מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

2089233

משתמש פעיל
תודה אני קיבלתי מפתח ומחכה לראות אם יש מספיק חרדים בשביל מוסדות וכ"ו
אשמח לדעת לגבי גנים כרגע אפילו פרטיים

נערך לאחרונה ב:

מיריומה

משתמש מקצוען
בעזרת השם אנחנו גם הולכים להיכנס לדירה שלנו בחודש הקרוב, דיברתי עם הרבה חרדים מנוה שמיר, חלק אמרו שנכנסים מיד וחלק רוצים לראות מה יהיה,
בעזרת השם יפתחו גנים לכל הגילאים לפי הביקוש,
וגם עובדים על כנס לכל הרוכשים החרדים
מי שמעוניין לקבל מידע על גנים, וכן להשתתף בכינוס שיערך בהמשך , שישלח מייל עם שם, טלפון, ופרויקט, לכתובות y10m10r10אין לכתוב כתובת מייל

Tzipy23

משתמש רשום
כבר ישנו רישום לגן בנות של רשת הגנים של אגודת ישראל כמו כן החיידר בשכונה הסמוכה ג2 פתח רישום לתושבי רמה ה כולל תכנון להפעיל הסעות מהשכונה ניתן לפנות אליי לפרטים נוספים בענין במייל b7188062אין לכתוב כתובת מייל

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
תקשיבו, ג2 לא כזאת קרובה לרמה ה'...
כלומר עץ השקד אולי יותר קרוב, אבל מעיר דוד ונמדר 490 זה כמעט חצי שעה ברגל. (בטח שעם עגלה..)
עריכה: עכשיו שמתי לב שכתבתם על הסעות.. כי חייב את זה.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
כלומר עץ השקד אולי יותר קרוב, אבל מעיר דוד ונמדר 490 זה כמעט חצי שעה ברגל. (בטח שעם עגלה..)
מנמנדר ועיר דוד בכניסה לשכונה זה כ-20 דקות +.
בכל מקרה, לכשפיתוח השכונה יושלם, יהיו מעברים בין הפרוייקטים, מדרגות, שבילים וכדו', שיקצרו את משמעותית את הדרך המפותלת.
ניתן לראות במפת השכונה.
מפה נווה שמיר.png

קבצים מצורפים

• מפה נווה שמיר.png
    מפה נווה שמיר.png
    1.3 MB · צפיות: 43

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
מנמנדר ועיר דוד בכניסה לשכונה זה כ-20 דקות +.
בכל מקרה, לכשפיתוח השכונה יושלם, יהיו מעברים בין הפרוייקטים, מדרגות, שבילים וכדו', שיקצרו את משמעותית את הדרך המפותלת.
ניתן לראות במפת השכונה.
עד שיהיו כל השבילים והרחובות אני מניחה שכבר יהיו גנים ברמה ה' בעצמה בע"ה ולא נצטרך להגיע עד לשם.
אבל נכון להיום, זה 20 דקות בהליכה מהירה של מבוגר עד לכניסה של מרים הנביאה (שהוא רחוב ארוך ובעליה וצריך ללכת עוד טיפה עד למוסדות והגנים..)
אני פשוט גרה כאן ומכירה את האזור.

ברוס

משתמש פעיל
אם כוונתך לחרדים שחור לבן אז במחיר למשתכן (שזה בערך חצי מהשכונה) טוענים שהרוב חרדים. בשוק חופשי לכאורה אין הרבה חרדים (אלא חרדי מודרני/דת"ל) זה המצב היום.
מה יהיה בעתיד (האם אלו ימכרו דירות לאלו או שהמצב יישאר על כנו) אי אפשר לדעת.
בכל אופן השכונה קרובה מצד אחד לרמה ג2 (שהיא חרדית לגמרי) ומצד שני לרמה א' ומשקפיים שיש בהם הרבה חרדים מודרנים ודת"ל.
קימתי לאחרונה שיחות עומק עם עסקנים וכל מיני מתווכים בבית שמש על רמה ה'
וכולם אמרו לי בערך באותו סגנון שוב ושוב שהמקום יהיה ברובו חרדי ומיעוטו דת"ל , אבל המשמעות הוא שחילונים לא יהיו , ולא יהיו חילולי שבת ויו"ט בראש כל חוצות , ועדכון שקבלתי השבוע ממתווך גדול באיזור שבעיקר אברכים חסידיים ובני תורה שוכרים , ורוצים לשכור בעתיד שם דירה , ואילו שום חילוני , לא מתענין על זה. והבנתי שגם לאחרונה בעירייה הפנימו את זה , וניתן גם לראות את זה מכל מיני פירסומים וכתבות שהעירייה לאחרונה מוציאה.
ברוך ה'. וד"ל.

ברוס

משתמש פעיל
עד שיהיו כל השבילים והרחובות אני מניחה שכבר יהיו גנים ברמה ה' בעצמה בע"ה ולא נצטרך להגיע עד לשם.
אבל נכון להיום, זה 20 דקות בהליכה מהירה של מבוגר עד לכניסה של מרים הנביאה (שהוא רחוב ארוך ובעליה וצריך ללכת עוד טיפה עד למוסדות והגנים..)
אני פשוט גרה כאן ומכירה את האזור.
מנסיון אישי אני מסכים לזה.

חיים חיימי

משתמש רשום
אני הייתי היום בקבלת מפתח
ראיתי כמה וכמה תושבים חרדיים שכבר מסתובבים/גרים/מכניסים דברים...
ואני מתכנן לבוא לגור גם כן בעז"ה!
וזה נראה שזה בכיוון של שכונה חרדית אבל בהחלט יש את כל הסוגי חרדים למינהם.

Tzipy23

משתמש רשום
חצי שעה נשמע לי ממש מוגזם לדעתי לא יותר מעשר דקות ברגל וכמובן שיש אוטובוסים שזה מרחק תחנה אחת
אנחנו גם גרים כאן

Zvibrunner

משתמש פעיל
קימתי לאחרונה שיחות עומק עם עסקנים וכל מיני מתווכים בבית שמש על רמה ה'
וכולם אמרו לי בערך באותו סגנון שוב ושוב שהמקום יהיה ברובו חרדי ומיעוטו דת"ל , אבל המשמעות הוא שחילונים לא יהיו , ולא יהיו חילולי שבת ויו"ט בראש כל חוצות , ועדכון שקבלתי השבוע ממתווך גדול באיזור שבעיקר אברכים חסידיים ובני תורה שוכרים , ורוצים לשכור בעתיד שם דירה , ואילו שום חילוני , לא מתענין על זה. והבנתי שגם לאחרונה בעירייה הפנימו את זה , וניתן גם לראות את זה מכל מיני פירסומים וכתבות שהעירייה לאחרונה מוציאה.
ברוך ה'. וד"ל.
רבותי, יש כאן כמה אנשים שמנסים להפוך את השכונה בכוח לשכונה חרדית ״טהורה״. אפילו הקירבה לג2 מוגזמת מה גם שיש עליות וירידות. השכונה תכלול דתיים מכל הסוגים ואולי גם לייטים. מצחיק ש״סמוך ונראה״ לשכונה חרדית הופכת את נווה שמיר לשכונה חרדית - מה גם שזה לא סמוך. ישנם מתווכים שיגידו לכם מה שאתם מעוניינים לשמוע (כמובן לא כולם). תחשבו על זה, איזה חרדי ״כבד״ יירצה לעלות 10 קומות ברגל בשבת? אבל, טיפה יותר אהבה לזולת יכולה להפוך את השכונה למקום מדהים. מצד שני, פשקווילים וגנרטורים עם סולר בכל פינה יפגעו בכולנו.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
גנרטורים עם סולר בכל פינה
הביטוי קצת צורם לי.
נשמע כחוסר היכרות עם שכונות חרדיות.
איפה אתה רואה גנרטורים בשכונה חרדית?
גנרטורים לחשמל כשר בשבת ע"פ רוב ממוקמים במקומות מוסתרים, במקום שלא יפריעו ולא יזיקו לאף אחד, לא ברעש, לא בנראות, ולא באיכות הסביבה. ע"פ דרישות הרשויות, הגנרטורים עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר, ומוגדרים כירוקים.
ובכלל, לכלול זאת בכפיפה אחת יחד עם פשקווילים?
אם אהבת ישראל, אז בכנות.

Zvibrunner

משתמש פעיל
הביטוי קצת צורם לי.
נשמע כחוסר היכרות עם שכונות חרדיות.
איפה אתה רואה גנרטורים בשכונה חרדית?
גנרטורים לחשמל כשר בשבת ע"פ רוב ממוקמים במקומות מוסתרים, במקום שלא יפריעו ולא יזיקו לאף אחד, לא ברעש, לא בנראות, ולא באיכות הסביבה. ע"פ דרישות הרשויות, הגנרטורים עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר, ומוגדרים כירוקים.
ובכלל, לכלול זאת בכפיפה אחת יחד עם פשקווילים?
אם אהבת ישראל, אז בכנות.
יש גם יש. אפילו ליד בתי ספר ה׳ ישמור. וכבלי החשמל גם מגולים. אני לא הייתי רוצה לגור בכזאת שכונה מטעם בטיחות ואסטטיקה ללא קשר לשכנים עצמם. לכן זה לא קשור לאהבת ישראל. אני גם לא מעוניין שיהיו מזגנים וצנרת סביב כל בניין מאותה סיבה. דירה בשכונה יקרה וחשוב לשמור על רמת השכונה.

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני גם לא מעוניין שיהיו מזגנים וצנרת סביב כל בניין מאותה סיבה. דירה בשכונה יקרה וחשוב לשמור על רמת השכונה.
כנראה שלא יהיה לך ברירה ותיאלץ להתרגל לזה שמגיעים לשכונה מאות ואלפי משפחות ממגזר עם מנטליות שונה משלך ועם הרגלים שונים, ואני לא בטוח שהציבור שחשוב לו הבלי העולם הזה והאסתטיקה של חזית הבניין [מי ישמע] ישאר באזור הרבה זמן.
וזו עובדה ומציאות, אתה יכול לראות את התופעה הזו בכל הארץ וזה לא משהו אישי נגד מישהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה