דרוש מידע חימום לחדר ילדים

!!Hello

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אין לי איך לשלוח לך בפרטי,
אני אנסה לברר בחנויות חשמל

אם פי 17

משתמש מקצוען
מומלץ בחום.
יש לי חימום אינפרא (חימום רוסי)
מחמם נהדר. לא מייבש.
ממליצה מאד.

כך זה נראה:
1703022117735.png

זה אנוכי

משתמש פעיל
מפזרי חום הרבה יותר מסוכנים ודליקים.
רדיאטור הוא די בטיחותי.
לגמרי אפשר להשאיר בחדר עם שעון שבת.
אפשר לכוון לחום נמוך כך שילדים לא מקבלים כוויה, אלא זה חם והם מעיפים את היד (גם תינוקים!!!)
בכל מקרה, בדר"כ מדליקים על חום נמוך כשזה כמה שעות.
מהנסיון שלנו, כירושלמים עם כמה הסקות, כמה שנים, זה מעולה.
ועוד דבר, מזגן מייבש מאד את האוויר ומיד כשמכבים, נהיה קר בחדר.
לעומת זאת, הרדיאטור, כמו ההסקה, מחדיר חום לקירות והחדר הרבה יותר חם לאורך זמן.

נחמי3

משתמש מקצוען
ממליצה על דקוהיט
יקר בהוצאה הראשונית
אבל מחמם מדהים

גוט

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קופץ על האשכול.
קנינו שנה שעברה את האינפרא לד, ולפני יומיים אחרי שדלק במשך כשעה, הושחרה המעטפת וכן הקיר מסביב.

המוכר כתב:
הלקוח חייב לחפש מקור הפיח אצלו ייתכן שנכנס גוף זר לתנור,. היה כבר מקרה אצל לקוח אחר שהזבובים נכנסו לתוך המכשיר ונשרפו.
ניתן לשלוח טכנאי שיראה את המצב מקרוב, אולי יפרק את המכשיר וימצא לכלוך שנכנס בפנים. עקרונית אם נכנס גוף זר, על הלקוח לשלם את השירות הזה. בעלות ביקור טכנאי בסך 250 ש"ח או לחילופין להביא את התנור לתחנת שירות בביתר עילית לבדיקה.

קרה לכם דבר כזה?

קבצים מצורפים

• DSC09947.JPG
    DSC09947.JPG
    5.9 MB · צפיות: 19
  • DSC09945.JPG
    DSC09945.JPG
    5.9 MB · צפיות: 19

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה