בקשת תפילה חמישה נרצחו בפיגוע בב''ב

מצב
הנושא נעול.

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הותר לפרסום
השוטר ההרוג הוא אמיר חורי תושב נוף הגליל ששירת בבני ברק.
המשטרה: בביה"ח בילינסון נקבע מותו של שוטר מצוות האופנועים שחתר למגע בזירה ונטרל את המחבל. הודעה נמסרה למשפחתו.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
קובי בורנשטיין בתיעוד: ‏נמנע אסון גדול יותר: המחבל נכנס לבניין וניסה להכנס לבית פרטי שהיה נעול. משם הוא יצא והמשיך במסע הטבח.
להקפיד לנעול בתים מכל הסיבות שבעולם
תפסיקו להלחיץ!!!
אני לבד בבית עם הילדים , קומת קרקע עם דלת מעץ...
אז בבקשה.

avi media

משתמש מקצוען
מ
בלה בלה בלה
הוא צודק, לאחרונה אחוז ניכר מהמחבלים הם אחים של שוטרים ובוגרי הכלא הישראלי ששוחררו בהוראת בית המשפט.
כשם שהמחבלים מעלים כוננות גם אחים שלהם השוטרים מעלים כוננות.
ד"א מה עוזר שחוסמים לערבים עם אישורים כניסה לעבודה כשיש הרבה פרצות בגדר ומאות ערבים בלי אישורים נכנסים דרך שם כל יום ובכללם המחבל המתועב שרצח היום, המשטרה מכירה מצוין את הפרצות הללו ומסרבת לחסום אותם שלא לעורר את זעמם של הערבים, אז שימשיכו ללהג ולהצהיר כל יום מחדש על העלאת רמת הכוננות לדרגה הכי גבוהה.

תוהה ומשתומם

משתמש מקצוען
להקפיד לנעול בתים מכל הסיבות שבעולם
אני נועל את דלת ביתי באופן קבוע, כפוסט טראומה, מהפיגוע שהיה לפני כמה שנים, בליל שבת כשמחבל נכנס לבית עם יולדת צעירה, שהיו צריכים לחגוג בהמשך הערב שלום זכר...

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני נועל את דלת ביתי באופן קבוע, כפוסט טראומה, מהפיגוע שהיה לפני כמה שנים, בליל שבת כשמחבל נכנס לבית עם יולדת צעירה, שהיו צריכים לחגוג בהמשך הערב שלום זכר...
למיטב זכרוני, שם הייתה זו התנחלות לא מגודרת.

אברך.

משתמש מקצוען
לא מדובר בהתנחלות כי יהודים בארצם לא מתנחלים, הערבים הם מתנחלים בארץ לא להם...
הפיגוע היה בישוב איתמר שהוא מגודר והמחבלים פרצו את גדר הישוב והיה התרעה והוקפצו כוננים של הישוב והם לא ראו משהו חריג אז חשבו שמדובר בחתול או משהו כזה... ביתם בת ה11 שחזרה לביתה בשעות המאוחרות היא שגילתה את הרצח בביתה והזעיקה את כוחות החירום...

נערך לאחרונה ב:

תוהה ומשתומם

משתמש מקצוען
בכל אופן, העובדה שמחבל נתעב נכנס, למקום הכי רגיש ומוגן, וגודע באחת את השמחה של משפחה שחוגגת זה עתה את בואה של נשמה יהודית טהורה לעולם, מעביר בי צמרמורת וחלחלה, ובאופן אינסטקטיבי כל פעם שאני נכנס הבייתה, אני נועל את הדלת אחריי..

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למה בבני ברק לא חוסמים כניסת פועלים זרים???
אולי כי פשוט הם כבר בפנים? ישנים בדירות, אתרי בניה או סתם על המדרכות..
זה אומר שההוא שלא זוהה בתחילה הינו יהודי חרדי ?
מבוגר או צעיר ?
פצוע שפונה ונקבע מותו בבית החולים.

ממלכתי

משתמש מקצוען
29.3.2022 23:19
׳כאן 11׳: האקדח ששימש את המחבל בבני ברק - אקדח צהלי גנוב.
הח״כים ניר ברקת, יואב קיש ואיתמר בן גביר בזירת הפיגוע בבני ברק.
׳ווינט׳: אבו מאזן פרסם באופן חריג מאוד גינוי לפיגוע בבני ברק.
29.3.2022 23:05
׳כאן 11׳: מהומה בזירת הפיגוע בבני ברק - מאות תוקפים את בר לב: השר מחולץ על ידי כוחות משטרה מהמקום

חיפושית:)

משתמש מקצוען
הפיגוע היה בישוב איתמר שמגודר והמחבלים פרצו את גדר הישוב והיה התרעה והוקפצו כוננים של הישוב והם לא ראו משהו חריג אז חשבו שמדובר בחתול או משהו כזה... ביתם בת ה11 שחזרה לביתה בשעות המאוחרות היא שגילתה את הרצח בביתה והזעיקה את כוחות החירום...
אתה מתאר פגוע אחר של משפחת פוגל שגם כן ארע בליל שבת.
הפיגוע שארע בשולם זוכר, היה בישוב חלמיש- אצל משפחת סלומון.
ה' ישמור ויציל.
מאז שני הפגועים המזעזעים האלה יש לי פחד בלילות שבת... :(

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יהודי אף פעם לא לבד
עמו אנכי בצרה
פחד אמור לדווח לך
ולא לנהל אותך
אתה תנהל את הפחד
הפחד אסור לנהל אותך
אם ה' לא ישמור עיר שוא שקד שומר

מה שרשום לבן אדם לפחד זה מה שרשום
עדיין אסור לגרום לעצמו עוד יותר פחד
לא להתסכל בכלל לשום סרטונים
אי אפשר לדעת מתי יעלה מזה טראומה
אנשים תשמרו על עצמכם.
(אני הייתי במירון עם כמה חברים קרוב מאוד לאסון אלו שהסתכלו יש להם בעיות עד היום
אני לא ראיתי שום סרטון וברחתי מהמקום לא ראיתי מראות זוועה ב"ה עברתי את זה מאוד מהר.)

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה