התייעצות חישוב תשלום מס שבח

meshulam r

משתמש חדש
מנוי פרימיום
כי אני הבנתי{ןתתקן אותי אם אני טועה}שמס שלא צריך לשלם בארץ ויש אותו רק באמריקה אז אני צריך לשלם אותו,לא?

RuTaxes4You

משתמש רשום
כי אני הבנתי{ןתתקן אותי אם אני טועה}שמס שלא צריך לשלם בארץ ויש אותו רק באמריקה אז אני צריך לשלם אותו,לא?
אני לא מאד בקיאה במס שבח מלמעלה נראה שאם אתה תושב ישראל וזו דירה יחידה יש זכאות לפטור כמובן שיש עוד נתונים שיכולים להשפיע )
לא חושבת שזה שאתה אזרח אמריקאי אמרו להשפיע, מה שמשפיע זו מדינת התושבות לצורך מס
ממליצה לך להתיעץ עם עו"ד שמבין במס שבח
אני למדתי אצל עו"ד אבי בקר נראה ממש מקצועי ומבין 052-2560649

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה