מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

jkhr78322

משתמש רשום
א. קודם כל ידוע לי מכ''מ מתווכים ומהמידע מהוועד האיכלוס שיש הרבה שוכרים חרדים שמחפשים דירות עכשיו אבל לא בכאלה מחירים שמציעים עכשיו ואם יורידו את המחיר יש הרבה שרוצים להיכנס (וע''ז דיברו כל הרבנים שאין שום צדק שבגלל עוד כמה מאות שקלים להשכיר את זה לחילונים או דת''ל שזה דבר שפוגע בצביון השכונה ופוגע בכל התושבים) ואני יכול להגיד שכל מי שהיה לו זמן וחיכה לשוכר חרדי ב''ה השכיר את זה בסוף לחרדי אבל צריכים סבלנות והרבה סייעתא דשמיא
ב. אני בטור מי שמתעסק קצת עם השכונה וכמו שכבר קיבלתי כמה טלפונים מאברכים עם כ''מ בעיות של השוכרים אם זה בתשלום שלא משלמים או שאין כיסוי לצ'קים ואם זה בהזיקות לדירה (שאנשים שגרים מתחת לדירות יכולים להעיד על הרעשים ששומעים כל היום מהדירות האלה)ומה שאני יכול להגיד שכל הפניות האלה מגיעים משוכרים שאינם שומרי תו''מ וליתר דיוק לא חרדים ומאידך עדיין לא קיבלתי שום תלונה/פניה מאלה שהיה להם זמן ונגמשו ובסוף השכירו את זה לחרדים, שב''ה אין להם שום בעיות והפרעות והם רואים סייעתא דשמייא מיוחדת
אני מאוד מבולבל. זה קשור להיצע וביקוש. אם השכונה היא ברובה חרדית כמו שאתה מדבר, אז למה מחירי השכירות בנווה שמיר כל כך גבוהים (הגבוהים בכל בית שמש!) וכל כך מבוקשים מהמגזר החילוני והדתי לאומי? אתה כותב שיש מגמה של עזיבה של חילונים, אז מי עובר לגור? לא שמעתי על משפחה חרדית אחת שעברה לנווה שמיר לשכור (שלא זכתה בלוטו)

ייד

משתמש מקצוען
אני מאוד מבולבל. זה קשור להיצע וביקוש. אם השכונה היא ברובה חרדית כמו שאתה מדבר, אז למה מחירי השכירות בנווה שמיר כל כך גבוהים (הגבוהים בכל בית שמש!) וכל כך מבוקשים מהמגזר החילוני והדתי לאומי? אתה כותב שיש מגמה של עזיבה של חילונים, אז מי עובר לגור? לא שמעתי על משפחה חרדית אחת שעברה לנווה שמיר לשכור (שלא זכתה בלוטו)
הכי גבוה בעיר??????????
טיפה יקר בשהיל אתר בניה,
יותר זול מהקריה, בראילן, ג׳2 וכו׳
בטח יותר זול ממגדל המים, שיינפלד, משקפיים ואפי׳ הותיקה

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
הכי גבוה בעיר??????????
טיפה יקר בשהיל אתר בניה,
כנראה שאתה לא מכיר את המחירים
זה הכי יקר
אולי א יותר יקר

jkhr78322

משתמש רשום
Her mother is welcome to come and see, I know some

הכי גבוה בעיר??????????
טיפה יקר בשהיל אתר בניה,
עכשיו זה הכי יקר. תסתכל על yad2. תסתכל בעיתונים. אנשים מבקשים 4,500 שקל לחודש על דירת 3 חדרים. אני שוכר את דירת 5 החדרים שלי ב-6000, אנשים אמרו שאני יכול לקבל יותר! ומעט מאוד זמין. זה השתגע.

אור יום ט

משתמש רשום
אם זה אמת או שטויות אינני יודע
אך לשון הרע זה לא, כי אין איסור לדבר לשון הרע על אנשים שאינם שומרי תורה ומצוות (כמבואר בחפץ חיים)
יש להדגיש שההיתר הוא דווקא בחילוניים, (וכמו שכרכו את זה יחד עם מחללי שבת), אך לא אנשים שומרי תומ"צ שאינם נמנים על הציבור החרדי, שעליהם כמובן אסור לדבר.
דבר ראשון מי שכתב את זה כתב לא חרדים כך שזה כולל גם אנשים דתיים שאינם חרדים , דבר שני ממה שידוע לי לשקר אסור בכל מקרה

ייד

משתמש מקצוען
עכשיו זה הכי יקר. תסתכל על yad2. תסתכל בעיתונים. אנשים מבקשים 4,500 שקל לחודש על דירת 3 חדרים. אני שוכר את דירת 5 החדרים שלי ב-6000, אנשים אמרו שאני יכול לקבל יותר! ומעט מאוד זמין. זה השתגע.
בדקתי 3 חד׳ ביד 2 המחיר דומה ואפי׳ זול יותר משיינפלד, רמת משה, רמה א׳ ואחרים
באופן כללי אין שם הרבה דירות

אדם קדמון

משתמש פעיל
שלום וברכה,
אשמח לקבל מידע לגבי מזגנים.
1. היכן עשיתם? האם הייתם מרוצים?
2. איזה סוג מזגן הכי מומלץ?
3. מה העלות?
יעזור לי מאוד.
תודה.

מיריומה

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
אשמח לקבל מידע לגבי מזגנים.
1. היכן עשיתם? האם הייתם מרוצים?
2. איזה סוג מזגן הכי מומלץ?
3. מה העלות?
יעזור לי מאוד.
תודה.
אם יש אפשרות למזגנים עיליים זה הכי טוב
אנחנו עשינו מיני מרכזי לסלון מטבח ומולטי אינורטר לחדרים

י מ פ

משתמש צעיר
מזגנים רגילים אם חוטים בתוך הקירות
1חסכוני
2פחות תקלות
אולי יותר זול תלוי כמה אורך צינור .ועבודה יש.

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אם יש אפשרות למזגנים עיליים זה הכי טוב
אנחנו עשינו מיני מרכזי לסלון מטבח ומולטי אינורטר לחדרים
במזגני אינוורטר יש בעיה בשימוש בשבת ממליץ שכל אחד ישאל את רבותיו לפני שהוא קונה את זה

ברוס

משתמש פעיל
יש למישהו מידע חדש בנוגע לאכלוס בנמדר?
יצא לי לדבר עם המשרד פעמים בשבוע האחרון - והם אמרו לי שהכול כבר מוכן - רק ממתינים לאישור ולחיבור של חברת חשמל , ומיד אח"כ יהיה טופס 4 ' ויוכלו למסור דירות לרוכשים , לדעתם אי"ה עד 15/09/2022 בערך עוד חודשיים מהיום כבר יהיה מסירת מפתחות.

ברוס

משתמש פעיל
מזגנים רגילים אם חוטים בתוך הקירות
1חסכוני
2פחות תקלות
אולי יותר זול תלוי כמה אורך צינור .ועבודה יש.
נכון מאוד !
אחרי שבררתי אצל מתקינים , ומומחים בתחום המיזוג , וגם אצל פשוטי עם שיש להם את כל סוגי המזגנים
הגעתי למסקנה שהעצה הנ"ל הכי טוב מכמה סיבות , 1) הכי חסכוני במחיר יחסית מכל האפשריות האחרות גם בהתקנה הראשונה , ואח"כ בחשבונות החשמל כל דו חודשי.
2) וגם כאמור פחות תקלות , ואיתור תקלות במהרה אם יש מכיוון שכל אחד יחידה בפני עצמו.
רק אכן תלוי כמה אורך צנרת צריך למשוך וכמה עבודות גבס הנמכה וכדו' צריך.
ובנמדר יש כבר הכנה לצנרת מהמסתור לכיוון הבית כולל כבר קידוח ביטון לצנרת מה שמוזיל את העלויות בכמה מאות שקלים לפחות.
רק מה שחשוב לדעת שמחירי המזגנים הרבה יותר זולים בחורף מאשר בקיץ.
רק השאלה שלי כך , ואשמח אם מישהו כאן יודע לענות על זה
כמה מנועי (מדחסי) מזגן נכנסים במסתור של נמדר אם אכן רוצים לעשות את העצה הנ"ל. ?

ברוס

משתמש פעיל
מישהו יודע מה קורה עם הפרויקט של אלי יוחנן הגרלה מס' 989. ?
תודה.

נערך לאחרונה ב:

ברוס

משתמש פעיל
האם יש לאשה הסעה מרמה ה' כל יום בערך בשעה 6:30 בבוקר לכיוון האיזור של קריית הרצוג בבני ברק
וחזור בסביבות 2:30 בצהרים. ? אשמח אם ישאירו לי מייל בכתובת G318506334*GMAIL.COM (להחליף כמובן בשטרודל) או להשאיר לי פרטים כאן.
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה