטרך לשלם שכירות. הוא מנסה להימנע מכך ע"י מסירת דירה שלא ע"פ החוזה.
אם אתם צפויים לקבל את הדירה שלכם, בואו מוכנים עם צילום החוזה והראו למוסר את הפיסקה הרלוונטית.
נשמח אם תשתפו מע"ג הפורום כיצד הוא הגיב.
מצורפת הפיסקה האמורה מתוך החוזה. סעיף 11.1. היא מופיעה בעמוד 11.

צפה בקובץ המצורף 1209374
אמרו לי מנמדר שבשישי ראשון ושני יחברו לחשמל.

ברוס

משתמש פעיל
שלום וברכה לכלל תושבי נמדר ( 490 ~ 491 ) שהמה בדרך לקבלת המפתח בימים הקרובים אי"ה.

בעת קבלת הדירה הקבלן יספר לכם שהוא התקשר עם חברת ניהול ואחזקות שמטפלת בכל הקשור לבנין הצורך אחזקה מרובה בגלל מערכותיו היקרות וכו' וכו'.
החברה הנ"ל לוקחת כרגע 250 ש"ח והקבלן כביכול לא יכול למסור את הדירות בלי התקשרות עם החברה הנ"ל, וד"ל...
יש להבהיר לנציג הקבלן בתוקף ובעדינות שאין שום סעיף כזה בחוזה והדירים ורק הם יבחרו את חברת הניהול בשבילם ואין זה תפקיד הקבלן!!
הדברים נכתבו לתועלת ולאחר שיחות שערכתי עם חברת האחזקות והם נבהלו כהוגן ושלחו את בניה לדבר איתי.
אדגיש שוב שאין צורך לעשות בלגן אלא להבהיר שאין תפקידו של הקבלן לטפל בזה
בהצלחה - וישוב טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה