מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מעוניינים להשתתף בשיחת זום על נווה שמיר / סיור בשכונה עם נציגי הקבלנים ונציגי העירייה? השאירו פרטים באתר של נווה שמיר ונחזור אליכם:
כרגע הם לא מצאו מספיק חילונים לשיחת זום
אז הם מציעים לכל המעוניין
צריך לנצל את זה לכל המעוניין

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
נמחקה לי ההודעה מאמש, לפני שהאתר נפל.
בעניין שמות הרחובות. -אשתי סיפרה לי שהייתה שלשום בתחנה. והיה אוטובוס ל'קנה בושם'
ושמעה בחורות מודרניות מדברות כמה מודרנית העיר בית שמש.. שיש רחוב " קנה בושם".. :p

האברך ממיר

משתמש מקצוען
נמחקה לי ההודעה מאמש, לפני שהאתר נפל.
בעניין שמות הרחובות. -אשתי סיפרה לי שהייתה שלשום בתחנה. והיה אוטובוס ל'קנה בושם'
ושמעה בחורות מודרניות מדברות כמה מודרנית העיר בית שמש.. שיש רחוב " קנה בושם".. :p
היה פעם יהודי שעלה למונית ברמת בית שמש, ואמר לנהג "קנה בושם"...
נעלב לו הנהג והגיב בכעס, אני??
אתה צריך לקנות בושם!!
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

שירה עטיה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
איך מתחברים על מנת לקבל הודעות על נווה שמיר?
השארתי פרטים ולא חזרו אלי ולא כלום.
אשמח לעזרה

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
image

• מס' יחידות דיור: 255
  • בניינים: 9
  • דירות: 3-5 חדרים + דירות גן + דירות פנטהאוז

הבניה בפרויקט "אחוזת נמדר" מתקרבת בצעדי ענק לישורת האחרונה, הבניה הגיעה לקומה השביעית, קומה אחת לפני האחרונה. בחלל הפנימי נמשכות העבודות הפנימיות, הכוללות עבודות טיח, חשמל, אינסטלציה וריצוף. בקרוב מאוד תעמוד דירה לדוגמה, לרשות הציבור שיוכל להתרשם באופן מוחשי ובלתי אמצעי מהסטנדרטים הגבוהים של חברת נמדר.
מועד אכלוס צפוי: דצמבר 2021.

זה לא נכון.
דיברתי עם החברה והם אמרו שהם מקווים להקדים את האכלוס ב-4-5 חודשים.
כלומר, יכול להיות שהאכלוס יוקדם ל-04.2022
וגם זה הם מנסים לעשות, זה לא בטוח.

ברכת מרום

משתמש מקצוען
אני יודעת שהם מנסים מול חברת השיכון להקדים את זה לינואר פברואר 2022
ויש מצב גדול שהם גם יצליחו כי הצמודים להם כבר פותחים להם את השער אם התאכלסות שמתוכננת לאוגוסט ספטמבר השנה בעז"ה

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
מישהו יודע איך נקרא הרחוב שבונים בו את נמדר 490?

Bin26

משתמש פעיל
מישהו יודע באמת אם מבחינת התשתיות וכאלה העירייה אמורה להיות מוכנה בזמן לצפי של האכלוסים
אני גר ליד ורואה כל הזמן המון עבודה וכלים באזור אבל לא ברור מה מצב ההתקדמות...

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מרשימת התפוצה של נווה שמיר:
bpN6Q1jOnqwke3tqAp6gaKDO8_dfKFCneRwPjlV3jmeConEiSYXHyh1YDmbY7ebwoQaQD8Vt0TzZKDSALYpw4EROh5T_aoRDvld9-eryU68lUgogI6HgjsRNr8erb9bmJYDr=s0-d-e1-ft

הבהרה בנוגע לניוזלטר פברואר 2021 - נווה שמיר​

image
הבהרה:
האכלוס הצפוי בפרויקט "נמדר" הוא בחודש אוגוסט 2022 ולא כפי שפורסם. עמכם הסליחה.

ברוס

משתמש פעיל
מרשימת התפוצה של נווה שמיר:
bpN6Q1jOnqwke3tqAp6gaKDO8_dfKFCneRwPjlV3jmeConEiSYXHyh1YDmbY7ebwoQaQD8Vt0TzZKDSALYpw4EROh5T_aoRDvld9-eryU68lUgogI6HgjsRNr8erb9bmJYDr=s0-d-e1-ft

הבהרה בנוגע לניוזלטר פברואר 2021 - נווה שמיר​

image
הבהרה:
האכלוס הצפוי בפרויקט "נמדר" הוא בחודש אוגוסט 2022 ולא כפי שפורסם. עמכם הסליחה.

דברתי עם החברה והם אמרו לי שהם כותבים ואומרים לכולם לחודש אוגוסט 8/2022 ע"מ שלא יוכלו לתבוע איתם אם לא יספיקו לפני זה לאכלס. אבל הם אמרו לי שהם בהחלט כבר מתכונים להקדים ב'- 4' חודשים וכבר להביא מפתחות בתחילת אפריל ( 4/2022 ) שזה ערב ר"ח ניסן תשפ"ב. ( הם מתכוונים שלפסח כבר נהיה שם אי"ה ) אל תשכחו גם ששנה הבאה זה שנה מעוברת גם כך שזה בהחלט יכול להיות. ומה שגם הבניה המהירה שלהם מעידה ומוכיחה על הדבר הזה. ה' יעזור שכך יהיה וכמה שיותר מהר נוכל לברך על המוגמר בקלות. [ מה שכן צריכים לברר האם גם העירייה עושה מצידה פיתוח האיזור כנדרש ולא מתעצלת ].

דזפ

משתמש רשום
אלי יוחנן התחיל חפירות ובנייה במתחם שלו. בפרוייקט 994 עדיין לא התחיל. עדיין שווה מאוד לחכות כי המחירים ממש טובים דרך מחיר למשתכן. אפשר להסתכל באתר שלו https://elybuild.com/ ולראות מחירים בשוק החופשי למול מחירים במחיר למשתכן.
ספיציפית לפרוייקט 994 הוא עדיין לא העלה את היצע הדירות ומחירים אך אפשר להסתכל בפרוייקט 991 שהמבחר יהיה דומה לאצלינו.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אלי יוחנן התחיל חפירות ובנייה במתחם שלו. בפרוייקט 994 עדיין לא התחיל. עדיין שווה מאוד לחכות כי המחירים ממש טובים דרך מחיר למשתכן. אפשר להסתכל באתר שלו https://elybuild.com/ ולראות מחירים בשוק החופשי למול מחירים במחיר למשתכן.
ספיציפית לפרוייקט 994 הוא עדיין לא העלה את היצע הדירות ומחירים אך אפשר להסתכל בפרוייקט 991 שהמבחר יהיה דומה לאצלינו.
יש עוד הגרלות? או שזה משהו ישן?

דזפ

משתמש רשום
זה ישן. ודרך אגב מחיר למשתכן נגמר ואין עוד הגרלות נוסופות, אולי יש כמה של המשך אבל לא בפרוייקט הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה