חילוץ מטבלה בסרבר של node js

עדי2005

משתמש רשום
אני מנסה לחלץ בסרבר פרמטר מטבלה. עד עכשיו השתמשתי ב: req.body.parameter
אבל כנראה בגלל שזה מתוך טבלה אז הוא לא מוצא אותו.
יש למישהו מושג איך אני יכולה להגיע לפרמטר?
אני מוסיפה פה קישור לשאלה דומה שמצאתי שמפורטת שם השאלה יותר נרחב. רק שאין שם תשובה...
תודה

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בעיקרון אם לא מערבים javascript נוסף, אז לשרת נשלח רק מה שהוא input, כמו checkbox, input, textarea וכו'
השאלה היא מה הטבלה משמשת בדף? היא מקבלת קלט כלשהו?

עדי2005

משתמש רשום
זה טבלה שמופיעים בה פרטים שהגיעו מהסרבר. אין בה קלט.
אבל כן הוספתי לה בסוף input מוסתר עם מידע שלא מוצג שאותו כן הייתי חייבת לשלוח לשרת חזרה.
עקרונית אני יכולה לעשות את שוב אבל אני בטוחה שיש דרך קצת פחות פרימיטיבית לעשות את זה...
1592513526583.png

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כתבתי את הקוד הזה בJQUERY שהופך טבלה לאובייקט JSON, כאשר הKEY זה הכותרת של העמודה, והVALUE זה מערך של הטקסט בתאים.
JavaScript:
$('.dataTable thead th').map((index, th) => {
    var obj = {};
    obj[th.innerText] = $('.dataTable tbody td:nth-child(' + (index + 1) + ')').map((index, td) => {
        return td.innerText;
    }).get();
    return obj;
}).get().reduce((a, b) => Object.assign(a, b), {});

אפשר לשלוח את זה לשרת ככה.

בדקתי את זה על הטבלה הזו:

כמובן שאפשר לשנות את הסלקטור בשביל שיתאים לטבלה שלך. (למשל להשמיט את .dataTable)

אם אין לך JQUERY בפרויקט, אז זה אמור לעבוד ככה בvanilla JS

JavaScript:
[...document.querySelectorAll('.dataTable thead th')].map((th, index) => {
    var obj = {};
    obj[th.innerText] = [...document.querySelectorAll('.dataTable tbody td:nth-child(' + (index + 1) + ')')].map((td) => {
        return td.innerText;
    });
    return obj;
}).reduce((a, b) => Object.assign(a, b), {});

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה