מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

אלישבע C

משתמש פעיל
האם יש למישהו מושג מה המחיר שהקבלן של עץ השקד
ביקש על דופלקס 7 חדרים קומה 6/7 בשוק החופשי?

משתמש רמה ה

משתמש חדש
סתם למען הידע בתור אחד שהתחבר לאחרונה לפרום זה נראה כאילו שמנהלים מכאן את כל השכונה וכאן קובעים את האופי
רציתי להעיר שבתמונות של החנוכת הבית היו בקושי 50 צפיות
ובשכונה יש לפי הדיווח של האיגוד לפחות 750 זוכים זה אומר שהרוב המוחלט אפילו לא יודע משמדברים כאן

ברוס

משתמש פעיל
סתם למען הידע בתור אחד שהתחבר לאחרונה לפרום זה נראה כאילו שמנהלים מכאן את כל השכונה וכאן קובעים את האופי
רציתי להעיר שבתמונות של החנוכת הבית היו בקושי 50 צפיות
ובשכונה יש לפי הדיווח של האיגוד לפחות 750 זוכים זה אומר שהרוב המוחלט אפילו לא יודע משמדברים כאן
מכאן ראיה הכי גדולה - שרוב שמנה וסלתה מטובי תושבי שכונת רמה ה' בעתיד ובהווה אפילו לא מחוברים למחשבים וכלים טכנולגים ב"ה - אשרינו שזכינו.
אגב נשמח לשמוע עדכון משב"ק פרשת תצוה.

שמואל יצחק

משתמש צעיר
חברי הפורום היקרים שלום רב

ביום רביעי הקרוב מתעתד מכובדינו ידיד המערכת סגרה"ע מר משה שטרית לבקר ברמה ה ולשמוע את התושבים

לענ"ד כדאי שאברכים מאנ"ש המתגוררים בשכונה יגיעו למקום ויחוו דעה הרי בסוף יש רוב והרוב יש לו צרכים גם אם אין דעת הנ"ל נוחה מאיתנו.

הביקור מתוכנן לרביעי הקרוב בשעה 18 מול בניין השלושה 6
הצלחה רבה
ומי שיגיע שישלח תמונות, אחרי הכל חודש אדר וצריך לשמוח :)

do it

משתמש חדש
אנחנו מעוניינים לדעת איך להשכיר לחרדים.
כבר כשבועיים שאנחנו מקבלים טלפונים רק מהציבור הדת"ל שמעוניינים לשכור את הדירה שלנו.
בינתיים אנחנו מסרבים להשכיר אותה לציבור הזה מתוך אחריות לצביון החרדי של השכונה
אבל-
אם המצב ימשיך כך נראה שלא תהיה לנו ברירה...
אז מי שמעוניין לעזור לנו בכך-נא ליצור קשר בטל 0527120978
תודה

do it

משתמש חדש
סליחה!!
זה לא מקובל להתקשר לבן אדם ולהתקיף אותו על בחירותיו האישיות.
מעוניינת להישאר ברמה העניינית בפורום זה.
לקבל/לתת מידע בתחומים שונים
ואם יש אנשים שלא מסוגלים להכיל את זה- חפשו לכם פורומים חברתיים שמיועדים לדיונים בלבד.
בטח ובטח אל תטרידו אנשים טלפונית בחפירה על המניעים לכתיבת ההודעה שלהם.
הגזמתם!!!!!!!
ושוב אני פונה אל מי שיודע על חרדים המעוניינים לשכור דירה בנווה שמיר.
שיצור איתנו קשר.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
לשכנינו מפרויקט עץ השקד שבעזרת השם יתאכלסו ממש בקרוב, בעלי דירות 4 חדרים ומעלה, עצה אליכם, כיון שבתקופה של ערב פסח עוברים הרבה משפחות דירה זה זמן טוב להשכיר דירות גדולות שמיועדות עבור משפחות עם הרבה ילדים שמטבע הדברים עוברות רק לפני פסח או לפני אלול, שימו לב כדי לא להפסיד זמן תתארגנו על עניין המזגן קבלו הצעות מחיר וכדומה, כדי שביום קבלת המפתח תוכלו להכניס פועלים ולא רק אז להתחיל לברר , כנ"ל לגבי מטבח למעוניינים וכדומה, בהצלחה.
כל המתעניינים על מזגנים יכולים לפנות לקבוצת רכישה " מקום - תורה" ולקבל פרטים במחירים ממש טובים.
613mtbs(y)gmail.com

haimn

משתמש פעיל
סליחה!!
ואם יש אנשים שלא מסוגלים להכיל את זה- חפשו לכם פורומים חברתיים שמיועדים לדיונים בלבד.
הגזמתם!!!!!!!
שיצור איתנו קשר.
אני כמובן מתנגד להטרדה בטלפון, אבל זה מאוד לא מכבד לכתוב ככה על ציבור, יש הרבה דתיים לאומיים יותר יראי שמיים מהרבה חרדים, לסנן מישהו רק בגלל שהוא דתי לאומי, בלי להכיר אפילו את האדם עצמו נראה לי ממש לא בסדר.
תיפגשו, תכירו את השוכרים הפוטנציאלים ואז תחליטו.

ברוס

משתמש פעיל
חברי הפורום היקרים שלום רב

ביום רביעי הקרוב מתעתד מכובדינו ידיד המערכת סגרה"ע מר משה שטרית לבקר ברמה ה ולשמוע את התושבים

לענ"ד כדאי שאברכים מאנ"ש המתגוררים בשכונה יגיעו למקום ויחוו דעה הרי בסוף יש רוב והרוב יש לו צרכים גם אם אין דעת הנ"ל נוחה מאיתנו.

הביקור מתוכנן לרביעי הקרוב בשעה 18 מול בניין השלושה 6
הצלחה רבה
ומי שיגיע שישלח תמונות, אחרי הכל חודש אדר וצריך לשמוח :)
אני עוד לא גר כרגע בשכונה - אבל אי"ה אני מתכנן לבוא לגור שם ב"נ מיד כשנמד"ר יפתח את שעריו - האם כדאי שאני גם יבוא ?

"שמחה וששון"

משתמש צעיר
לסנן מישהו רק בגלל שהוא דתי לאומי, בלי להכיר אפילו את האדם עצמו נראה לי ממש לא בסדר
כולם אהובים כולם ברורים כולם צדיקים.
אבל משכיר בד"כ מעדיף מישהו שהוא שמשתייך לאותו סגנון ואותה מנטליות. ולא להסתבך אח"כ.
מה גם שהציבור שלנו פשוט יותר ולא מגיע בדרישות מוגזמות. והכל פשוט נחמד ומוכר.
ודבר נוסף, היכולת לברר על השוכר לפני, בציבור החרדי זה קל ופשוט לברר על השוכר (שמעתי כ"כ הרבה רעיונות מחבר'ה שהשכירו בשכונה לחרדים. לאחד יש קרובי משפחה שהמחותנים שלהם גרים ליד ההורים שלהם... השני בדק אצל הרב בשכונה היכן שהשוכר גר כיום והרב למד עם אבא שלו בישיבה.. :) וכהנה וכהנה....
סליחה!!
הגזמתם!!!!!!!
שיצור איתנו קשר.
כדאי לכם לבדוק עם כאלו שהשכירו בשכונה
יש המון שוכרים חרדים, והיום אחרי שהשכונה אוכלסה וכבר רואים את הציבור החרדי על גווניו שכבר גר, מי שלא חרדי כבר לא שש לבוא לגור שם, אני מכיר דירות של חילוני ודת"ל שהשכירו לחרדים
בהתחלה המצב היה שונה ובתקשורת רה"ע פמפמה שזה שכונה "כללית/ציונית" וכד', וכולם פרסמו ביד 2 שממילא הציבור שלנו פחות מחפש שם. אבל המצב כרגע השתנה ומגיעים כל יום עוד משפחות חרדיות

נערך לאחרונה ב:

"שמחה וששון"

משתמש צעיר
אני עוד לא גר כרגע בשכונה - אבל אי"ה אני מתכנן לבוא לגור שם ב"נ מיד כשנמד"ר יפתח את שעריו - האם כדאי שאני גם יבוא ?
ודאי!! שאו שערים ראשיכם!!!
ונקודה נוספת, בפרויקט נמדר אחוזי החרדים שרכשו גבוה באופן משמעותי מבפרויקט עיר דוד
מועד ביקור נדחה כבר כמה פעמים... ובדרך אגב, מי שהזמין את שטרית זה אחד החרדים בשכונה שנמצא בקשר טוב איתו

ברוס

משתמש פעיל
דאי!! שאו שערים ראשיכם!!!
ונקודה נוספת, בפרויקט נמדר אחוזי החרדים שרכשו גבוה באופן משמעותי מבפרויקט עיר דוד
בלי נדר אי"ה אשתדל לבוא - ואגב אתה צודק 100% אני בקשר עם חב' נמדר והם רמזו לי , ואני בעצמי יודע על עשרות משפחות חרדיות אכותיות ובגדול שמתכננות אי"ה לבוא לגור עד סוף שנה הזה בפרויקט של נמדר 490.

תלמיד מירושלים

משתמש צעיר
רצינו לדעת את חוות דעתכם המומחים, מה עדיף לקנות במחיר למשתכן, כאשר מדובר על דירה להשקעה, מה יותר רווחי, דירת שלושה חדרים זולה? או דירת ארבעה חדרים?
באיזה דירה הרווח יהיה גדול יותר?

שמואל יצחק

משתמש צעיר
רצינו לדעת את חוות דעתכם המומחים, מה עדיף לקנות במחיר למשתכן, כאשר מדובר על דירה להשקעה, מה יותר רווחי, דירת שלושה חדרים זולה? או דירת ארבעה חדרים?
באיזה דירה הרווח יהיה גדול יותר?
פשיטא שככל שהדירה גדולה יותר
ניקח לדוגמא שעל כל מטר במחיר למשתכן אתה משלם שקל בעוד שבשוק הפרטי זה 2 שקל אז אם יש לך דירה של 10 מטר ומכרת אותה לאחר 7 שנים הרווחת 10 שקל כיון שבשוק הפרטי שילמו עליה 20 ואתה שילמת 10, אבל אם קנית דירה של 5 מטר הרווחת רק 5 שקל (כל זה מבלי לחשב את הרווח של דירה על הנייר מול דירה בפועל ואת עליית ערך הדירות בכל שנה)
הכותב אינו מומחה

do it

משתמש חדש
אם הדירה היא להשכרה
כדאי ללכת על מה שמבוקש יותר.

בנימיני

משתמש מקצוען
פשיטא שככל שהדירה גדולה יותר
ניקח לדוגמא שעל כל מטר במחיר למשתכן אתה משלם שקל בעוד שבשוק הפרטי זה 2 שקל אז אם יש לך דירה של 10 מטר ומכרת אותה לאחר 7 שנים הרווחת 10 שקל כיון שבשוק הפרטי שילמו עליה 20 ואתה שילמת 10, אבל אם קנית דירה של 5 מטר הרווחת רק 5 שקל (כל זה מבלי לחשב את הרווח של דירה על הנייר מול דירה בפועל ואת עליית ערך הדירות בכל שנה)
הכותב אינו מומחה
זה לא נכון
יש מוצרים סחירים יותר וסחירים פחות ומחיר שוק שלא תמיד משקף את אותו המחיר למ"ר
לענייננו
למיטב ידיעתי דירת 3 חדרים (אם יש אופציה אז על אחת כמה וכמה) נחשבת יותר סחירה ויותר מבוקשת גם בשוק השכירות וגם בשוק הקנייה.

מומחים יענו על השאלה רק בתשלום... אז תאלצו לשמוע רק דעה של הדיוטות

נ.ב. הנושא אינו קשור לאשכול

ייד

משתמש מקצוען
זה לא נכון
יש מוצרים סחירים יותר וסחירים פחות ומחיר שוק שלא תמיד משקף את אותו המחיר למ"ר
לענייננו
למיטב ידיעתי דירת 3 חדרים (אם יש אופציה אז על אחת כמה וכמה) נחשבת יותר סחירה ויותר מבוקשת גם בשוק השכירות וגם בשוק הקנייה.

מומחים יענו על השאלה רק בתשלום... אז תאלצו לשמוע רק דעה של הדיוטות

נ.ב. הנושא אינו קשור לאשכול
זה נכון לגבי עיסקה רגילה כשאתה בונה על עליית ערך אתה צריך לקחת בחשבון סחירות,
זה לא נכון בכלל לגבי מחיר למשתכן שאתה קונה דירה בהנחה מטורפת של מאות אלפי שקלים,
וככל שהדירה גדולה יותר הרווח המיידי שלך גדול יותר,
כך שגם אם תצטרך להשכיר בפחות מהשווי ואפי׳ למכור בעשרות אלפי שקלים פחות (מה שלא מסתבר בכלל),
עדין תרויח מאות אלפים וככל שהדירה גדולה יותר הרווח גדול יותר,

הכלל: במחיר למשתכן כל מטר נוסף הוא רווח כלכלי מיידי!!!!

נ.ב. כמדומני שבשוק השכירות בנוה שמיר 4 חד׳ יותר מבוקש מ 3

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה