מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
לא נראה לי ששוה לקחת אותם באופן פרטי כי הם יקרים
לנו עשו הנחה כי הגענו דרך הפרויקט
שווה לכם לבדוק עם חברת המטבחים שבפרויקט שלכם כמה נותנים על שידרוג מטבח.

ייד

משתמש מקצוען
רבותי!!!
לעולם, אבל לעולם!!!!
אל תסמכו על הבטחות של מתווכים ומשוקים!!
תמיד תלכו לבדוק את העניין בעצמכם....
תלמדו מטעויות של אחרים

שמואל יצחק

משתמש צעיר
מישהו עשה תוספת למטבח של הקבלן באופן פרטי ויכול לשתף בפרטים (נגר,מפרט,מחיר)אפשר גם במייל b7188062 וכו'
אני עשיתי אצל נגר, סביבות 1200 למטר לפני מע"מ כולל התקנה, מייבש כלים 300 ליחידה, בחור נחמד מבית שמש, פרטים נוספים אצלי במייל sh8412169 סיומת גימייל

Designer Cakes

משתמש רשום
קניתי דירה על סמך ההבטחה שגם לי (גם לי ולא רק לי) יהיה מתאים בנווה שמיר. לכן אני מודה לך שאתה שולח אותי למקום אחר. זה בטח לשם שמים וחלק ממצוות ואהבת לרעך.
מאוד אשמח שתבוא לגור בשכונה.
כפי שזה נראה כבר בשטח, השכונה תהיה מגוונת אם ציבורים שונים שב"ה יחיו ביחד בשלום.

ZUNR

משתמש חדש
אני אתמול קבלתי מפתח וזה נראה שיש כמה משפחות שגרים כבר ראיתי כביסה וכו
אני אישית ע"פ עצת רבי לא בא לגור שם בשנתיים הקרובות
אני הולך להשכיר ולפי השוכרים שבאים לראות את הדירה זה דתיים

חצקאל

משתמש חדש
איזה פריוקט אתה עיר דוד או עץ השקד ?
אני הולך להשכיר ולפי השוכרים שבאים לראות את הדירה זה

חיים חיימי

משתמש רשום
אני הולך להשכיר ולפי השוכרים שבאים לראות את הדירה זה דתיים
כמה זמן לפני קבלת מפתח הודיעו לך על הקבלת מפתח?
(ז"א באיזו התראת זמן...)

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
כן - זה תלוי כמה היומן עמוס - ברגע שמודיעים זה אומר שהדירה מוכנה- רק שצריך מקום פנוי ביומן למסור
(ג'אוול - המנהל עבודה מוסר את הדירה ועובר איתכם על כל הליקויים שמסרתם במסירה ראשונית)
בעקרון הם די בסדר

יחידה!

משתמש פעיל
אולי יש מישהו מעץ השקד שיכול להעלות תמונות?
אנחנו זומנו למסירה ראשונית
ואנחנו ממש מסוקרנים כבר לראות את הדירה (בינתיים לא ראינו אותה בכלל בכלללללאם יש למישהו תמונות של הדירה מבפנים, מבחוץ ראינו את התמונות של הקבלן. בעיקר תמונות של המטבח, נודה לו מאוד מאוד

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
שלום לכולם הרבה אברכים התקשרו אלי בתקופה האחרונה לגבי שכירות וכו
יש פה נקודה שאני רואה שהציבור לא מבין
אי אפשר לנהל מאבק על צביון השכונה מרחוק
אם באמת אכפת לכם מהצביון של השכונה תגיעו לגור לבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה