מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

haimn

משתמש פעיל
תכלס' יש צפי של מחיר שכירות 4 חדרים בעץ השקד?
אף דירה עוד לא התאכלסה, קשה לדעת צפי למחיר כי בסופו של דבר כל משכיר מחליט מה שהוא רוצה.
אני מניח שיהיה דומה למחירים של רמה א' הסמוכה.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אני מניח שיהיה דומה למחירים של רמה א' הסמוכה.
איך אפשר לדמות מחירים של שכונה ותיקה ומבוססת מזה שני עשורים, מרכזי קניות רבים, מרכז מסחרי מצליח ושוקק חיים, שכונה מפותחת עם גינות, מבני ציבור, מדרכות מפותחות, רחובות שהאכלוס בהם הסתיים לפני שנים רבות,
לשכונה חדשה, פרוייקטים בודדים שמאוכלסים מבין כחמשה עשר מתחמים, בלי גינה אחת לרפואה, ללא גנים ומעונות יום, ללא בתי כנסת, מקוואות, ולחילופין בלי מתנ"ס וכדו', שכונה בלי מכולת אחת שמתוכננת בכלל להיפתח (אין אפי' פרוייקט אחד עם חזית מסחרית, וכל המסחר אמור להיות במגרשים מיוחדים עם ייעוד מסחרי, שעדיין לא שווקו כלל לקבלנים), מדרכות וכבישים זמניים שיוכלו באבנים משתלבות רק לאחר סיום האכלוס בעוד כשלוש - ארבע שנים.
לכאורה, המחירים יהיו דומים לרמה ד', שכונה עם מאפיינים זהים, חוץ מפרט אחד, שולי למדי בהתחשב במציאות.
רמה ד' תוכננה למגזר חרדי, ורמה ה' למגזר חילוני/דתי/חוצניקי/מעורב, מחק את המיותר מה שאמור לשוות לשכונה מעמד יוקרתי יותר, שיביא בכנפיו גם עליית מחירים.

haimn

משתמש פעיל
איך אפשר לדמות מחירים של שכונה ותיקה ומבוססת מזה שני עשורים, מרכזי קניות רבים, מרכז מסחרי מצליח ושוקק חיים, שכונה מפותחת עם גינות, מבני ציבור, מדרכות מפותחות, רחובות שהאכלוס בהם הסתיים לפני שנים רבות,
לשכונה חדשה, פרוייקטים בודדים שמאוכלסים מבין כחמשה עשר מתחמים, בלי גינה אחת לרפואה, ללא גנים ומעונות יום, ללא בתי כנסת, מקוואות, ולחילופין בלי מתנ"ס וכדו', שכונה בלי מכולת אחת שמתוכננת בכלל להיפתח (אין אפי' פרוייקט אחד עם חזית מסחרית, וכל המסחר אמור להיות במגרשים מיוחדים עם ייעוד מסחרי, שעדיין לא שווקו כלל לקבלנים), מדרכות וכבישים זמניים שיוכלו באבנים משתלבות רק לאחר סיום האכלוס בעוד כשלוש - ארבע שנים.
לכאורה, המחירים יהיו דומים לרמה ד', שכונה עם מאפיינים זהים, חוץ מפרט אחד, שולי למדי בהתחשב במציאות.
רמה ד' תוכננה למגזר חרדי, ורמה ה' למגזר חילוני/דתי/חוצניקי/מעורב, מחק את המיותר מה שאמור לשוות לשכונה מעמד יוקרתי יותר, שיביא בכנפיו גם עליית מחירים.
צודק, מצד שני, פה יש דירות חדשות, נוף מעולה ועוד.
גם להשוות לרמה ד' אי אפשר, כי שם הדירות הרבה יותר זולות (מבחינת מחיר למ"ר), מה שכמובן משפיע על מחירי השכירות.
לכן אי אפשר לדעת באמת וצריך לחכות ולראות איך השוק יתנהל.
אני אישית קניתי בפרוייקט ואני לא מתכונן להשכיר/לשכור, כך שאין לי אינטרס להציג מחירי שונים, סתם העלתי השערה.

gs

משתמש פעיל
בעתיד הלא כ"כ רחוק, מסתבר שזה יהיה כמו רמה א' ואולי אפילו יותר בגלל שיש עדיפות מסוימת לשכונה חדשה

משתמש רמה ה

משתמש חדש
בחרתי הים דירה באלי יוחנן
כולם הין חרדים וגם אחריי
אני רואה שבחרת דירה ביום ג', בהגרלה 994
לנו עדין לא קראו לבחור דירה , שוחחתי עם הפקידה של אלי יוחנן, ביום ג' בצהרים , אמרה שבאתר מעודכן בדיוק מה נבחר ומה לא, אך אין שום שינוי במצב הדירות מיום ג' ב-9 בבוקר בערך. עדין נותרו 20 דירות למכירה,
לא ברור הענין.
מקווה שישאר מה לבחור...

דזפ

משתמש רשום
משהו יודע אם שייך לדבר עם הקבלן או דרך אחרת לקניית מחסן אצל אלי יוחנן?

דזפ

משתמש רשום
גם בתשלום של שוק החופשי, כי יש להם מספיק לכל דירה אלא א"כ בשוק החופשי מוכרים 2 לדירה?

המצפה לישועה

משתמש צעיר
אני רואה שבחרת דירה ביום ג', בהגרלה 994
לנו עדין לא קראו לבחור דירה , שוחחתי עם הפקידה של אלי יוחנן, ביום ג' בצהרים , אמרה שבאתר מעודכן בדיוק מה נבחר ומה לא, אך אין שום שינוי במצב הדירות מיום ג' ב-9 בבוקר בערך. עדין נותרו 20 דירות למכירה,
לא ברור הענין.
מקווה שישאר מה לבחור...
בחרתי בשני בערב
והדירה שלי עדיין לא עודכנה

ברוס

משתמש פעיל
מישהו יודע מידע על עוד קהילות שונות שמתארגנות להקצאה בשכונה ?
ומה עם הקצאה לביכ"נ ספרדי ?
והקצאה לביכ"נ לבני תורה הליטאים ?
והקצאה ביכ"נ כלל חסידי ?
הרי צריכים מקום ראוי להתפלל מיד באיכלוס הראשון !
( והרי מנין החצירות והקורונה כבר תמו מן העולם... )
ומה אם מקווה טהרה בשכונה - שפתוח בכל עת ? .

האברך ממיר

משתמש מקצוען
ברור שבהתחלה לא יהיה ויצטרכו להתאמץ קצת ולהרחיק לשכונות הסמוכות
למה ברור?
מקווה טהרה זה משהו שאמור להיבנות ע"י משרד השיכון, כמו בכל שכונה בישראל, ובמיוחד בשכונה בעלת אוכלוסייה דתית.
ישנם חלקים מסויימים ברמה ד' שיאוכלסו עם מקווה טהרה מוכן.

דזפ

משתמש רשום
ברור שבהתחלה לא יהיה ויצטרכו להתאמץ קצת ולהרחיק לשכונות הסמוכות
למה ברור?
מקווה טהרה זה משהו שאמור להיבנות ע"י משרד השיכון, כמו בכל שכונה בישראל, ובמיוחד בשכונה בעלת אוכלוסייה דתית.
ישנם חלקים מסויימים ברמה ד' שיאוכלסו עם מקווה טהרה מוכן.
הם באמצע בניית שלד של מקווה טהרה וטיפת חלב אבל לא מקווה שפתוח כל עת וד"ל

ברכת מרום

משתמש מקצוען
מקווה גברים בדר"כ אנשים פותחים פרטי.
מה שאני מכירה משכונות אחרות בבית שמש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה