מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

יהודי ישראלי

משתמש פעיל
אני עדיין חושב שזה לא כ"כ פשוט גם אחרי כל מה שהבאת
ועיין פסקי דין שלמרות כל הטענות הללו השופט צידד לטובת הרוכשים ולהיפך
כך שהפרשנות של השופט תקבע ולא הפרשנות שלנו
ולכן חבל על הוויכוח נחיה ונראה

avi11

משתמש פעיל
אני עדיין חושב שזה לא כ"כ פשוט גם אחרי כל מה שהבאת
ועיין פסקי דין שלמרות כל הטענות הללו השופט צידד לטובת הרוכשים ולהיפך
כך שהפרשנות של השופט תקבע ולא הפרשנות שלנו
ולכן חבל על הוויכוח נחיה ונראה
אתה כל הזמן מצטט עו"ד ופסקי דין ושופטים. אני באמת אשמח לקבל מקרה אחד כזה ולא רק בשביל הניצוח אלא מעניין אישי

יהודי ישראלי

משתמש פעיל
וגמן וירט' רוית'
מיכאל פטרמן - משרד עורכי דין
עו''ד אהוד פורת

אמרו שמרבית הסיכויים שיד הקבלן על התחתונה במצב כזה למרות חוק המכר והחוזה המפורש כביכול לטובת הקבלן

לגבי פסיקות אני צריך לחפש שוב

avi11

משתמש פעיל
כ"א מהם כרגע עובד אצל פרויקט אחר וככה"נ זה מוקלט/מתועד
אבל אני אומר את זה מידיעה
מכיוון שמדובר בעדות שמיעה קשה לדעת מה בדיוק הם אמרו ועל מה בדיוק הם אמרו זאת.
א"א לדעת האם הטעות היא בהבנה שלי אותך או שלך אותי או שלך אותם.
מה שלכאורה ברור שאין שום אפשרות בעולם לתבוע קבלן שעומד בחוק המכר שבו כתוב מפורש שיש לקבלן 60 יום נוספים לאיחור ללא תשלום.
אני יותר מאשמח לטעות ויותר מאשמח שתביא מקור ברור כדי שאוכל להשתמש בזה ג"כ.

כט

משתמש פעיל
כאשר אנחנו חתמנו אמר לנו העו"ד שגם איחור של פחות מ 60 יום מצריך הסבר שלא מדובר ברשלנות של הקבלן

ואם לא הקבלן צריך לשלם לרוכשים

אבל הוא הדגיש שכמעט כל טענה של הקבלן בתוך 60 יום מתקבלת בבית משפט ולכן כמעט לא שיך שיהיה שווה לתבוע על כך

קוויק

משתמש מקצוען
כאשר אנחנו חתמנו אמר לנו העו"ד שגם איחור של פחות מ 60 יום מצריך הסבר שלא מדובר ברשלנות של הקבלן

אבל הוא הדגיש שכמעט כל טענה של הקבלן בתוך 60 יום מתקבלת בבית משפט ולכן כמעט לא שיך שיהיה שווה לתבוע על כך
60 יום עוד ניחא
אבל רוב הקבלנים מצליחים להכניס את כל תקופת האיחור לסיבה שמותרת על פי חוק.

avi11

משתמש פעיל

מוזר מאד!
בלשון החוק אין שום דיבור האם יש רשלנות או לא.
במקרה היום דיברתי עם עו"ד על ה60 יום והיה ברור לו שלפני 60 יום אין חובת תשלום

כט

משתמש פעיל
מוזר מאד!
בלשון החוק אין שום דיבור האם יש רשלנות או לא.
במקרה היום דיברתי עם עו"ד על ה60 יום והיה ברור לו שלפני 60 יום אין חובת תשלום
הוא הדגיש שכמעט כל טענה של הקבלן בתוך 60 יום מתקבלת בבית משפט ולכן כמעט לא שיך שיהיה שווה לתבוע על כך

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
תתחדשו! 2 מגדלים בהירקון/ הירדן!
הפסדתם את הזמו בו ניתן להגיש התנגדות!

תוכנית 102-1227420​

משקפיים דרום - מגורים מיוחד,(לא דיור מוגן) מסחר, תעסוקה ומבנה ציבור​

(אפשר עדיין להגיש ערר, או עתירה מנהלית. במקרה שיש לכם המלצת עו"ד עם הסבר מוצדק)
1706116683267.png

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
עסקה שנסגרה לאחרונה בפרוייקט של נתיב בנווה שמיר. דירת 5 חד' 144 מ"ר בכמעט 4.1 מיליון ש"ח! העסקה משקפת מחיר של 28.3K למ"ר!
על פי הנתונים ברשות המיסים הדירה ממקומת בקומה 6 מתוך 10, כך שלא מדובר לא בפנטהאוז ולא בדירת גן. מענין מי מוכן לשלם מחירים כאלו?
1706118671203.png

avi11

משתמש פעיל
עסקה שנסגרה לאחרונה בפרוייקט של נתיב בנווה שמיר. דירת 5 חד' 144 מ"ר בכמעט 4.1 מיליון ש"ח! העסקה משקפת מחיר של 28.3K למ"ר!
על פי הנתונים ברשות המיסים הדירה ממקומת בקומה 6 מתוך 10, כך שלא מדובר לא בפנטהאוז ולא בדירת גן. מענין מי מוכן לשלם מחירים כאלו?
צפה בקובץ המצורף 1559218
זה מיד שניה או מהקבלן?

תות סגול

משתמש חדש
צפה בקובץ המצורף 1559218
זה דירת חמישה חדרים עם מרפסת גדולה מאוד - 70.40 מ"ר
וחברת נתיב משווקים אותה כפנטהאוז
הדירה עצמה גדולה יחסית לדירות 5 חד 'רגילות' באותו הפרויקט
והאוכלוסיה שקונה שם ברובה חוצניקית

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
וחברת נתיב משווקים אותה כפנטהאוז
פנטהאוז בהגדרה זו דירה בקומת גג

לגופו של ענין, נכון שהדירה גדולה יותר מהרגיל והמרפסת שלה באמת ענקית, אבל זה עדיין לא מצדיק לשלם יותר מ4 מיליון ש"ח על דירה באמצע הבנין, כשיש מעליך 4 קומות שרואים כל מה שאתה עושה במרפסת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה